Apbrīnojams mīlas stāsts - "Ledus 2"

No 21. februāra skatītājus kinoteātros gaida dramatisks mīlas stāsts ar izmisīgiem centieniem, ziedošanos, smiekliem un gribasspēka apliecinājumiem "Ledus 2". Acumirklī milzu popularitāti iekarojušajā filmas turpinājumā redzamas slavenās kinozvaigznes Aleksandrs Petrovs un Aglaja Tarasova.

 "Šīs filmas ideja brieda ilgi. Gribējās uzņemt stāsta turpinājumu tā, lai piesaistītu tos skatītājus, kuri nav redzējuši pirmo filmu. Tad radās doma pārveidot tradicionālo mīlas stāstu. Īpašu uzmanību pievērsām negaidītiem sižeta pavērsieniem un varoņu salauztajam liktenim. Sākumā sižeta risinājumi izbiedēja radošo grupu, bet vēlāk iepatikās," stāstīja scenārija autors Andrejs Zolotarjovs.

Uzzinājusi, kā mainīsies filmas "Ledus 2" sižets, Aglaja Tarasova izpļāpājās, ka šāds radošais risinājums viņu šokējis. "Es ļoti gaidīju šī projekta turpinājumu. Uzzinājusi par krasajiem pavērsieniem varoņu dzīvesstāstos, nodomāju, ka tas ir joks. Vēlāk es sapratu, ka tas ir lielisks risinājums, jo skatītājiem nepieciešamas emocijas, pārdzīvojumi un satricinājumi, bet skatīties parastu mīlas stāstu nav tik interesanti," aktrise dalījusies pārdomās.

Galvenās lomas tēlotājs A. Petrovs atzīst, ka režijas un scenārija risinājumi dod spēcīgu emocionālu lādiņu. "Tas ir šokējošs kinodarbs, pilns jaudīgas enerģijas, kaut gan pats galvenais ir vēstījums par jaunu vīrieti, kurš visiem spēkiem cenšas kļūt savai meitai par vislabāko tēti."

Filmas sižets vēsta par daiļslidošanas čempiones Nadeždas un harismātiskā hokejista Sašas dzīvi pēc kāzām. Viņu mājas ir pilnas bērniņa piedzimšanas gaidu, smieklu un joku. Jaunā ģimene izturējusi likteņa pārbaudījumus, drīzumā jāpiepildās visiem tās sapņiem. Mediķu verdikts ir tāds, ka Nadjai zūd pamats zem kājām. Nopietnas traumas sekas apdraud Nadjas un viņas bērna dzīvību. Mērķtiecīgajai čempionei, kura visu mūžu stājusies pretī grūtībām un sekmīgi tās pārvarējusi, tas nav fatāls spriedums. Lai tur vai kas, viņa nolemj kļūt par mammu. Par šo lēmumu ir jāmaksā neiedomājami augsta cena.

Apbrīnojams mīlas stāsts -

Metropolitan Opera AGRIPĪNA - 29. februārī

Nenokavē iespēju, baudīt slavenā komponista Georga Frīdriha Hendeļa Operu "Agripīna"! Pirmo reizi HD translācijā no slavenās Metropolitan Operas, 29. februārī plkst. 19.55 Forum Cinemas Isense zālē.

Pirmajās "Agripīnas" izrādēs Metropolitēna operā, atdzīvinot Hendeļa satīru par seksu un varas politiku, sers Deivids Makvikārs ir pārveidojis iestudējumu, ko sākotnēji veidojis 2000. gadā La Monē teātrim Briselē. Ir uzburta pasaule, kurā Romas impērija nav piedzīvojusi bojāeju, bet turpinājusi pastāvēt līdz mūsdienām.

Atspoguļojot mūsdienu sabiedrību greizajā spogulī (tāpat kā Hendelis, savulaik iestudējot operu), iestudējums ieskicē politisko slāņu zemiskās intrigas, ko ilustrē Džoisa Didonato varaskārās imperatores Agripīnas lomā. Brenda Reja ir intrigante un pavedinātāja Popeja, bet Keita Lindsija atveido bezpalīdzīgo pusaudzi Nēronu. Jestins Deiviss portretē godkāro virsnieku Otonu, bet Metjū Rouzs ir imperators Klaudijs, kura atbrīvoto troni Agripīna ir apņēmusies iegūt savam dēlam.

Pie diriģenta pults – izslavētais baroka repertuāra diriģents Harijs Bikets.

Lomās: Brenda Reja (Popeja), Džoisa Didonato (Agripīna), Keita Lindsija (Nērons), Jestins Deiviss (Otons), Dankans Roks (Pallante), Metjū Rouzs (Klaudijs).
Režisors: sers Deivids Makvikārs
Scenogrāfs un kostīmu mākslinieks: Džons Makfārleins
Gaismu māksliniece: Pola Konstebla
Horeogrāfs: Endrū Džordžs

Oriģinālvalodā ar subtitriem angļu valodā.

➡️ BIĻETES ⬅️

Metropolitan Opera AGRIPĪNA - 29. februārī

Slepenā Pirmizrāde 27. februārī

Esi gatavs doties nezināmajā, lai piedzīvotu jaunu kino pieredzi un paplašinātu savus kino skatītāja apvāršņus? Tad Slepenā Pirmizrāde ir paredzēta tieši Tev!

Kas ir Slepenā Pirmizrāde?

Tā ir ekskluzīva iespēja pašam pirmajam noskatīties kādu no gaidāmajām filmām! Un slepenību šai pirmizrādei piešķir fakts, ka neviens no skatītājiem līdz pat seansa sākumam nezina, kāda filma tiks demonstrēta.

Kāda veida filmas tiek rādītas?

Tā var būt jebkura filma, bet mēs garantējam:

• skatītājs būs viens no pašiem pirmajiem, kas to noskatīsies;
• tas būs kvalitatīvs kino, kas skatītāju vidū raisīs sarunas un diskusijas.

Lai paturētu demonstrētās filmas nosaukumu slepenībā:

• pasākuma vecuma ierobežojums ir noteikts 16+ (filmai tas varētu būt jebkurš robežās no U līdz 16+);
• precīzs seansa ilgums netiks atklāts - bet iesakām rēķināties ar 90 līdz 180 minūtes garu filmu.

Slepenā Pirmizrāde 27. februārī

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.