Šīs nedēļas jaunās filmas (no 28. jūnija)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Neglītās lellītes
(UglyDolls)


Laipni lūdzam Neglītvillā! Šajā pārsteidzošajā pilsētā neparastais ir cieņā, savādais tiek uzskatīts par īpašu un skaistais ir kas vairāk par ārējo veidolu. Šeit dzīvo brīvdomātāja Moksija ar saviem dīvainajiem draugiem, priecājoties par dzīvi un bezgalīgajām iespējām, ko tā sniedz. Laiku pa laikam Neglītvillas iedzīvotāji palūkojas debesīs virs pilsētas, no kurienes uzrodas jaunas lellītes, kas tiek laipni uzņemtas viņu pulkā.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Vakardien...
(Yesterday)


Vēl vakardien visa pasaule zināja "The Beatles", bet šodien viņu dziesmas atceras tikai Džeks! Un viņu gaida neticamākais ceļš uz slavas virsotnēm! Filmas "Slumdog Millionaire" režisors Denijs Boils un filmas "Love Actually" autors Ričards Kērtiss piedāvā "The Beatles" dziesmām piesātināto rokenrollīgo komēdiju "Vakardien..." - par mūziku un kvēlāko sapņu piepildīšanos, par draudzību un mīlestību!

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Bērnu spēlītes
(Child's Play)


Vientuļā māte Kārena savam dēlam Endijam uzdāvina lelli Čakiju, par kādu būtu laimīgs ikviens bērns. Tomēr drīz vien kļūst skaidrs, ka Čakijs nav vis parasta lelle, bet gan kaut kas ļoti briesmīgs…

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Apollo 11
(Apollo 11)


Režisors Tods Daglass Millers (Dinozaurs 13) piedāvā kino notikumu, kurš tapis piecdesmit gadu garumā. Filma Apollo 11, kas veidota no jaunatrastiem 70 mm kinofilmas krājumiem un vairāk nekā 11 000 stundām nekataloģizētu skaņas ierakstu, vedina mūs ielūkoties pašas leģendārākās NASA misijas dzīlēs – laikā, kad cilvēks pirmoreiz spēra kāju uz Mēness un Nīls Ārmstrongs un Bazs Oldrins kļuva par varoņiem gandrīz vai katrā mājā. Iedziļinoties astronautu skatpunktā, ielūkojoties misijas vadības darbībā un ieraugot miljoniem skatītāju uz Zemes, mēs gluži kā dzīvē vērosim to nozīmīgo 1969. gada dienu un stundu notikumus, kad cilvēce spēra milzu soli pretim nākotnei.

Tikai dažos seansos uz lielā ekrāna - no 27. jūnija! Filma angļu valodā ar subtitriem angļu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 28. jūnija)

Slepenā ŠAUSMU Pirmizrāde 3. jūlijā

Iepazīsties! Skatītāju iecienītās Slepenās Pirmizrādes spocīgā radiniece pašiem drosmīgākajiem kino apmeklētājiem - Slepenā ŠAUSMU Pirmizrāde. Noskaties kādu uz kino ekrāniem vēl neiznākušu šausmu filmu pirmais! Kādu? Tas arī šoreiz ir noslēpums.

Kas ir Slepenā Pirmizrāde?

Tā ir ekskluzīva iespēja pašam pirmajam noskatīties kādu no gaidāmajām filmām! Un slepenību šai pirmizrādei piešķir fakts, ka neviens no skatītājiem līdz pat seansa sākumam nezina, kāda filma tiks demonstrēta.

Kāda veida filmas tiek rādītas?

Tā var būt jebkura filma, bet mēs garantējam:

• skatītājs būs viens no pašiem pirmajiem, kas to noskatīsies;
• tas būs kvalitatīvs kino, kas skatītāju vidū raisīs sarunas un diskusijas.

Lai paturētu demonstrētās filmas nosaukumu slepenībā:

• pasākuma vecuma ierobežojums ir noteikts 16+ (filmai tas varētu būt jebkurš robežās no U līdz 16+);
• precīzs seansa ilgums netiks atklāts - bet iesakām rēķināties ar 90 līdz 180 minūtes garu filmu.

Slepenā ŠAUSMU Pirmizrāde 3. jūlijā

Grupas WestLife koncerta tiešraide

Nosvini grupas 20 gadu jubileju un dziedi līdzi slavenākajām WestLife dziesmām - 6. jūlijā koncerta tiešraide no Dublinas kinoteātros visā pasaulē, arī k/t "Kino Citadele"!

Grupa Westlife ir atgriezusies! Jau pagājuši 20 gadi, kopš puišu grupa, apsteidzot visus rekordus, ar savu singlu iekaroja pirmās vietas dziesmu tabulās. Tagad viņu ilgi gaidītā atkalapvienošanās turneja – biļetes uz to tika izpārdotas pāris minūšu laikā – būs skatāma kinoteātros visā pasaulē. Sestdien, 6. jūlijā, The Twenty Tour koncerta translācijā no Dublinas slavenā Kroukpārkas stadiona skatīsim Šeinu, Nikiju, Marku un Kianu, izpildot pavisam jaunas kompozīcijas, kā arī četrpadsmit jau labi zināmos, pirmās vietas ieņēmušos hitus.

Uz vienu neaizmirstamu vakaru Westlife fani atkal skaļi slavinās šo sensacionālo atgriešanos popmūzikā.

Grupas WestLife koncerta tiešraide

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.