Instagram konkurss ar filmu "Ķērāji"

Noķer "Ķērājus" un laimē balvas no filmas "Ķērāji"!

 

 

 

 

Uzspēlējam sunīšus... Ķerenes ir sākušās - un līdz ar filmas iznākšanu konkurss:

• noķer (nofotografē) filmas "Ķērāji" plakātu (kādā no reklāmas stendiem Rīgā vai kinoteātrī)
• publicē attēlu Instagram*, pievienojot mirkļbirku #ķērāji
 
Rezultāti 6. jūlijā, kad izlozēsim 3 dalībniekus, kuri saņems kādu no filmas "Ķērāji" oficiālajām balvām (glāžu komplektu vai t-kreklu), balvas piedāvā ACME Film.
 
"Ķērāju" iespējamās atrašanās vietas (tās var mainīties).
Lai attēls piedalītos konkursā, tam jābūt publiskam (ne privātam).
 

Filmas anotācija:

Dažas tradīcijas nenoveco! Pieci draugi jau kopš pirmās klases vienu mēnesi gadā aizmirst par visu uz pasaules un cenšas pārspēt viens otru veiklībā, spēlējot sunīšus. Viņi ir gatavi uz visu – riskēt ar veselību, darbu un attiecībām, lai tikai varētu piesist otram pie pleca un uzsaukt: "Tu ķer!"

Šogad spēle iekrīt laikā, kad precas vienīgais spēlētājs, kurš vēl nekad nav noķerts. Varētu domāt, ka nu viņš ir viegls mērķis? Bet viņš zina, ka draugi ieradīsies... un viņš ir sagatavojies.

Instagram konkurss ar filmu

Šoreiz bez noteikumiem...

Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo asa sižeta filma "Sicario 2: Karteļu karš" ("Sicario: Day of the Soldado"), kas ASV saņēmusi augstu kritiķu un skatītāju novērtējumu.

2015. gadā tika izrādīta pirmā filma "Sicario: Narkokarš", kurā galvenais varonis dodas cīņā ar Meksikas narkokarteļiem. Tas bija tikai sākums, tagad narkokarš uz ASV un Meksikas robežas pieņemas spēkā, un karteļi sāk pāri robežai pārvadāt ne tikai narkotikas, bet arī teroristu kaujiniekus. Neiedomājama situācija prasa netradicionālu risinājumu, tādēļ federālais aģents Mets Greivers, kuru attēlo Džošs Brolins, vēlreiz apvieno spēkus ar noslēpumaino algotni Alehandro (Benisio del Toro), lai ar jebkādiem līdzekļiem apturētu karteļu uzbrukumu. Taču Alehandro ir kārtojami savi rēķini, viņš ir atriebes un naida pilns.

Pirmās filmas daļas, režisora Denī Vilnēva vietā šoreiz stājas jauns režisors, itālietis – Stefano Solima (seriāls "Gomorra"), kurš uzsāka savu karjeru kā operators no pasaules kara zonām, veidojot reportāžas CNN, CBS un NBC kanāliem. Viņa pieredze ienesīs stāstā vēl lielāku un biedējošāku realitāti. Scenārija autors joprojām tas pats Teilors Šeridans (filmas "Hell or High Water", "Vindrivera"). Galvenajās lomās - Benisio del Toro un Džošs Brolins.

Filmas mūzikas celiņu veidojusi Islandiešu komponiste un čelliste Hildura Gudnadotira, kuras darbība aptver mūzikas komponēšanu gan filmām, gan izrādēm, gan arī dažādas sadarbības, tai skaitā ar Johan Johanson un Mùm.

acmefilm.lv

Šoreiz bez noteikumiem...

"Kriminālās ekselences fonds" - 500!!! seanss

Populārās komēdijas jubilejas seanss kopā ar radošo komandu trešdien, 4. jūlijā, k/t "Kino Citadele"!

Jau sākumā bija skaidrs, ka būs… Patiesībā jau nekas nebija skaidrs - it īpaši šāda filmas uzņemšana un neviltota publikas mīlestība. Veidojām filmu paši sev, kā mums patīk, un cerējām, ka tā, iespējams, patiks arī vēl kādam, bet redz, kā tas viss izvērtās!

Tādēļ - svinam! Jums joprojām ir jautājumi par to, kur var redzēt filmu, bet mums ir pilnīgi jauns Dolby Digital 5.1 skaņas mikss, filmā neiekļautās ainas (!), "blūperi" un vēl neizstāstīti stāsti par filmas tapšanu. Un, galu galā, filma jau sesto mēnesi Latvijas kinoteātros! Saliekam to visu kopā un iegūstam "Kriminālās ekselences fonda" jubilejas seansu k/t "Kino Citadele" otrajā lielākajā auditorijā jau šī gada 4. jūlijā! Būs komanda, būs aktieri, būsim mēs, un, cerams, būsiet arī jūs, lai vēl vienu reizi noskatītos iemīļoto filmu uz LIELĀ ekrāna. Tiekamies!

 Seansa Facebook pasākums

Krāpnieki, pistole un nolaupīts sunītis - komēdijā "Kriminālās ekselences fonds"! Imants Veide raksta scenāriju seriālam par krāpniekiem un kopā ar čomu Hariju Kuharjonoku izmēģina dažādas krāpšanas shēmas. Taču Imants tik ļoti iejūtas jaunajā tēlā, ka pašam sakārojas kļūt par kriminālo autoritāti. Pie apvāršņa parādās veci žuļiki Duļķis un Aļģe, bet lielākais šķērslis ceļā uz kriminālās autoritātes statusu ir Imanta Kaimiņiene, kurai, kā izrādās, ir lielāki pauti nekā visiem pārējiem kopā!

Filmas režisors un scenārija autors ir Oskars Rupenheits, kuram šī ir pirmā pilnmetrāžas filma, bet viņam un viņa komandai ir bagāta pieredze īsfilmu ("Olimpiskie Zēni un Trenere", "Musketieri, Tubists & Bumbulītis", "Polka balles kurpēs") un reklāmu veidošanā, savukārt galvenajās lomās filmā būs uz lielajiem ekrāniem neredzēti aktieri.

Filma ir tapusi par filmas autoru, privātu atbalstītāju un labvēļu kopīgi sarūpētajiem līdzekļiem. Daļu no "Kriminālās ekselences fonda" budžeta savāca paši skatītāji - 2015. gadā filma kļuva par veiksmīgāko atbalstīto projektu vietējā kolektīvā ieguldījuma platformā "ProjektuBanka.lv", piesaistot vairāk nekā 10 000 eiro.

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.