Šīs nedēļas jaunās filmas (no 12. oktobra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Piparmētra
(Peppermint)


Railija Norta atmostas no komas pēc ielu apšaudes, kurā tika nogalināti viņas vīrs un meita. Saprotot, ka tiesu sistēma apzināti sargā slepkavas no soda, Railija no likumpaklausīgas pilsones kļūst par skarbu taisnības cīnītāju. Vairākus gadus slepeni izkopusi kaujas prasmes, Railija mērķtiecīgi īsteno savu izpratni par taisnīgumu, atriebjoties noziedzniekiem, pērkamiem policistiem un negodīgiem advokātiem.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Pirmais cilvēks uz Mēness
(First Man)


Filmas režisors Demiens Šazels (Oskaroto filmu "Whiplash", "La La Land" režisors) piedāvā stāstu par Nīlu Ārmstrongu (Raiens Goslings) un viņa ceļu līdz leģendārajam brīdim, kad 1969. gada 20. jūlijā viņš kļuva par pirmo cilvēku pasaulē, kurš izkāpis uz Mēness.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Elles parks
(Hell Fest)


Ir Helovīna vakars, tādēļ trīs draudzenes kopā ar saviem puišiem dodas uz šausmu atrakciju parku, lai pakutinātu nervus un gūtu asas jūtas. Tomēr vienam apmeklētājam "Elles parks" ir nevis izklaide, bet gan medību teritorija. Maskējies sērijslepkava visu acu priekšā nogalina savus upurus, kamēr apkārtējie domā, ka notiekošais ir daļa no šova.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Zosāda 2: Nolādētais Helovīns
(Goosebumps 2: Haunted Halloween)


Helovīna nakts. Pusaudži Sonijs un Sems kādā pamestā mājā, kas reiz piederējusi rakstniekam R. L. Stainam, atrod manuskriptu ar nosaukumu "Nolādētais Helovīns". To atverot, viņi izlaiž brīvībā mošķus, kas vēlas izraisīt Helovīna apokalipsi. Sonijs, viņa māsa Sāra un Sems saprot, ka ir jārīkojas, pirms noticis ļaunākais.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Vīrieši viņas dzīvē
(Un beau soleil intérieur)


Izabella dzīvo Parīzes bohēmas paraugdzīvi. Būdama šķīrusies gleznotāja, viņa bauda dzīvi, neskaita mīļākos un vīrieši viņai patiesi pievērš uzmanību. Taču viņas sapnis ir atrast savu vienīgo un īsto mīlestību, bet nopietnas attiecības jau atkal un atkal nav iespējamas, jo kārtējais simpātiskais vīrietis izrādās precēts un par šķiršanos pat nedomā.Bet komiskā drāma pierāda, ka mīlestība un vilšanās tajā ne vienmēr ir depresīvs un smags piedzīvojums.

Filma franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Kurts Fridrihsons
(Kurts Fridrihsons)


Kurta Fridrihsona personības izstarojums varbūt ir pat pāraudzis viņa mākslas nozīmību – jo nepakļāvīgu un vienlaikus mākslā spilgtu cilvēku padomju Latvijā nebija daudz. Kā brēcošs kontrasts padomju dzīves īstenībai bija šarms un vieglums, ko Fridrihsons nesa sev līdzi no pirmskara civilizētās Eiropas un brīvās, pazaudētās Latvijas. Viņš bija paraugs un iedvesmas impulss daudziem cilvēkiem, kuru garīgā pasaule negribēja pieņemt pastāvošo sistēmu. Jo lielāka distance šķir Fridrihsona fizisko esamību no šodienas, jo reljefāk ieraugāms viņa personības savrupais un izcilais spēks.

Filma latviešu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 12. oktobra)

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 5. oktobra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Zvaigzne ir dzimusi
(A Star Is Born)


Pieredzējušais mūziķis Džeksons Meins satiek jauno dziedātāju Eliju un iemīlas viņā. Elija vairs necer, ka spēs gūt panākumus kā mūziķe, taču Džeksons pierunā viņu kāpt uz lielās skatuves. Lai gan Elijas karjera strauji uzplaukst, abu personīgās attiecības samezglojas, jo Džeksons grimst arvien dziļāk atkarību purvā.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Venoms
(Venom)


Reportiera Edija Broka pētījumu lokā ir tēmas, uz ko valdība piever acis. Veicot žurnālistisko izmeklēšanu, Broks nejauši nonāk kontaktā ar ārpuszemes simbiotu, kas pārņem viņa ķermeni. Savienojumā ar simbiotu Broks iegūst superspējas un kļūst par fascinējošo antivaroni Venomu.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Seansi 2D un 3D formātā.
 

SEANSI

 

 

Bel Canto
(Bel Canto)


Operas dīva Roksana Kosa ierodas kādā no Dienvidamerikas valstīm, lai sniegtu koncertu par godu japāņu magnāta dzimšanas dienai. Kamēr viesi izbauda viņas lielisko balsi, savrupmājā ielaužas apbruņoti vīri, kurus komandē ģenerālis Benjamins. Apmaiņā pret viesu dzīvībām, iebrucēji pieprasa politieslodzīto atbrīvošanu. Ķīlnieki un teroristi būs spiesti pavadīt kopā veselu mēnesi un, lai izdzīvotu, viņiem nāksies mēģināt saprast vienam otru un atrast kopīgu valodu.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Lielā kaķu bēgšana
(Cats and Peachtopia)


Kaķis vārdā Deķīts laiski vada dienas lielpilsētas daudzstāvu nama dzīvoklī kopā ar savu dēlēnu Klaiņu. Kādudien zinātkārais kaķēns Klaiņa pamet mājas un dodas dēkainā ceļojumā uz teiksmaino kaķu paradīzi. Zinot, ka plašajā pasaulē briesmas draud uz katra stūra, Deķīts, spītējot bailēm, dodas meklēt savu dēlu.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Pārejošas grūtības
(Временные трудности)


Saša piedzima ar invaliditāti un ārstu prognoze ir invalīda krēsls. Taču zēna tēvs to nepieļaus. Puikam jākļūst veselam un "normālam", uzskata tēvs, pārliecinot visus, ka viss ir kārtībā, slimība ir pārejošas grūtības. Tādēļ slimais bērns tiek sūtīts parastā skolā un viņam nākas visu darīt pašam. Neskatoties uz tēva cietsirdību, Saša ar pārcilvēcīgiem spēkiem iemācījās ne tikai staigāt, bet kļuva par ietekmīgāko biznesa konsultantu. Kādu dienu pēc palīdzības pie viņa vēršas paša tēvs.

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 5. oktobra)

"Kino Kults" piedāvā: "Helovīns" (1978) un "Helovīns" (2018)

"Kino Kults", "Uz Kino", "Cēsu alus" un k/t "Kino Citadele" piedāvā brīnišķīgu rudens dāvanu visiem kulta kino cienītājiem - Džona Kārpentera klasiskais "Helovīns" svin 40 (!) gadu jubileju, tādēļ svinam arī mēs ar īpašu seansu uz LIELĀ ekrāna, kā arī pirmie Latvijā skatāmies leģendārās sāgas svaigāko daļu!

Tieši pirms 40 gadiem režisors Džons Kārpenters gandrīz pašrocīgi izveidoja veselu kino žanru (tas, protams, ir "slasher") ar savu kulta šausmu filmu "Helovīns". Kopš tā laika tas ir attīstījies, kāpis, kritis, evolucionējis un pat parodēts ("Scream", anyone?), un, gaidot tā pilntiesīgo turpinājumu jau šī gada oktobrī, beidzot ir laiks uz LIELĀ ekrāna noskatīties filmu, ar kuru savulaik viss sākās.

Ar "Helovīnu" izauga veselas kino veidotāju paaudzes, jo laika gaitā un ar mainīgiem panākumiem ir iznākušas 10 cikla filmas, gan atgriežoties pazīstamām sejām ("Halloween: H20"), gan izdomājot visu no jauna (Roba Zombija brutālās versijas). Režisors Deivids Gordons Grīns ("Joe", "Prince Avalanche", "Pineapple Express") un aktieris/komiķis Denijs Makbraids ("Eastbound & Down") izauga kopā ar franšīzi, un abi nu mēģinās nolikt to atpakaļ uz pareizajām sliedēm - viņu "Halloween" ignorē visu, kas noticis pēc pirmās daļas, un piedāvās mums notikumu attīstību ar pašu Džeimiju Lī Kērtisu ("Psycho" aktrises Dženetas Lī meita, starp citu) galvenajā lomā!

"Helovīns" (1978)

 

"Helovīns" (2018)

Ceturtdiena, 11. oktobris, 18.30    Ceturtdiena, 18. oktobris, 18.30

Būdams sešus gadus vecs, Maikls Meierss nežēlīgi noslepkavo savu māsu pašā Helovīna jeb Visu svēto dienas priekšvakarā. 15 gadus vēlāk viņš aizbēg no psihiatriskās slimnīcas, kur visus šos gadus ir pavadījis ieslodzījumā, un atgriežas dzimtajā Hedonfildā, lai turpinātu iesākto. Viņu apturēt var tikai doktors Lūmiss, kurš vienīgais apjauš Maikla patieso dabu…

  Aktrise Džeimija Lī Kērtisa atgriezīsies ikoniskajā Lorijas lomā, lai vēlreiz aci pret aci sastaptos ar cilvēku maskā - Maiklu Meiersu, kurš izseko viņu kopš tās pašas Helovīna nakts, kad viņai par mata tiesu izdevās izsprukt no viņa nāvējošā nodoma - ir Helovīna nakts un Maikls atgriežas dzimtajā Hedonfildā...
 
 Seansa Facebook pasākums    Seansa Facebook pasākums
 

 

11. oktobrī seansa apmeklētājus sagaidīs:

- Remāsterēta "Halloween" (1978) versija ar subtitriem latviešu un krievu valodā

- Prezentācija par "Halloween" vēsturi no "Kino Kulta"

- EKSKLUZĪVS materiāls no gaidāmā "Halloween" (2018)

- plakāti un balvas no Harry Grundmann un k/t "Kino Citadele" seansa apmeklētājiem, un tas nebūt nav viss...

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.