Filmas "Atsitiens" (Whiplash) pirmizrāde

11.decembrī k/t "Kino Citadele" īpaši muzikālā gaisotnē notiks filmas "Atsitiens" pirmizrādes seanss.

"Satriecoša aktierspēle un taaaaaadas emocijas!", "Gada lielākā filma, for sure.", "11 balles no 10!", "Ģeniāli", "Vienkārši viens vārds - Wow!!!", "Lai arī gaidīju kaut ko lielisku, tā pārsita visas manas expektācijas!", "Kaut kas fantastisks!", "Reti gadās, kad pēc filmas grūti valdīt sajūsmas asaras." – tie tikai daži no iespaidiem par filmu "Atsitiens" pēc seansa festivālā "Spektrs II".

"Kino Citadele" aicina uz filmas "Atsitiens" pirmizrādi īpašā muzikālā gaisotnē 11. decembrī plkst. 19:20 4.zālē. Pirms seansa no plkst. 18:45 uzstāsies Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļas jaunie mūziķi.

Par filmu:

Endrjū ir jauns un ambiciozs džeza bundzinieks, gatavs kļūt par labāko no labākajiem ASV austrumkrasta mūzikas vidusskolā - atspēriena punktā uz lielo skatuvi. 
Despotiskais pasniedzējs Terenss pamana Endrjū un iekļauj viņu džeza orķestra sastāvā – uz visiem laikiem izmainot jaunieša dzīvi. Endrjū vēlme kļūt par labāko drīz pārvēršas apsēstībā, un Terensa nežēlīgās mācību metodes nostāda viņu gan uz fizisko spēju, gan arī saprāta robežas.

Filma "Atsitiens" saņēmusi galveno balvu un skatītāju balvu Sandānsas filmu festivālā.

Galvenajās lomās: Miles Teller un J. K. Simmons.
Režisors: Damien Chazelle.

Pirmizrādi atbalsta:

Filmas

For Movie Theaters

and movie events organizers

If you are the owner of a movie theater or you organize one time movie sessions,
and if you want to publish your events on Kinoteatri.lv, feel free to contact us.