"Kino Kults" piedāvā: "Šausmu stāsti tumšām novakarēm"

"Kino Kults", "Latvijas Mobilais Telefons", "Acme Film" un "Cēsu alus" piedāvā atkal izjust veco labo spoku stāstu radītās šaušalu tirpas filmā "Šausmu stāsti tumšām novakarēm" ("Scary Stories to Tell in the Dark")!

Domājams, ka ikvienam neatņemama bērnības sastāvdaļa bija tumši, drūmi vakari baisu šausmu stāstiņu grāmatu pavadībā — spoki, dažādi mošķi, urbānās leģendas un citas briesmas kombinācijā ar pašu iztēli mācēja sagādāt pamatīgu adrenalīna devu. Ar vēsu prātu jau sapratām, ka nekas no stāstītā nav taisnība, bet kaut kur apziņas nostūrī tomēr doma "Bet, ja nu…" ir iesakņojusies un vēl tagad, naktī izdzirdot neparastu troksni, neļauj lūrēt zem gultas, jo, ja nu… Tieši šādus bailīgus stāstus grāmatās bija apkopojis arī rakstnieks Alvins Švarcs, un nu vairāki no tiem ieraudzīs dienasgaismu (naktsgaismu?) filmā "Šausmu stāsti tumšām novakarēm"!

Amerika, 1968. gads. Gaisā virmo pārmaiņas, bet kādā mazpilsētā tālu no lielpilsētu kņadas jau paaudžu paaudzēs jaušama Belouzu dzimtas drūmo noslēpumu ēna. Pilsētas nomalē joprojām atrodas savrupnams, kurā kāda jauna meitene vārdā Sāra Belouza pavadīja mokpilnu dzīvi, rakstot šausmu stāstus. Pusaudžiem, kas pēc daudziem gadiem atradīs Sāras baiso grāmatu, šie stāsti kļūs vairāk nekā reāli. 

Šausmu kino žanrs mūs šogad lutina pamatīgi, tāpēc katrai filmai ir jāspēj ar kaut ko izcelties, un "Scary Stories to Tell in the Dark" piedurknē ir paslēpti veseli divi dūži. Viens no tiem ir monstru un citu pasaules atraidīto dvēseļu aizbildnis Giljermo del Toro, kurš filmā piedalījās gan producenta, gan stāsta veidotāja lomā. Bet otrs — filmas režisors Andre Ovredāls, kura kontā ir tādi šausmu kino veikumi kā "Troll Hunter" un "The Autopsy of Jane Doe". Tikmēr kameras priekšā šoreiz noliktas salīdzinoši mazpazīstamākas sejas, kas gan tikai un vienīgi palielina stāsta neparedzamības faktoru — kas to lai zina, kurš tiks līdz beigām sveiks un vesels… 

Kopā baidīties vienmēr ir jautrāk — gaidīsim jūs uz filmas "Scary Stories to Tell in the Dark" īpašo pirmizrādes seansu 8. augustā plkst. 19.00 k/t "Kino Citadele" 11. auditorijā!

 Seansa Facebook pasākums

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinokults.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

Augustā "Nachos Festivāls"

No 2. līdz 29. augustam kafejnīcā "PopHouse" k/t 2. stāvā - Nachos Festivāls! Nachos jauno garšu degustācijas (pirmdienās un sestdienās plkst. 17.00 - 21.00) un dažādi īpašie piedāvājumi.

Augustā

Suvenīri filmas "Reiz Holivudā" pirmajiem skatītājiem

Nāc uz Kventina Tarantīno jauno filmu "Reiz Holivudā" pirmizrādes nedēļā (no 13. augusta) un saņem dāvanu - filmas varoņa fotokartīti!

Kventins Tarantīno atgriežas ar savu 9. filmu - jau no 13. augusta aicinām noskatīties "Reiz Holivudā" (Once Upon a Time... in Hollywood), kas ir veltījums Holivudas zelta laikmeta izskaņai. Filmā redzēsim īpaši zvaigžņotu aktieru sastāvu - galvenajās lomās: Leonardo DiCaprioBrad PittMargot RobbieAl PacinoEmile HirschDamian LewisBruce Dern,Dakota FanningTimothy OlyphantTim RothKurt RussellJames Marsden.

Un par godu filmas iznākšanai uz lielā ekrāna esam sarūpējuši pārsteigumu tiem kino skatītājiem, kas dosies noskatīties šo filmu pirmizrādes nedēļā (no 13. augusta) - iegādājoties kino biļeti k/t kasēs, saņemsi dāvanu - filmas fotokartīti (10x19 cm) ar kādu no galveno lomu atveidotājiem (Leonardo Di Kaprio, Breds Pits, Margo Robija). Dāvanu saņemsi arī tad, ja biļete iegādāta elektroniski (mūsu mājaslapā vai mobilajā lietotnē) - lai saņemtu dāvanu, uzrādi iegādāto biļeti kasēs k/t 1. stāvā.

* Pasteidzies - dāvanu skaits ir ierobežots! Kartītes tiks dāvinātas pirmajiem 2000 filmas "Reiz Holivudā" skatītājiem, sākot no 13. augusta.

"Reiz Holivudā" – režisora Kventina Tarantino 9. filma, veltījums Holivudas zelta laikmeta izskaņai. Filmas darbība norisinās Losandželosā 1969. gadā, hipiju ēras ziedu laikos. Bijusī televīzijas vesternu zvaigzne Riks Daltons un viņa ilggadējais triku dublieris Klifs Būts cenšas izsisties strauji mainīgajā Holivudas kino industrijā.

Suvenīri filmas

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.