Šīs nedēļas jaunās filmas (no 15. novembra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Adamsu ģimene
(The Addams Family)


Tētis mīl garas pastaigas dranķīgos laikapstākļos. Mamma dod priekšroku tērpties melnā – tā esot pati krāšņākā krāsa. Bērniem rotaļu laukums ir kapsētā. Ome pirms miega iedzer pāris pilienu nomierinošas indīgās tinktūras. Iepazīstieties – tā ir Adamsu ģimenīte! Jocīgā, spocīgā un ikoniskā Adamsu ģimene atgriežas uz lielā ekrāna - šoreiz animācijas filmā! Viņi atvērs jaunu lappusi kaimiņu attiecībās un atklās, ko nozīmē būt patiesi labiem kaimiņiem.

Filmu latviešu valodā ieskaņojuši: Aija Dzērve (Mortīcija), Artūrs Skrastiņš (Gomezs), Jānis Jarāns (tēvocis Festers), Jēkabs Zemītis (Pagslijs), Esmeralda Dzērve (Vensdija), Santa Didžus (Margo), Gints Hartmanis (Glūņa) un citi. Filma tiek demonstrēta ar dublāžu latviešu un krievu valodā, atsevišķos seansos - angļu valodā bez subtitriem.
 

SEANSI

 

 

Lemāna-'66: Lielais izaicinājums
(Le Mans '66)


60-tajos gados konstruktoru grupa, kuru vadīja Kerols Šelbijs, kopā ar britu sacīkšu braucēju Kenu Mailsu, uzbūvējot vēl nebijušu Ford sporta automašīnu, meta izaicinājumu Lemānas 24 stundu sacīkšu favorītam Ferrari. Filmas pamatā ir patiesi notikumi.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Projām
(Projām)


Pēc lidmašīnas avārijas puisis attopas uz noslēpumainas salas, kur plešas meži, tuksneši un lagūnas. Taču uz šīs salas mīt arī milzīgs, tumšs gars, kurš sāk puisi vajāt. Lai izglābtos un atgrieztos mājās, galvenais varonis dodas izaicinošā ceļojumā pāri salai kopā ar savu jauniegūto draugu – mazu putnēnu.

Filma bez dialogiem.
 

SEANSI

 

 

Kauja par Midveju
(Midway)


"Kauja par Midveju" vēsta par ASV flotes un Japānas Impērijas Jūras spēku kauju – vienu no vērienīgākajām un stratēģiski svarīgākajām kaujām Klusā okeāna reģionā Otrā pasaules kara laikā. Uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts par karavīru drosmi, sīkstumu un paļaušanos uz saviem instinktiem cīņā par panākumiem.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Džona F. Donovana nāve un dzīve
(The Death and Life of John F. Donovan)


Daudzi sapņo par pasaules slavu un atpazīstamību, bet reti kurš nojauš, kāda ir slavas cena. Kad kāda TV zvaigznes privātās dzīves detaļas kļūst publiskas, viņa karjera piedzīvo dramatiskas pārmaiņas. Vairāk kā desmit gadus pēc slavenības nāves, jauns aktieris atskatās uz vēstuļu korespondenci ar mūžībā aizgājušo zvaigzni un ieslīgst pārdomās par to, kā šīs vēstules ietekmējušas viņu abu dzīves.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Sarkanās kurpītes un septiņi rūķīši
(Red Shoes and the Seven Dwarfs)


Pasaku salā septiņi prinči kā parasti bez pārlieku lielām grūtībām izglābj no pūķa ķetnām skaisto princesi. Taču princese it nemaz nav tāda, kādu prinči to iedomājušies. Par ķircināšanu un apsmiešanu prinči izpelnās feju princeses lāstu un tiek pārvērsti par septiņiem rūķīšiem. Lāstu var lauzt tikai ar skūpstu no daiļavas, kas, kā izrādās, valkā sarkanas kurpītes. Tomēr arī pašai kurpju valkātājai ir kāds noslēpums. Vai rūķīšiem izdosies atkal pārvērsties par prinčiem?

Filma dublēta latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 15. novembra)

"Čārlija eņģeļi" - noskaties pirmais!

Jau 21.

Jaunai pasaulei vajag jaunus eņģeļus! Klasisks stāsts par noslēpumaino detektīvaģentūru, kurā darbojas visgudrākās un visdrosmīgākās meitenes - tagad ar jaunām zvaigznēm Ellu Balinsku, Naomi Skotu un Kristenu Stjuarti! Filma uz ekrāniem no 22. novembra.

Gribi noskatīties filmu pirmā? "Čārlija eņģeļu" īpašie seansi jau 21. novembrī!

➡️ BIĻETES ⬅️

 

Noslēpumainā Čārlza Taunsenda detektīvaģentūra atvērusi birojus visā pasaulē. Tās paspārnē vairāku Bosliju vadībā izveidotas Eņģeļu komandas, kurās darbojas visgudrākās, visdrosmīgākās un visaugstāk kvalificētās sievietes, kam jātiek galā ar vissarežģītākajiem uzdevumiem jebkur uz zemeslodes.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

"Dvēseļu putenis" - īpašs svētku seanss 18. novembrī!

Seansa ievadā satiec filmas veidotājus. Pirmajiem Kino Guru pieejami ielūgumi (1.50 EUR).

Svētku pasākumu ietvaros 18. novembrī - Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienā - aicinām uz vērienīgās vēsturiskās kara drāmas "Dvēseļu putenis" īpašo svētku seansu ar filmas veidotāju piedalīšanos! Pirmajiem 200 Kino Guru ielūgumiem īpaša cena - 1.50 EUR.

* Brīvdienās un svētku dienās nav spēkā "Vieglo pirmdienu" piedāvājums.

➡️ BIĻETES ⬅️

Vēsturiska kara drāma pēc strēlnieka Aleksandra Grīna romāna motīviem ved 100 gadus senā pagātnē. Sešpadsmitgadīgais Artūrs dodas strēlniekos un kopā ar draugiem cīnās par brīvību – pat tad, kad neviens nezina, kurā pusē tā meklējama. Saviļņojošais stāsts ļauj skatītājam pieaugt kopā ar Artūru un jaundibināto Latvijas valsti, vērojot dzīvi ierakumos zēna acīm, pašaizliedzīgi stājoties pretī ienaidniekam, meklējot īstu mīlestību un mācoties novērtēt brīvības cenu.

Režisors: Dzintars Dreibergs
 
 

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.