"Vilks aitas ādā 2: Cūku būšana" Noskaties pirmais! seansi šajās brīvdienās- 23. un 24.februārī!

Grūtības var pārvarēt tikai kopā!

Nāc uz animācijas filmu “Vilks aitas ādā 2: Cūku būšana” un piedzīvo jautrus un aizraujošus piedzīvojumus!

Animācijas filma visai ģimenei “Vilks aitas ādā 2: Cūku būšana” kinoteātros no 1.marta, bet jau šajās brīvdienās - 23. un 24.februārī - būs skatāma Noskaties pirmais! seansos latviešu un krievu valodā.

Ciematā, kur draudzīgi plecu pie pleca dzīvo vilki un aitas, pēkšņi ierodas divi negaidīti viesi – polārlapsa un sīka aitiņa. Nevienam pat sapņos nerādījās, ka šis apciemojums varētu nest līdzi nāves briesmas, kuras pārvarēt būs iespējams tikai visiem kopā. Jo tikai kopā ir iespējams atrisināt nopietnas ķibeles un paveikt lielas lietas – vienotībā ir spēks!

<

Oscar® prognožu spēle un Kino Guru "Oskaru Nakts 2019"

Klāt kino balvu sezonas kulminācija!

Kinoteātris "Kino Citadele" atklāj ASV Kinoakadēmijas balvas prognožu spēli, kurā dalībnieki aicināti izteikt savas prognozes par Oscar® balvas ieguvējiem. Piedalies, prognozē uzvarētājus un laimē kino dāvanu kartes!

Oscar® prognožu spēle un Oskaru Nakts pasākums k/t "Kino Citadele" ir ikgadēja tradīcija, gaidot prestižāko kino balvu pasniegšanas ceremoniju, tādēļ arī šogad ikviens tiek aicināts izteikt savu viedokli par to, kurš iegūs Oscar® balvu dažādās nominācijās, sākot ar veiksmīgāko aktierspēli līdz pat mākslinieciskajam noformējumam un tērpu dizainam. Prognozes iespējams aizpildīt līdz pat 25. februāra plkst. 00.30.

IESNIEGT PROGNOZES >>
 

Balvās uzvarētāji saņems kino dāvanu kartes:

  • 1. vietas ieguvējs (visvairāk precīzu prognožu) saņems 10 Kino Dāvanu kartes
  • 2. vietas ieguvējs saņems 6 Kino Dāvanu kartes
  • 3. vietas ieguvēji katrs saņems 4 Kino Dāvanu kartes
  • 4. vietas ieguvēji katrs saņems 2 Kino Dāvanu kartes
  • 5. vietas ieguvēji katrs saņems 2 Kino Dāvanu kartes

Gadījumā, ja vairākiem prognožu spēles dalībniekiem būs vienāds precīzo prognožu skaits, augstāku vietu iegūs tas, kurš savas prognozes būs iesniedzis agrāk.

Apkopotie prognožu spēles rezultāti un balvu saņemšanas kārtība tiks paziņoti www.forumcinemas.lv 26. februārī.


 

​Nominēto filmu izlase - šobrīd uz ekrāniem
 

Filma Nomināciju skaits
Favorīte 10
Zvaigzne ir dzimusi 8
Vara 8
Bohēmista rapsodija 5
Ceļvedis 5
Mērija Popinsa atgriežas 4
Marija, Skotijas karaliene 2
Van Gogs. Pie mūžības vārtiem 1
Ralfs izposta internetu 1

 

    
   


 

Kino Guru "Oskaru Nakts 2019"
 

Naktī no 24. uz 25. februāri kinomīļi jau atkal pulcēsies uz k/t "Kino Citadele" Oskaru Nakts pasākumu, lai kopīgi vērotu ASV Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremoniju uz lielā ekrāna. Ielūgumi uz slēgto pasākumu tiek piedāvāti tikai aktīvākajiem Kino Citadele Kino Kluba biedriem – tiem, kas kļuvuši par Kino Guru, pēdējā gada laikā iegādājoties vismaz 52 kino biļetes.

Ja esi Kino Kluba Kino Guru, divus bezmaksas ielūgumus* uz pasākumu varēsi saņemt mūsu mājaslapā, kā arī k/t kasēs (uzrādot lojalitātes karti).

Par ielūgumu saņemšanas sākumu informēsim ar SMS ziņu tuvāko dienu laikā (aicinām pārbaudīt norādīto kontaktinformāciju: https://www.forumcinemas.lv/mypage/profile/).

* Uzmanību, vietu skaits ir ierobežots! Ielūgumi netiek iekļauti Kino Kluba biļešu ieskaitē.

Oscar® prognožu spēle un Kino Guru

Kino apmeklējumu lielpārdošana 19. un 20. februārī

Tikai divas diennaktis - gan kino, gan PopHouse dāvanu kartes!

K/t "Kino Citadele" izsludina Kino apmeklējumu lielpārdošanu - šoreiz divas diennaktis no 19. februāra plkst. 00:00 līdz 20. februāra 23:59 iegādājies kino dāvanu kartes un nāc uz filmām no 19. februāra līdz 1. martam (ieskaitot). Jo vairāk iegādāsies, jo izdevīgāk! Bet, ja vēlies kino izbaudīt vēl nebijušu attēla skaņas kvalitāti, piedāvājam SCAPE kino dāvanu karšu komplektu

Neaizmirsti iegādāties arī PopHouse dāvanu kartes par īpaši izdevīgām cenām - Divi dubultā popkorna komplekti tikai par 9,90 EUR (parasti 16,00 EUR)!

 

LIELPĀRDOŠANA sāksies 19. februārī plkst. 00.00

 

Piedāvājums pieejams k/t "Kino Citadele" kasēs (k/t darba laikā) un www.forumcinemas.lv (visu diennakti). Lai kļūtu par Kino Kluba biedru, reģistrējies www.forumcinemas.lv.

Nepalaid garām labāko kino piedzīvojumu!

 

Kino apmeklējumu lielpārdošana 19. un 20. februārī

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.