Konkurss "Lemāna-'66: Lielais izaicinājums" - laimē sacīkšu trasi

Piedalies konkursā un laimē kādu no četrām "SCALEXTRIC - ARC PRO 24H LE MANS" ierobežota izlaiduma sacīkšu trasēm (katra 299.95€ vērtībā)!

60-tajos gados konstruktoru grupa, kuru vadīja Kerols Šelbijs, kopā ar britu sacīkšu braucēju Kenu Mailsu, uzbūvējot vēl nebijušu Ford sporta automašīnu, meta izaicinājumu Lemānas 24 stundu sacīkšu favorītam Ferrari. Filmas pamatā ir patiesi notikumi.

Lieliskais Kristians Beils un talantīgais misters Mets Deimons režisora Džeimsa Mangolda ("Logans", "Vilciens uz Jūmu", "Pēdējais Skotijas karalis") jaunajā filmā "Lemāna-'66: Lielais izaicinājums" (Ford v Ferrari) – noskaties pirmais jau no 14. novembra!

➡️ BIĻETES ⬅️

 

 

KONKURSS 

Par godu filmas "Lemāna-'66: Lielais izaicinājums" nonākšanai uz lielā ekrāna (no 14. novembra) aicinām piedalīties konkursā un laimēt kādu no četrām "SCALEXTRIC - ARC PRO 24H LE MANS" ierobežota izlaiduma sacīkšu trasēm (katra 299.95€ vērtībā). Lai piedalītos, izpildi vismaz vienu no šiem uzdevumiem (vai vairākus, lai palielinātu savas iespējas laimēt):

  • Uzdevums Nr. 1 - Kino Kluba biedriem (divi uzvarētāji)

Ja esi Kino Kluba biedrs, pārliecinies, ka Kino Kluba profilā norādīta derīga (sava) e-pasta adrese un atzīmēta piekrišana saņemt Forum Cinemas jaunumus: https://www.forumcinemas.lv/MyPage/Newsletter/

  • Uzdevums Nr. 2 - Forum Cinemas Facebook lapā (viens uzvarētājs)

Jābūt Forum Cinemas facebook lapas sekotājam un jāizpilda šajā ierakstā uzdotais uzdevums: https://www.facebook.com/forumcinemaslv/photos/a.121704137868697/2654711871234565/

  • Uzdevums Nr. 3 - Forum Cinemas Instagram lapā (viens uzvarētājs)

Jābūt Forum Cinemas instagram lapas sekotājam un jāizpilda šajā ierakstā uzdotais uzdevums: https://www.instagram.com/p/B4mmb0Sp8WL/

Konkursa rezultāti tiks izziņoti 20. novembrī www.forumcinemas.lv, kā arī Forum Cinema Facebook un Instagram lapās.

 


Filmas "Lemāna-'66: Lielais izaicinājums" treileris

 


 

Konkursa "Lemāna-'66: Lielais izaicinājums" noteikumi

Konkursa organizators

Konkursa "Lemāna-'66: Lielais izaicinājums" (turpmāk – Konkurss) ir Forum Cinemas OU filiāle Latvijā, reģistrācijas numurs: 40203221668, adrese: 13. janvāra iela 8, Rīga, LV-1050, Latvija (turpmāk – Organizators).

Dalībnieki

Konkurss atvērts ikvienam:

Uz uzvaru konkursā nepretendē Organizatora darbinieki un viņu ģimenes locekļi

Konkurss

Lai piedalītos konkursā, Dalībniekiem jāizpilda vismaz viens no šiem uzdevumiem (piedalīties ļauts vairākos)

Norises laiks

  • Konkurss norisinās no 2019. gada 8. līdz 19. novembrim.

Balvas

  • Konkursa noslēgumā 20. novembrī tiks izlozēti četri (4) uzvarētāji, kuri katrs saņems Scalextric - Arc Pro 24H Le Mans autosacīkšu trasi (€ 299.95 vērtībā)
  • Balvu nevar izņemt naudā, aizstāt vai atdot atpakaļ
  • Katrs dalībnieks tiesīgs saņemt tikai vienu balvu
  • Balvu izloze notiks 2019. gada 20. novembrī, organizētājam pēc nejaušības principa izlozējot uzvarētājus katrā no konkursa uzdevumiem
  • Uzvarētājiem ir jāsaņem balvas ne vēlāk kā mēneša laikā (līdz 20. decembrim) – par balvas saņemšanas kārtību Organizators ar uzvarētājiem sazināsies personīgi 20. novembrī. Ja uzvarētājs šajā laikā neierodas pēc balvas, Organizators patur tiesības balvu neizsniegt.
Konkurss

"Kino Kults" piedāvā: "Doktors Miegs"

"Kino Kults", "Acme Film Latvija", "Latvijas Mobilais Telefons" un "Cēsu alus" piedāvā atgriezties viesnīcā "Overlook" Stīvena Kinga leģendārā stāsta "The Shining" turpinājumā "Doktors Miegs" ("Doctor Sleep")!

Stāsts par šausmu maestro Stīvena Kinga attiecībām ar Stenlija Kubrika veidoto "Mirdzuma" ("The Shining") ekranizāciju ir jau iegājis kino un literatūras vēstures annālēs — lai gan Kubrika filma droši ir saucama par meistardarbu, Kingam viņa darba ekranizācija izteikti riebjas Kubrika veikto pamatīgo stāsta, tostarp tā beigu, izmaiņu dēļ. Tāpēc, kad 2013. gadā Kings izdeva "The Shining" turpinājumu "Doctor Sleep", neviens tā īsti nedomāja, ka kādreiz mūs varētu priecēt šīs grāmatas ekranizācija, jo savienot to ar Kubrika versiju būtu gandrīz neiespējami, kaut vai tikai tāpēc, ka Kings to nekad nepieļautu. Bet režisoram Maikam Flenegenam ("Gerald's Game", "The Haunting of Hill House") ir izdevies kas patiešām unikāls — savienojot šķietami nesavienojamo, ar paša Kinga svētību izveidot turpinājumu gan romānam, gan Kubrika filmai vienlaikus… 

"Doktors Miegs" ir turpinājums stāstam par Deniju Toransu – 40 gadus pēc šausmu pilnajiem notikumiem "Overlook" viesnīcā, par ko vēstīts filmā "Mirdzums". Joprojām nespējot atgūties pēc bērnībā piedzīvotās biedējošās traumas, Dens Toranss ilgus gadus ir pūlējies rast vismaz ārēju mieru. Tomēr tad Dens satiek Ābru – drosmīgu pusaudzi, kurai ir spējas, kas pazīstamas kā "mirdzums". Ābra lūdz Dena palīdzību cīņā pret Īsteno mezglu – grupu, kam nepieciešams mirdzums, lai saglabātu nemirstību.

Flenegenam iegūt Kinga labvēlību noteikti palīdzēja tas, ka šī nav pirmā reize, kad viņš ir ķēries klāt kāda šausmu meistara romāna ekranizācijai — viņa kontā jau ir "Gerald's Game" ekranizācija, ko arī daudzi uzskatīja par diezgan neiespējamu uzdevumu. Bet, lai tiktu galā ar "Doctor Sleep" izaicinājumu, Flenegans pasauca palīgā vienmēr lieliskos Jūenu Makgregoru pieauguša Denija Torensa lomā un Rebeku Fērgusoni, kura atveidos galveno ļaundari, mirdzumu alkstošas slepkavnieku bandas līderi.

Viesnīca "Overlook" un tās rēgi jau gaida — tiekamies īpašajā filmas "Doctor Sleep" pirmizrādē 7. novembrī plkst. 18.30 k/t "Kino Citadele" ISENSE auditorijā!

➡️ BIĻETES ⬅️

 Facebook pasākums

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinokults.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

"Mylène Farmer 2019 - The Movie" tikai vienu vakaru 7. novembrī

Ne ar ko nesalīdzināmais monumentālais šovs būs vienreizīgs un neatkārtojams baudījums uz lielā ekrāna.

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.