Kino apmeklējumu lielpārdošana jau 5. septembrī

Tikai vienu diennakti - gan kino, gan PopHouse dāvanu kartes!

K/t "Kino Citadele" izsludina Kino apmeklējumu lielpārdošanu - tikai vienu diennakti 5. septembrī no plkst. 00:00 līdz 23:59 iegādājies kino dāvanu kartes tikai par 2,99 EUR un nāc uz filmām no 6. līdz 19. septembrim (ieskaitot). Bet, ja vēlies kino izbaudīt vēl nebijušu attēla skaņas kvalitāti, piedāvājam SCAPE kino dāvanu kartes par 3,99 EUR!

Neaizmirsti iegādāties arī PopHouse dāvanu kartes par īpaši izdevīgām cenām - mazais popkorns par 3,99 EUR (parasti 6,00 EUR) + mazais dzēriens DĀVANĀ!  Izmantošanas termiņš no 6. lidz 19. septembrī (ieskaitot).

Piedāvājums pieejams k/t "Kino Citadele" kasēs (k/t darba laikā) un www.forumcinemas.lv (visu diennakti). Lai kļūtu par Kino Kluba biedru, reģistrējies www.forumcinemas.lv.

Nepalaid garām labāko kino piedzīvojumu!

 

Kino apmeklējumu lielpārdošana jau 5. septembrī

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 24. augusta)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Megalodons
(The Meg)


Starptautiskas pētnieku komandas zemūdene nogrimst vienā no dziļākajām Klusā okeāna dziļvagām, pēc tam kad tai uzbrucis noslēpumains milzu radījums, kurš tika uzskatīts par sen izmirušu. Lai glābu zemūdenē iesprostotos cilvēkus, ķīniešu okeanogrāfs Minvejs Džans nolīgst pieredzējušo nirēju Džonasu Teiloru. Turklāt izrādās, ka Teiloram pirms dažiem gadiem jau ir nācies sastapties ar šo aizvēsturisko haizivi – vairāk nekā 20 metrus garo plēsēju megalodonu.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Slendermens
(Slender Man)


Kādas Masačūsetsas štata mazpilsētas jaunieši veic rituālu, lai atspēkotu mītu par Slendermenu – garu, slaidu radījumu ar nedabiski garām rokām un bezveidīgu seju, kurš esot vainojams daudzu jauniešu un bērnu pazušanā. Kad viena no jaunietēm noslēpumaini pazūd, viņiem rodas aizdomas, ka meitene varētu būt Slendermena kārtējais upuris.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Rotaļlietas pieaugušajiem
(The Happytime Murders)


Losandželosa – pilsēta, kurā plecu pie pleca dzīvo gan cilvēki, gan… lelles. Kad viens pēc otra tiek nežēlīgi noslepkavoti populāra televīzijas šova personāži, pie izmeklēšanas ķeras divi konfliktējoši izmeklētāji – cilvēks un lelle, kurus vieno kāds kopīgs noslēpums.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Rīts pēc ballītes
(Днюха!)


Nosvinējis sava drauga dzimšanas dienu, Antons attopas citā pilsētā. Viņš ir ieslēgts nepazīstamas meitenes dzīvoklī, neko neatceras, bet video ar viņa iepriekšējās nakts uzvedību kļūst populāri internetā. Kompromitējošie kadri vāc biedējoši daudz skatījumu un kuru katru brīdi tos var ieraudzīt Antona meitene Marina, kurai viņš jau izteicis bildinājumu.

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
 

SEANSI

 

 

Vilijs
(Wheely)


Fantāziju pasaulē, kurā automašīnas dzīvo gluži kā cilvēki, kāds necils taksometrs mēģina kļūt par ceļu pavēlnieku savā dzimtajā Paplākšņu pilsētā. Drīz viņš saprot, ka atklātība pret sevi ir krietni cēlāks mērķis nekā personīgā slava. Viņš saņem draudus no elites un mafijas automašīnām. Vai necils dzeltenmelns ierindas auto var kļūt par vietējo varoni?

Filma dublēta latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Iemesti pasaulē
(Iemesti pasaulē)


"Iemesti pasaulē" ir krāsains ceļojums, kas atklāj unikāla latviešu izcelsmes Austrālijas mākslinieka Imanta Tillera dzīvi un darbus, kuros parādās cilvēka būtības visdziļākie jautājumi. Atbildes uz tiem meklējām gan Austrālijas tuksnesī, gan Karostā Latvijā. Tillers atklāti citē dažādus vizuālās mākslas darbus, filozofu tekstus, dzejas, kas šokē pasauli. Tillera pasaules redzējumā ietilpst arī Austrālijas aborigēnu tēma un viņš sadarbojas ar aborigēnu mākslinieku Maiklu Nelsonu Džagamaru.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 24. augusta)

"Kino Kulta" klasika: "Bīstamās spēles" (1999)

"Kino Kults", k/t "Kino Citadele" un "Cēsu alus" aicina atgriezties jaunībā vai arī pirmo reizi uz LIELĀ ekrāna izbaudīt vairāku paaudžu kulta filmu "Bīstamās spēles" ("Cruel Intentions")!

90-to gadu nogales mode, frizūras, telefoni, mūzika (ak, "The Verve", ak, "Placebo") un, protams, tā brīža jauniešu superzvaigznes - sapņainais sprogainis Raiens Filipe, vampīru "sleijere" Sāra Mišela Gellāra, eņģeliskā Rīza Viterspūna un draiskule Selma Blēra, visi vēl tik jauni un smuki… Labi, smuki viņi ir vēl tagad, bet tolaik populāru literāru darbu mūsdienīgas ekranizācijas vēl bija kas jauns un svaigs, tādēļ ļoti daudziem (tostarp mums) pirmā saskarsme ar Kristofera Hemptona lugu "Les Liaisons dangereuses" bija tieši caur "Bīstamajām spēlēm".

Stāsts par nežēlīgu kaislību rotaļu, kurā pastāv tikai viens noteikums - nekad neiemīlēties... Sebastians un viņa pusmāsa Ketrīna dzīvi uztver kā aizraujošu spēli. Viņi ir jauni, neticami bagāti, skaisti un... bez sirdsapziņas. Viņu jauno upuri sauc Anete – Sebastians ir saderējis, ka pavedinās principiālo meiteni. Derību likmes ir augstas. Taču notiek neparedzētais – siržu lauzējs iemīlas savā rotaļlietā...

Kaislības, erotika, spriedze un jaunības maksimālisms, bet tam visam pa virsu - atmiņas par laikiem, kad bijām filmas varoņu vienaudži un kāri tvērām visu, ko tie vilka, dzēra, teica un darīja. To tad arī atcerēsimies un svinēsim īpašajā "Bīstamo spēļu" seansā ceturtdien, 30. augustā, pulksten 19.00 k/t "Kino Citadele". Ļoti gaidām!

 Seansa Facebook pasākums

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.