Grupas WestLife koncerta tiešraide

Nosvini grupas 20 gadu jubileju un dziedi līdzi slavenākajām WestLife dziesmām - 6. jūlijā koncerta tiešraide no Dublinas kinoteātros visā pasaulē, arī k/t "Kino Citadele"!

Grupa Westlife ir atgriezusies! Jau pagājuši 20 gadi, kopš puišu grupa, apsteidzot visus rekordus, ar savu singlu iekaroja pirmās vietas dziesmu tabulās. Tagad viņu ilgi gaidītā atkalapvienošanās turneja – biļetes uz to tika izpārdotas pāris minūšu laikā – būs skatāma kinoteātros visā pasaulē. Sestdien, 6. jūlijā, The Twenty Tour koncerta translācijā no Dublinas slavenā Kroukpārkas stadiona skatīsim Šeinu, Nikiju, Marku un Kianu, izpildot pavisam jaunas kompozīcijas, kā arī četrpadsmit jau labi zināmos, pirmās vietas ieņēmušos hitus.

Uz vienu neaizmirstamu vakaru Westlife fani atkal skaļi slavinās šo sensacionālo atgriešanos popmūzikā.

Grupas WestLife koncerta tiešraide

Kinofestivāls 6. jūlijā

Tikai vienā vakarā – 6. jūlijā – noskaties uzreiz trīs filmas "Vakardien…", "Rocketman" "Bohēmista rapsodija" ISENSE auditorijā un ar vienu kino biļeti! Lasīt tālāk Kinofestivāls 6. jūlijā

Tikai dažos seansos uz lielā ekrāna - "Apollo 11"

Dokumentālā filma "Apollo 11" (veidota no jaunatrastiem 70mm kinofilmas materiāliem), kas ārvalstīs saņēmusi slavinošas atsauksmes gan no kino kritiķiem, gan skatītājiem, nonāk arī pie mūsu skatītājiem - nepalaid garām!

Režisors Tods Daglass Millers (Dinozaurs 13) piedāvā kino notikumu, kurš tapis piecdesmit gadu garumā. Filma "Apollo 11", kas veidota no jaunatrastiem 70 mm kinofilmas krājumiem un vairāk nekā 11 000 stundām nekataloģizētu skaņas ierakstu, vedina mūs ielūkoties pašas leģendārākās NASA misijas dzīlēs – laikā, kad cilvēks pirmoreiz spēra kāju uz Mēness un Nīls Ārmstrongs un Bazs Oldrins kļuva par varoņiem gandrīz vai katrā mājā. Iedziļinoties astronautu skatpunktā, ielūkojoties misijas vadības darbībā un ieraugot miljoniem skatītāju uz Zemes, mēs gluži kā dzīvē vērosim to nozīmīgo 1969. gada dienu un stundu notikumus, kad cilvēce spēra milzu soli pretim nākotnei.

Tikai dažos seansos uz lielā ekrāna - no 27. jūnija! Filma angļu valodā ar subtitriem angļu valodā.

Tikai dažos seansos uz lielā ekrāna -

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.