1. jūlijā Kino Citadele atsāk darbu

Rūpējamies par drošību kopā!

1. jūlijā Forum Cinemas “Kino Citadele” atsāk darbu. Rūpējoties par mūsu viesu un darbinieku veselību, esam ieviesuši virkni drošības pasākumu, kas ietver ierobežotu auditoriju ietilpību, drošu iepirkšanos, pastiprinātu tīrīšanu, iepakotu pārtiku, kā arī mūsu komanda ir apmācīta par drošības nosacījumiem un gatava palīdzēt ikvienam viesim jaunajos apstākļos.

Rūpēs par drošu telpu un distanci, auditoriju ietilpība ir samazināta. Ja uz kino nāc viens, Tu vari izvēlēties vietu rindā, kur pieejamas atsevišķas sēdvietas. Savukārt, ja uz kino nāc kopā ar ģimeni, jūs varat ieņemt blakus sēdvietas, ievērojot distanci no pārējām sēdvietām. Arī seansi sākas pakāpeniski, ar nelielu atstarpi, tādējādi ļaujot justies katram viesim ērtāk un izvairoties no lielāka pūļa.

Atgādinām, ka kino biļetes un arī kino dāvanu kartes pirms seansa ir iespējams iegādāties Forum Cinemas mājas lapā un mobilajā lietotnē, kā arī, norēķinoties kinoteātrī, ir iespēja izmantot bezkontakta norēķinus.

Mūsu Pophouse kafejnīcā Tevi jau gaida droši iepakotas, safasēti saldumi un svaigs, droši iepakots Popkorns un arī tavi iecienītie Nachos.

Kinoteātra kolektīvs aicina Tevi ievērot 2 metru distanci, dezinficēt rokas pirms seansa apmeklējuma. Mūsu komanda veic pastiprinātu tīrīšanu pēc katra seansa, kā arī veic regulāru virsmu dezinfekciju ik pēc 30 min.

1. jūlijā Kino Citadele atsāk darbu

Kinoteātra "Kino Citadele" darba laiks

No 1. jūlija kinoteātra "Kino Citadele" darba laiks vasarā.

Kinoteātra

Atpakaļ uz kino

Rūpīgais sagatavošanās periods tuvojas beigām, un Forum Cinemas durvis vērs vaļā 1. jūlijā ar pievilcīgām atvēršanas biļešu cenām.

Tev būs iespēja noskatīties visas iepriekš neredzētās filmas tikai par 4,50 EUR.

Līdz 30.jūnijam Tev ir iespēja nopirkt vaučeru par 4,00 EUR un izmantot to līdz 31.jūlijam (ieskaitot).

Uz atvēršanas biļešu cenām neattiecas Kino Kluba atlaides.

Atpakaļ uz kino

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.