"STARP ZVAIGZNĒM" (Interstellar) - biļešu iepriekšpārdošana un Kino Guru pirmizrāde

Sākusies biļešu iepriekšpārdošana uz vienu no gada gaidītākajām filmām – Kristofera Nolana ("Tumšais bruņinieks", "Pirmsākums") jaunāko filmu "Starp zvaigznēm"! Filma uz kino ekrāniem no 7. novembra.

Zinātniskās fantastikas drāmā galvenās lomas atveido "Oskara" balvas laureāti Metjū Makkonahijs ("Dalasas pircēju klubs"), Anna Heteveja ("Nožēlojamie") un Maikls Keins ("Sidra nama likumi"), "Oskara" nominante Džesika Časteina ("Slepenā operācija: 30 minūtes pēc pusnakts") un citi.

Biļetes jau pieejamas >>

Par filmu:
Zemes resursi nav neizsmeļami - pienācis laiks, kad mūsu dienas uz šīs planētas ir skaitītas. Vai cilvēku suga varētu turpināties kaut kur citur zvaigžņotajā izplatījumā? Lai to noskaidrotu, pētnieku komanda dodas nozīmīgākajā misijā cilvēces vēsturē - ceļojumā ārpus mūsu galaktikas robežām. Ceļotāju vidū ir arī inženieris Kūpers - divu bērnu tēvs, atraitnis, kurš augstāku mērķu vārdā gatavs upurēt savu ģimenes dzīvi.

Bet pašiem aktīvākajiem Kino Kluba biedriem, kas sasnieguši Kino Guru līmeni, esam sagādājuši īpašu pārsteigumu – izmantot iespēju noskatīties šo filmu Kino Guru pirmizrādē – dienu ātrāk pirms visiem citiem! Biļešu skaits ierobežots – katram apmeklētājam piedāvājam saņemt līdz 2 biļetēm, par Kino Kluba cenu 4.56€.

Kino Guru pirmizrāde notiks 6. novembrī plkst. 18:45, Auditorijā Nr.11.

SVARĪGI!
Saistībā ar filmu studijas noteiktajām filmas audio-vizuālā satura aizsardzības prasībām ikvienam skatītājam pirms šī pirmizrādes seansa lūgsim izslēgt un seansa laikā nelietot mobilās ierīces. Filmas laikā notiks novērošana - skatītāji, kas neievēros aizliegumu izmantot mobilās ierīces, bez brīdinājuma tiks izraidīti no auditorijas.

For Movie Theaters

and movie events organizers

If you are the owner of a movie theater or you organize one time movie sessions,
and if you want to publish your events on Kinoteatri.lv, feel free to contact us.