"Kino Kults" piedāvā: "Megalodons"

"Kino Kults", "Acme Film Latvija" un "Cēsu alus" piedāvā vasaras izklaidējošākā grāvēja īpašo pirmizrādes seansu, kurā grāvējfilmu superzvaigzne Džeisons Steitems stāsies pretī milzu haizivij!

Kas ir vasara bez haizivīm? Vai ūdens ir slapjš? Un kad ir bijis pēdējais "Svēto bambāļu" seanss? Par laimi, atbilde uz to visu ir viena - "Sharkn..." Ēēē, tas ir "MEGALODONS" ("The Meg"), nosaukums, kuru ar grūtībām izrunā pat Sergejs Timoņins, par Džeisonu Steitemu nemaz nerunājot. Bet kas tas vispār tāds ir?

Starptautiskas pētnieku komandas zemūdene nogrimst vienā no dziļākajām Klusā okeāna dziļvagām pēc tam, kad tai uzbrucis noslēpumains milzu radījums, kurš tika uzskatīts par sen izmirušu. Lai glābtu zemūdenē iesprostotos cilvēkus, ķīniešu okeanogrāfs Minvejs Džans nolīgst pieredzējušo nirēju Džonasu Teiloru. Izrādās, ka Teiloram pirms dažiem gadiem jau ir nācies sastapties ar šo aizvēsturisko haizivi – vairāk nekā 20 metrus garo plēsēju megalodonu…

Bet izrunāt "megalodonu" vajadzēs - kaut vai tikai, lai nopirktu biļeti uz vasaras trakāko seansu, kurā būs haizivis, Steitems, Sergeji, prezentācija par visu laiku labākajām haizivjfilmām un vienkāršs, nekontrolējams prieks par to, ka kaut kādi pilnīgi traki cilvēki 2018. gadā pēc Kristus dzimšanas ir iztērējuši 100 miljonus ASV dolāru filmai, kurā Steitems cīnās ar milzu haizivi (un, protams, uzvar). Svētie bambāļi!!!

Ļoti gaidām uz šiem dzīves un kino svētkiem jau trešdien, 22. augustā, 19.10 k/t "Kino Citadele"!

 Seansa Facebook pasākums

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 17. augusta)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Džims Poga
(Jim Knopf und Lukas der Lokomotivführer)


Filmas darbība sākas skaistā, Rītdienas zemē – mazā salā, kurā valda karalis Alfonss Bez Piecpadsmit Divpadsmitais. Tur dzīvo lokomotīves vadītājs Lūks un viņa mazais draugs Džims Poga. Sala ir tik niecīga, ka Džimam nākas aizbraukt, jo viņš ir paaudzies. Lokomotīves vadītājs Lūks dodas līdzi. Draugi ar lokomotīvi Emmu brauc uz Mandalu. Viņi nebīstas briesmu un nolemj atbrīvot princesi Li Si.

Filma dublēta latviešu valodā.
 

SEANSI

 

 

Neuztraucies, tālu viņš netiks
(Don't Worry, He Won't Get Far on Foot)


Džonam Kalahanam piemīt dzīvesprieks, prasme nepiedienīgi jokot un tieksme iedzert. Pēc nakts uzdzīves viņš cieš avārijā un paliek ratiņkrēslā. Draudzenes (Rūnija Mara) pamudināts, viņš negribīgi sāk ārstēties no alkohola atkarības un atklāj sevī karikatūrista talantu.

Filmas pamatā ir patiess dzīvesstāsts. To veidojis "Zelta palmas zara" un citu nozīmīgu balvu ieguvējs Gass van Sants. Filma demonstrēta Berlīnes kinofestivāla konkursa programmā, starptautiskā pirmizrāde notikusi kinofestivālā "Sundance".

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Van Gogi
(Ван Гоги)


52 gadus vecajam māksliniekam Markam Ginzburgam nav izdevies gūt panākumus ne personīgajā dzīvē, ne profesionālajā karjerā. Pirms daudziem gadiem viņš no dzimtās Latvijas ir pārcēlies uz Izraēlu, bēgot no despotiskā tēva Viktora, slavena diriģenta, kurš nekad nav rēķinājies ar Marka jūtām un mēģinājis izveidot dēlu pēc sava ģīmja un līdzības. Kad Viktoram tiek diagnosticēta neārstējama slimība, Marks atgriežas tēva mājās Jūrmalā. Tēvs un dēls dodas ērkšķainajā savstarpējas piedošanas ceļā...

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 17. augusta)

Dodies uz "Van Gogi" pirmizrādi un satiec filmas režisoru Sergeju Ļivņevu

17. augustā kinoteātrī "Kino Citadele" notiks pazīstamā krievu režisora, scenārista un producenta Sergeja Ļivņeva mākslas filmas "Van Gogi" pirmizrāde.

Galvenajās lomās filmā spēlē Krievijas federācijas nopelniem bagātais mākslinieks Aleksejs Serebrjakovs un Eiropas kinozvaigzne Daniels Olbrihskis.

Filma ir bijusi iekļauta kinofestivāla "Kinotaurs" konkursa pamatprogrammā un guvusi labas atsauksmes kino profesionāļu un kritiķu vidū.

Filmas "Van Gogi" sižets apspēlē vienu no cilvēces "mūžīgajām" problēmām – tēva un dēla attiecības. 79 gadus vecais Viktors ir pazīstams diriģents, 52 gadus vecais Marks – neveiksmīgs mākslinieks. Savulaik Marks pametis dzimto Rīgu, lai izrautos no autoritārā tēva jūga. Viktors, savukārt, visu savu dzīvi veltījis darbam, mākslai un personīgo ambīciju apmierināšanai. Kad tēvam tiek uzstādīta letāla diagnoze, abi sāk smagu un ērkšķainu ceļu uz savstarpēju piedošanu.

Filma ir starptautiska ne tikai sižetiski, bet tā arī uzņemta četrās valstīs – Krievijā, Izraēlā, Baltkrievijā un, Latvijas skatītājiem par prieku, lielākā filmas daļā - Rīgā un Jūrmalā.

Pirms pirmizrādes filmu prezentēs slavenais režisors Vitālijs Manskis.

Dodies uz

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.