Šīs nedēļas jaunās filmas (no 12. jūlija)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Robota bērns
(I Am Mother)


Kādu pusaugu meiteni pazemes bunkurā gādīgi uzaudzina robots "Māte", kura uzdevums ir atjaunot cilvēku populāciju pēc cilvēces izmiršanas globālā katastrofā. Tomēr meitenes un robota īpašā saikne tiek apdraudēta, kad viņu patvērumā nez no kurienes ierodas svešiniece ar satraucošām ziņām.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Anabella 3
(Annabelle Comes Home)


Lai nepieļautu, ka Anabella nodara vēl lielāku kaitējumu, demonologi Eds un Lorēna Voreni pārnes apsēsto lelli mājās un ar mācītāja svētību ieslēdz to "drošībā" aiz svētā stikla īpašā artefaktu istabā. Tomēr mājas iedzīvotājus gaida šaušalīga nakts, jo Anabella atmodinās citus nešķīstos garus istabā, un tie par jauno uzbrukuma mērķi izraudzīsies Vorenu desmitgadīgo meitu Džūdiju un viņas draugus.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Djego Maradona
(Diego Maradona)


"Oscar" balvas laureāts par dokumentālo filmu "Eimija" un filmas "Senna" autors Asifs Kapadija piedāvā atklātu un patiesu stāstu par futbola zvaigznes Djego Maradonas dzīvi - no viņa talanta un slavas spožuma karjeras virsotnē līdz skandāliem, problēmām personīgajā dzīvē un vēlākai grēku nožēlošanai.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 12. jūlija)

"Kino Kulta" klasika: "Bēdīgi slavenie mērgļi" (2009)

"Kino Kults", "Latvijas Mobilais Telefons" un "Cēsu alus" ielūdz vēlreiz uz lielā ekrāna izbaudīt Kventina Tarantīno izcilo filmu "Bēdīgi slavenie mērgļi" ("Inglourious Basterds")!

"You know somethin', Utivich? I think this just might be my masterpiece."

Kā zināms, Kventins Tarantīno ir apņēmies savā karjerā režisēt tieši desmit filmas, lai pēc tam mestu šai nodarbei mieru — zīmīgais skaitlis arvien tuvojas, un jau drīzumā mūs priecēs Tarantīno devītā filma "Once Upon A Time… In Hollywood". Bet, kamēr gaidām režisora jauno veikumu, varam doties nelielā pastaigā pagātnē — iepriekš "Kino Kulta" seansos jau esam uz lielā ekrāna izbaudījuši "Kill Bill Vol. 1 & 2" un "Pulp Fiction", nu laiks Tarantīno 2009. gada meistardarbam par Otro pasaules karu "Inglourious Basterds". Klasisku kara filmu gan šeit neredzēt kā savas ausis — Kventins "kariņos" spēlē tā, kā to māk darīt tikai un vienīgi viņš, turklāt visam piedevās vēl paspēj atzīties mīlestībā kino un tam piemītošajam spēkam mainīt pasauli…

Vācu okupētajā Francijā jaunā Šosanna kļūst par liecinieci tam, kā nacistu pulkvedis Hanss Landa noslepkavo viņas ģimeni. Viņai par mata tiesu izdodas izsprukt un aizbēgt uz Parīzi, pieņemt citu identitāti un kļūt par kinoteātra īpašnieci. Tajā pašā laikā kaut kur citur Eiropā leitnants Aldo Reins sapulcina grupu ebreju kareivju, viņu mērķis ir atriebties ienaidniekam. Vēlāk nacistiem šī grupa kļūst pazīstama ar nosaukumu "mērģļi". Reina grupai pievienojas jauna aktrise un slepenā aģente Bridžeta, kuras uzdevums ir gāzt Trešā reiha vadoņus. Likteņa pavērsieni saved visus kopā ar Šosannu, kurai ir pašai savs plāns, kā atriebties nacistiem...

10 gadu laikā kopš filmas iznākšanas ne viens vien tās brīdis jau ir kļuvis par absolūtu klasiku — katrs Kventina fans būs sevi kaut reizi dzīvē pieķēris, pulkveža Hansa Landas intonācijā sakot: "That's a bingo!" Tieši Tarantīno visu pasauli iepazīstināja ar Kristofa Valca ("Django Unchained", "Spectre") unikālo talantu, bet viņam līdzi turēja vecais labais Breds Pits, ar kuru tiksimies arī jaunākajā Tarantīno filmā jau augustā. Un kur nu vēl Maikls Fasbenders, Melānija Lorēna, Īlaijs Rots, Diāna Krīgere, Daniels Brūls, Tils Švaigers un daudzi citi. Uzskaitīt visus nav iespējams, tāpēc vienkārši slēdzam iekšā Deivida Bovija "Cat People (Putting Out Fire)", notriepjamies ar kara krāsu un tiekamies seansā! 

Mērgļa darbs nekad nav galā — gaidīsim jūs uz filmas "Inglourious Basterds" vienīgo seansu 18. jūlijā plkst. 18.25 k/t "Kino Citadele" ISENSE auditorijā!

 Seansa Facebook pasākums

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt kinokults.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

"Bring The Soul: The Movie" biļešu iepriekšpārdošana

Grupa BTS atgriežas uz kino ekrāniem ar savu jauno filmu - seansi no 7. līdz 11. augustam!

Sekojot savam lielu ievērību guvušajam albumam “Love Yourself”, grupa BTS ar triumfu atgriežas uz kino ekrāniem, piedāvājot filmu "BRING THE SOUL: THE MOVIE".

Žilbinot vēl vairāk par skatuves gaismām, tagad grupa mūs aicina palūkoties, kas slēpjas aizkulisēs.

Nākamajā dienā pēc Eiropas turnejas finālkoncerta uz kāda Parīzes jumta BTS dalībnieki stāsta, kas pieredzēts, koncertējot arvien jaunās pilsētās savas nenogurstošās fanu armijas pavadībā. Līdzās epizodēm no koncertturnejas tiek parādītas arī dziļi personīgas diskusijas grupas dalībnieku starpā, ielūkojoties BTS dzīvē ārpus arēnas. Šī filma ir kino notikums, ko nedrīkst palaist garām.

BTS ceļš turpinās!

"Bring The Soul: The Movie" - seansi un biļetes

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.