Šīs nedēļas jaunās filmas (no 18. oktobra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Jetijs
(Abominable)


Ceļojums uz pasaulē augstāko virsotni? Kas gan varētu būt vēl aizraujošāk! Kad Ji atrod uz savas mājas jumta paslēpušos milzīgo, bet ļoti piemīlīgo jetiju (kurš izrādās vēl ir pavisam maziņš - pēc jetiju standartiem), ir skaidrs, ka viņus gaida neticamākais piedzīvojums! Jetija ģimene mīt Everesta kalnā, un Ji ir apņēmusies darīt visu, lai viņš sveiks un vesels atgrieztos mājās.

Studijas "DreamWorks Animation" un "Pearl Studio" jaunā animācijas filma aizvedīs jūs 2000 jūdžu garā ceļojumā no Šanhajas ielām līdz pat sniegotajiem Himalaju kalniem.

Filmu latviešu valodā ieskaņojuši: Dita Lūriņa, Ģirts Jakovļevs, Ilze Ķuzule, Gunta Virkava un citi. Filma dublēta latviešu un krievu valodā. Seansi 2D un 3D formātā. Atsevišķi seansi - angļu valodā (bez subtitriem).
 

SEANSI

 

 

Melnā feja Malefisenta: Tumsas valdniece
(Maleficent: Mistress of Evil)


Filmas notikumi aizsākas vairākus gadus pēc tā, kad Malefisenta bija uzlikusi lāstu princesei Aurorai. Viņu abu sarežģītās attiecības risinās uz jaunu draudu fona un ir jāmeklē sabiedrotie, lai aizsargātu karaļvalsti no ienaidniekiem.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Nerātnā Džeksi
(Jexi)


Fila dzīvē nav nekā svarīgāka par telefonu. Viņam nav draugu, darbā viņa galvenais uzdevums ir meklēt smieklīgākos kaķu video, un, protams, viņam nav pat nojausmas par pretējo dzimumu. Viss viņa dzīvē izmainās brīdī, kad viņš ir spiests iegādāties jaunu telefonu, kuram ir kāda fīča – Džeksi – mākslīgais intelekts jeb virtuālais asistents. Ar viņas palīdzību Fils beidzot sāk dzīvot pa īstam. Tomēr drīz vien dzīve sāk līdzināties murgam, jo Džeksi mēģina puisi paturēt tikai sev un kontrolēt viņu.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Vai proti glabāt noslēpumus?
(Can You Keep a Secret?)


Lidojuma laikā, iekļūstot turbulencē, Emma ir pārliecināta, ka lidmašīna tūdaļ nogāzīsies. Pārbijusies, ka dzīvei gals klāt, viņa svešiniekam izstāsta ne to, ko īsti vajadzētu - savus pikantākos noslēpumus. Lidojums tomēr noslēdzas veiksmīgi, bet svešinieku, pret kuru viņa nejauši bija tik vaļsirdīga, Emma drīz sastop darbā - izrādās, ka tas ir viņas jaunais priekšnieks! Vai glītais puisis turēs muti, vai dzirdēto izmantos pret Emmu?

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 18. oktobra)

Aicinām uz kinoteātra 16 gadu jubilejas ballīti

Izklaides, aktivitātes un konkursi, kā arī īpašas svētku biļešu cenas - sākot no 0.99 EUR!

Piektdien, 1. novembrī, atzīmējot kinoteātra "Kino Citadele" 16 gadu jubileju, aicinām Tevi uz mūsu dzimšanas dienas ballīti ar kino baudījumu no rīta visas dienas garumā līdz vēlai naktij (pēdējā seansa sākums plkst. 1.45) – 22 dažādas filmas visām gaumēm (komēdijas, drāmas, animācijas filmas, trilleri, kā arī šausmu, piedzīvojumu, asa sižeta, romantiskās un pat zinātniskās fantastikas filmas).

Tevi sagaidīs pārsteigumi un pat filmu varoņi, par svētku noskaņu rūpēsies DJ, iemūžināt svinības aicināsim uz svētku fotostūrītī, bet savu veiksmi varēsi pārbaudīt, iegriežot Laimes Ratu, lai laimētu dažādas balvas.

Biļešu cenas sākot no 99 centiem, kā arī īpašais svētku piedāvājums arī no PopHouse – iegādājoties uzkodu komplektu "Double", dāvanā saņemsi Geisha Crispy – kraukšķīgo šokolādes vafeli ar maigu lazdu riekstu pildījumu.

Dzimšanas dienas ballītē aicinām noskatīties šādas filmas:

Biļešu cenas Visās auditorijās (arī ISENSE)
Līdz 12:59 0.99 €
No 13:00 līdz 16:59 1.99 €
No 17:00 līdz 22:59 3.49 €
No 23:00 1.99 €

 

Biļešu iepriekšpārdošana ir sākusies – k/t "Kino Citadele" biļešu kasēs, internetā un mobilajā lietotnē.

 Facebook pasākums

Aicinām uz kinoteātra 16 gadu jubilejas ballīti

"Playmobil. Filma"- noskaties pirmais!

Jau no 19. oktobra "Noskaties pirmais!" seansi fantastiskam ceļojumam jaunu piedzīvojumu pasaulē – "Playmobil. Filma"!

Filmu "Ledus sirds" un "Sapinušies" animatori piedāvā aizraujošu piedzīvojumu komēdiju, kas tapusi, iedvesmojoties no bērnu iemīļotajām PLAYMOBIL® rotaļlietām.

Kad Čārlijs negaidīti pazūd maģiskajā PLAYMOBIL® animācijas visumā, viņa vecākajai māsai Mārlai ir jādodas turp un jāpārved brālis mājās. Viņu gaida brīnišķīgs ceļojums neredzētā pasaulē, kur viņa sadraudzēsies ar runātīgo pārtikas busiņa vadītāju Delu, harizmātisko slepeno aģentu Reksu, labsirdīgo robotiņu un ekstravaganto feju krustmāti. Raibie piedzīvojumi Mārlai un Čārlijam palīdzēs saprast, ka viss ir sasniedzams, ja vien ir ticība saviem spēkiem.

Ģimenes komēdija "Playmobil. Filma" dublēta gan latviski, gan krieviski. Filmu režisējis pieredzes bagātais "Disney" animators Lino DiSalvo.

 

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.