Rodžers Voterss ar koncertfilmu "Us + Them"

Koncertfilmas "Roger Waters Us + Them" vienīgais seanss 2. oktobrī plkst. 19:00 ISENSE auditorijā. Izbaudi dziesmas gan no nesenākas pagātens, gan no leģendārajiem Pink Floyd albumiem mūsdienīgā vizuālajā risinājumā un ar elpu aizraujošu skaņu - kino notikums, ko nedrīkst nokavēt!
Filma uzņemta Amsterdamā, kad Eiropu bija sasniegusi 2017.-2018. gada koncertturneja "Us + Them", kas pavisam pulcējusi vairāk nekā divus miljonus cilvēku visā pasaulē. Voterss skatāms, izpildot dziesmas gan no leģendārajiem Pink Floyd albumiem ("The Dark Side of the Moon", "The Wall", "Animals", "Wish You Were Here"), gan sava pēdējā albuma "Is This The Life We Really Want"?
 
Voterss vēlreiz sadarbojies ar Šonu Evansu, augstu atzinību guvušās filmas "Roger Waters: The Wall" (2014) režisoru vizionāru, lai nestu pie skatītājiem šo radoši novatorisko filmu, kas iedvesmo ar spēcīgo mūziku un vēstījumu par cilvēktiesībām, brīvību un mīlestību.
 

Rodžers Voterss ar koncertfilmu

"Kino Kults" piedāvā: "Džokers"

"Kino Kults", "Acme Film Latvija", "Latvijas Mobilais Telefons", "Cēsu alus" un k/t "Kino Citadele" aicina tuvāk iepazīties ar "DC Comics" pasaules slavenāko ļaundari, noziedzības troņprinci Venēcijas kinofestivāla galveno balvu ieguvušajā krimināldrāmā "Džokers" ("Joker")!

Lai gan "DC Comics" ar vienotas kino pasaules izveidi iet kā pa celmiem, skatītājiem un komiksu cienītājiem tas tomēr nozīmē arī labas ziņas — stingro rāmju un noteikumu iztrūkums atstāj daudz brīvas vietas interesantiem un drosmīgiem eksperimentiem. Šajā kategorijā stabili savu vietu ieņem Gotemas ļaunākajam biedam Džokeram veltītā solofilma, kas nav nekādā veidā saistīta ne ar vienu citu līdz šim iznākušo DC filmu, eksistējot savā unikālajā pasaulē. Un šī pasaule ir pārsteigumu pilna — kā nekā tieši "Joker" negaidīti ieguva galveno balvu prestižajā Venēcijas kinofestivālā un ar savu izaicinošo dabu liek nenogurdināmi kulstīt mēles tiem, kas filmu jau redzējuši, un trīties nepacietībā tiem, kam tā vēl tikai priekšā…

Pirmo reizi uz lielajiem ekrāniem filma par ikonisko Gotemas ļaundari — Džokeru. Arturs Fleks ir vīrs, kurš cenšas atrast savu vietu pilsētas sašķeltajā sabiedrībā. Dienā strādājot par klaunu gadījuma darbos, bet vakaros cenšoties kļūt par atzītu stand-up komiķi, viņš nonāk pie atziņas, ka izjokots tiek viņš pats. Ierauts vienladzības un nežēlības cilkliskajā esamībā, Arturs pieņem vienu sliktu lēmumu, kas uzsāk ķēdes reakciju viņa transformācijā par Džokeru...

Filmas režisors un scenārija līdzautors ir Tods Filipss ("The Hangover" triloģija, "War Dogs"), kurš iedvesmu jaunajai Džokera versijai esot smēlies Mārtina Skorsēzes darbos — tādos kā "Taxi Driver" un "Raging Bull" (pats Mārtijs pat kādu laiku grasījās līdzproducēt filmu). Bet galvenajā lomā redzēsim Vakīnu Fīniksu ("Her", "You Were Never Really Here"), kuram daudzi jau paredz kā minimums "Oskara" nomināciju par darbu filmā. Un grēks būtu nepieminēt Robertu de Niro sarunu šova vadītāja lomā — viņa kopdarbs ar Skorsēzi "The King of Comedy" arī ir viens no "Joker" iedvesmas avotiem.

Gotemas klauns jau gaida — tiekamies īpašajās filmas "Džokers" pirmizrādēs k/t "Kino Citadele" 1. oktobrī plkst. 23.30 ISENSE zālē un 2. oktobrī plkst. 18.30 2. auditorijā!

 

Biļetes:

 Facebook pasākums

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinokults.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

"Dāmām priekšroka" pasākums 3. oktobrī

Atkalredzēšanās ar iemīļotajiem TV seriāla varoņiem - drāmas "Dauntonas abatija" pirmizrāde! Lasīt tālāk

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.