Šīs nedēļas jaunās filmas (no 30. novembra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Jaungada taksometrs
(Jaungada taksometrs)


Vecgada vakars. Taksometra vadītājs Andrejs (Lauris Reiniks) jau gandrīz beidzis maiņu, kad aizmugurējā sēdeklī nejauši atstāta Jaungada dāvana viņam liek atcerēties raibo svinētāju kompāniju, kas tajā vakarā paviesojusies viņa automobilī, – kašķīgu pāri, pagurušu Salaveci, trokšņainus ķekatniekus, satrauktu līgavaini un pat grūtnieci. Katra pasažiera stāstā Andrejs nospēlē savu lomu, bet vai pats taksists piedzīvos Jaungada brīnumu?

Filma latviešu valodā ar subtitriem krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Robins Huds
(Robin Hood)


Karā rūdījies krustnesis Robins no Lokslijas un viņa komandieris sarīko pārdrošu sacelšanos pret korumpēto Anglijas monarhiju aizraujošā piedzīvojumu filmā, kas piesātināta ar drosmīgiem varoņdarbiem, galvu reibinošām kauju ainām un mīlestību, kas stāv pāri laikiem.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Māja, ko uzcēla Džeks
(The House That Jack Built)


ASV, 1970. gadi. Mēs sekojam intelektuālim Džekam piecos notikumos un vērojam slepkavības, kurās Džeks top par sērijslepkavu. Šis stāsts vēstīts no Džeka skatpunkta. Katra slepkavība viņam ir mākslas darbs, bet psihiski traucējumi apgrūtina saskari ar ārpasauli. Kaut gan tuvojas neizbēgamā policijas iejaukšanās (tā provocē Džeku, un vienlaikus viņš izjūt spriedzi), viņam, par spīti loģikai, veicas arvien labāk. Viņa mērķis ir augstākais mākslas darbs – visu slepkavības upuru līķu kolekcija mājā, ko pats būvē.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 30. novembra)

Uz lielajiem ekrāniem jauna versija leģendai par Robinu Hudu

Kinoteātros nonākusi spraiga piedzīvojumu filma "Robins Huds" (Robin Hood"), kurā visā pasaulē zināmās leģendas varonis skatāms jaunā stāstā, kas piesātināts ar varoņdarbiem, galvu reibinošām kaujas ainām un mīlestību, kas stāv pāri laikiem.

Robina Huda tēls pazīstams jau paaudzēm ilgi, viņa varoņdarbi un piedzīvojuma gars iemūžināts ne vienā vien dziesmā, grāmatā, teātra izrādē, filmā, seriālā vai video spēlē. Kopumā iespējams atrast uzskaitītas vismaz 80 dažādas filmas visā pasaulē jau no kino pirmsākumiem, kurās centrālais varonis ir drosmīgais Robins Huds.

Režisors Oto Batērsts, kurš zināms ar godalgoto seriālu "Peaky Blinders", ir radījis jaunu versiju leģendārā zagļa, un tai pat laikā vienkāršās tautas varoņa, veidolam. Savā filmā "Robins Huds" viņš tam ir piešķīris mūsdienīgas kaujas prasmes, kuras Robins Huds pielieto sarīkojot pārdrošu sacelšanos pret korumpēto Anglijas monarhu.

Robina Huda tēlā izcili iejūtas jaunais un talantīgais aktieris Terons Edžertons ("Kingsman: Slepenais dienests"), savukārt citās galvenajās lomās skatāmi tādi izcili aktieri kā - oskarotais Džeimijs Fokss ("Rejs"), Bens Mendelsons ("Tumšākā stunda"), Džeimijs Dornans ("Greja piecdesmit nokrāsas") un Īva Hjūstone ("Spiegu tilts"). Tāpat pirmo reizi šāda mēroga filmā kā aktieris redzams muzikālais komiķis Tims Minčins.

acmefilm.lv

Uz lielajiem ekrāniem jauna versija leģendai par Robinu Hudu

"Burn the Stage: The Movie" papildseanss 6. decembrī

Vēl viena iespēja K-pop faniem noskatīties dokumentālo filmu par grupas BTS nokļūšanu šībrīža slavas virsotnēs. Lasīt tālāk

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.