Noskaties pirmais - "Zirnekļcilvēks: Ceļojums Zirnekļpasaulē"

Negaidot 14. decembri, noskaties vizuāli unikālo animācijas filmu jau šīs nedēļas nogalē - 8. un 9. decembrī!

Vizuālajā ziņā unikālā un inovatīvā animācijas filma "Zirnekļcilvēks: Ceļojums Zirnekļpasaulē" ir stāsts par pusaudzi no Ņujorkas Mailsu Moralesu, kas kļūst par zirnekļcilvēku un atklāj paralēliem universiem un bezgalīgām iespējām pārpilno Zirnekļpasauli, kurā ne viens vien varonis valkā zirnekļcilvēka masku.

Noskaties filmu "Zirnekļcilvēks: Ceļojums Zirnekļpasaulē" pirmais īpašajos seansos jau 8. un 9. decembrī (latviešu valodā). Pēc tam filmu sagaidīsim 13. decembrī - "Kino Kults piedāvā!" īpašais seanss (SCAPE / 3D / angļu valodā / bez subtitriem). Bet no 14. decembra regulārie seansi - gan latviešu, gan krievu, gan vairāki arī angļu valodā.

 

Noskaties pirmais -

"Kino Kults" piedāvā: "Zirnekļcilvēks: Ceļojums Zirnekļpasaulē"

"Kino Kults", "Cēsu alus" un "ACME Film" piedāvā - pilnīgi jauna un svaiga tikšanās ar Zirnekļcilvēku un ceļojums paralēlās zirneklīgās pasaulēs šī gada lieliskākajā animācijas filmā "Spider-Man: Into the Spider-Verse"!

Filmas par un ap komiksu varoņu tēliem turpina birt kā no pārpilnības raga, bet neatteiksimies taču no vēl vienas, vai ne? It sevišķi no tādas, kas, kā runā filmu jau redzējušie, esot, iespējams, labākā komiksfilma šogad un labākais Zirnekļcilvēka stāsts uz lielā ekrāna jebkad! "Zirnekļcilvēks: Ceļojums Zirnekļpasaulē" ir pirmā iespēja pilnmetrāžas animācijas filmā mesties piedzīvojumos ar mūsu visu iecienīto zirneklīti, bet neuztraucieties, šeit jūs negaidīs kārtējais Pītera Pārkera "origin story" - šī tēma jau ir izsmelta vairākkārt. Turklāt kāpēc filmā ielikt tikai vienu Zirnekļcilvēku, ja var ielikt vismaz sešus?

Pusaudzis no Ņujorkas Mailss Moraless kļūst par Zirnekļcilvēku un atklāj paralēliem visumiem un bezgalīgām iespējām pārpilno Zirnekļpasauli, kurā ne viens vien varonis valkā Zirnekļcilvēka masku.

Treknu kvalitātes zīmogu filmai uzspiež fakts, ka to ir veidojusi tā pati komanda, kas mums jau ir iepriekš likusi skaļi smieties "Jump Street" diloģijas un "The Lego Movie" laikā (kas šajā gadījumā ir jo īpaši svarīgi, jo animācija taču!). Un sajūsmā šoreiz ir visi, pat īgnākie kritiķi - filmai ir 100% "svaigs" reitings kritiķu viedokļu agregatorā "Rotten Tomatoes", un tas daudz ko pasaka.

"Kino Kulta" seansā filmu skatīsimies oriģinālajā angļu valodā bez subtitriem un līdz ar to varēsim novērtēt, kā Zirnekļpasaulē iejutušies tādi aktieri kā Maheršala Ali, Heilija Stainfelda, Līvs Šraibers un pat Nikolass Keidžs. Baudījums tiks nodrošināts arī acīm, jo mūsu rīcībā būs k/t "Kino Citadele" SCAPE zāles ekrāns, kas būs vislabākā vieta, kur novērtēt šīs animācijas filmas unikālo vizuālo stilu un 3D efektus. Pirms filmas interaktīvā testā uzzināsim spicākos Zirnekļpasaules pazinējus, bet pārsteiguma balvas saņems VISI seansa apmeklētāji!

Ļoti gaidām jūs uz īpašo "Spider-Man: Into the Spider-Verse" seansu 13. decembrī plkst. 19.40 k/t "Kino Citadele" SCAPE auditorijā!

 Seansa Facebook pasākums

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

Dāvanas filmas "Grinčs" skatītājiem

Nāc uz jauno animācijas filmu un saņem dāvanu - filmas uzlīmju komplektu!

Klāt "Nejaukais es", "Minioni" un "Mīluļu slepenā dzīve" autoru jaunā animācijas filma "Grinčs" par Ziemassvētku vislielāko īgņu! Un šim notikumam par godu ir sarūpēts pārsteigums kino skatītājiem, kas dosies noskatīties šo filmu pirmizrādes nedēļas nogalē (no 7. decembra) - iegādājoties kino biļeti k/t kasēs, saņemsi dāvanā filmas uzlīmes. Dāvanu saņemsi arī tad, ja biļete iegādāta elektroniski (mūsu mājaslapā vai mobilajā lietotnē) - lai saņemtu Grinča uzlīmju komplektu, uzrādi šo biļeti "Star Cafe" k/t 1. stāvā.

* Pasteidzies - dāvanu skaits ir ierobežots! Uzlīmes dāvināsim, sākot no 7. decembra - kamēr pieejamas.


Grinča uzlīmes kino apmeklētājiem

Netālu no Kasīšu pilsētas, augstākā kalna pašā virsotnē kopā ar uzticamo sunīti Maksu dzīvo Grinčs. Visvairāk par visu pasaulē Grinčam nepatīk Ziemassvētki. Kad pilsētiņas iedzīvotāji sāk gatavoties Ziemassvētkiem, no svētku jampadrača grūti ir izvairīties pat Grinčam, un šīs skaļās, krāšņās un priecīgās jezgas nokaitinātais zaļais īgņa nolemj tam pielikt punktu. Viņš ņems un nozags Ziemassvētkus! Par laimi, Kasīšu pilsētiņā dzīvo knīpa vārdā Sindijā Lū, kurai sirsniņā ir tik daudz Ziemassvētku prieka, ka ar to pietiks ne tikai Ziemassvētkiem, bet pat Grinčam! 

Filma dublēta latviešu un krievu* valodā. Atsevišķi seansi - angļu valodā (bez subtitriem).
* Seansi krievu valodā - no 14. decembra.

Dāvanas filmas

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.