Amerikāņu kara drāma "Priekšpostenis"

Šī kauja satrieca pasauli, tajā piedalījās divi latviešu karavīri...

10. jūlijā kinoteātros startē amerikāņu kara drāma “Priekšpostenis”. Pēc ilgas un rūpīgas gatavošanās režisors Džeiks Tapers ķērās pie ambiciozā projekta – kino valodā izstāstīt vienpadsmit gadus seno, reālos faktos balstīto visu pasauli satriekušo notikumu, kurā piedalījās arī divi latviešu karavīri.  

Kauja Afganistānā latviešu karavīriem ilgi paliks atmiņā. Nežēlīga cīņa un vēlme izdzīvot dod karavīram rūdījumu, lai arī turpmāk stātos pretī ienaidniekam, un rosina aizdomāties par miera aizsardzības nepieciešamību.  Šī filma ir cieņas apliecinājums visiem karavīriem, kuri aizstāv mūs un vienmēr ir gatavi ziedot dzīvību, lai pasaulē valdītu miers.

54 amerikāņu karavīriem, kuri atvairīja talibu briesmīgo uzbrukumu Kamdešā, 2009. gada 3. oktobris paliks atmiņā uz mūžu. Nomaļajā Afganistānas apgabalā talibi naktī ieņēma pozīcijas kalnu nogāzēs un no slēpņa uzbruka amerikāņu karavīriem Kītinga priekšpostenī. Rītausmā intensīva mīnmetēju un granātmetēju uguns tika raidīta uz amerikāņu militāro nometni.  Apmēram 300 talibi uzbruka 54 amerikāņu un diviem latviešu karavīriem. Jau rītausmā gandrīz tūlīt  krita novērošanas punkts, un 48. minūtē Kītinga nometnes perimetrs bija pārrauts trīs vietās.

Spēku un kara tehnikas pilnīgā nesamērība tikai uz neilgu laiku izsita amerikāņu karavīrus no līdzsvara. Nometnes militārajiem stratēģiem – leitnantam Kītingam (Orlando Blūms) un seržantam K. Romešam (Skots Īstvuds) kopā ar vienību ir jāsagrupē spēki, nesagrautajos slēpņos jāaizstāvas ielenkumā un jāpāriet pretuzbrukumā. Nav laika gaidīt papildspēkus… Tagad viņiem ir tikai viens mērķis – izdzīvot…

Amerikāņu kara drāma

Atpakaļ uz kino - kino biļetes par EUR 4,50

Līdz 16. jūlijam īpaši pievilcīgas kino biļešu cenas!

No 1. jūlija līdz 16. jūlijam nāc uz k/t "Kino Citadele" un skaties filmas par īpaši draudzīgām biļešu cenām - tikai EUR 4,50 (aktuālais kino repertuārs)!

Piedāvājums spēkā biļetēm uz regulārajiem seansiem (neattiecas uz Kino Kulta klasikas seansiem un citiem īpašiem pasākumiem). Atlaide nesummējas ar citām atlaidēm.

Akcijas laika posmā nav spēkā "Vieglās Pirmdienas" (6. un 13. jūlijā), kā arī "X trešdienas" (8. un 15. jūlijā).

Atpakaļ uz kino - kino biļetes par EUR 4,50

Administrācijas paziņojums 02.07.2020

Pārcelts mākslas izstādes filmas "Frida Kahlo" norises laiks - uz 8. septembri.

Informējam, ka mākslas izstādes "Exhibition On Screen | FRIDA KAHLO" norises laiks pārcelts no 6. jūlija uz 8. septembri – visas iegādātās biļetes joprojām derīgas. Biļešu iegāde atkal tiks atvērta drīzumā.

 

Pasākumi:

  • "The Matrix" Kino Kulta seanss 13.03.2020 - seanss tiek pārcelts no 13. marta uz šī gada 9. oktobri – visas iegādātās biļetes joprojām derīgas.

Papildināts 20. martā:

19. martā Metropolitan operas nams Ņujorkā paziņojis, ka ir atcelta atlikusī 2019. – 2020. gada sezona, kurai bija jānoslēdzas 2020. gada 9. maijā, līdz ar to atceltas arī plānotās nākamās tiešraides kinoteātros visā pasaulē - "Toska" un "Marija Stjuarte". Lai saņemtu kompensāciju – dāvanu karti nākamās sezonas izrāžu apmeklēšanai atbilstošu samaksātajai naudas summai – aicinām biļešu īpašniekus nosūtīt katras biļetes failu vai fotogrāfiju uz e-pastu kino@forumcinemas.lv. Pieteikumus gaidām līdz 31.07.2020.

Lūdzam sūtīt biļetes par katru operas izrādi atsevišķā e-pastā, e-pasta nosaukumā norādot izrādes nosaukumu.

Papildināts 2. aprīlī:

Atcelts filmas "Karalis Lauva" (1994) Kino Kulta seanss 15. maijā. Lai saņemtu kompensāciju par iegādātajām biļetēm – kino dāvanu kartes formātā – aicinām biļešu īpašniekus nosūtīt biļešu failu vai biļešu fotogrāfiju uz e-pastu kino@forumcinemas.lv. Pieteikumi tiks izskatīti un apstrādāti rindas kārtībā tuvāko 2 nedēļu laikā. Pieteikumus gaidām līdz 31.07.2020.

Papildināts 14. aprīlī:

Atcelta 19. aprīļa Maskavas Lielā teātra baleta izrāde "Dārgakmeņi". Lai saņemtu kompensāciju – dāvanu karti nākamās sezonas izrāžu apmeklēšanai atbilstošu samaksātajai naudas summai – aicinām biļešu īpašniekus nosūtīt katras biļetes failu vai fotogrāfiju uz e-pastu kino@forumcinemas.lv. Pieteikumus gaidām līdz 31.07.2020

 

Seansi kuri tiek pārcelti uz šī gada vasaru - rudeni (norises datumi tiks precizēti) - visas iegādātās biļetes joprojām ir derīgas:

  • Maskavas Lielā teātra balets - "Romeo un Džuljeta"
  • Izstāde kino - "Lieldienas mākslā"
  • NT LIVE - "Sapnis vasaras naktī"

 

Atcelti visi pārējie seansi no 14. marta 20:25 līdz 12. maijam.

Lai saņemtu kompensāciju par iegādātajām biļetēm – kino dāvanu kartes formātā – aicinām biļešu īpašniekus nosūtīt biļešu failu vai biļešu fotogrāfiju uz e-pastu kino@forumcinemas.lv. Pieteikumi tiks izskatīti un apstrādāti rindas kārtībā tuvāko 2 nedēļu laikā. Pieteikumus gaidām līdz 31.07.2020.

Papildināts 13. maijā:

Kino dāvanu kartes

Visas aktīvās "Kino Citadele" dāvanu kartes kam izmantošanas termiņš beidzas periodā no 12.03 līdz 12.06 ir pagarinātas par 3 mēnešiem un 13. maijā par 3 mēnešiem ir pagarinātas visas dāvanu kartes, kam izmantošanas termiņš beidzas periodā no 12.06 līdz 31.08 (arī iepriekš pagarinātās). Par dāvanu kartēm, kas iegādātas no kompānijas "Lieliska dāvana", aicinām sazināties ar "Lieliska dāvana".

 

Kino Kluba apmeklējumi

Visiem Kino Kluba biedriem aktīvais lojalitātes līmenis pagarināts par 3 mēnešiem.

 

Uz drīzu tikšanos!

Administrācijas paziņojums 02.07.2020

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.