"Kino Kults" piedāvā: "Rotaļlietas pieaugušajiem"

"Kino Kults", "Acme Film Latvija" un "Cēsu alus" piedāvā gada trakāko, šokējošāko un, iespējams, arī smieklīgāko komēdiju "Rotaļlietas pieaugušajiem" īpašā pirmizrādes seansā kopā ar "Comedy Latvia"!

Jūs redzējāt "Dienvidparku". Jūs redzējāt "Cīsiņu klubu". Daži no jums, iespējams, redzēja pat "Team America: World Police". Taču nekas, absolūti NEKAS nevar jūs sagatavot filmai "Rotaļlietas pieaugušajiem" ("The Happytime Murders"), šokējošākajai pusanimētajai komēdijai šaipus Dienvidparkam!

Losandželosa – pilsēta, kurā plecu pie pleca dzīvo gan cilvēki, gan… lelles. Kad viens pēc otra tiek nežēlīgi noslepkavoti populāra televīzijas šova personāži, pie izmeklēšanas ķeras divi konfliktējoši izmeklētāji – cilvēks un lelle, kurus vieno kāds kopīgs noslēpums…

30 gadus pēc "Kurš iegāza trusīti Rodžeru?" (arī laba jubileja, starp citu) pie mums nonāk tās idejiskais turpinātājs, kurš izgriezīs otrādi "The Muppets", detektīvfilmas, vispār filmas un jūsu humora izjūtu, ja pēc filmas jums tāda vēl būs palikusi. Trusītis Rodžers guļ krūmos beigts no sirdstriekas, jo šoreiz atļauts ir VISS! Ja neticat mums, noskatieties treileri... līdz beigām! Pirms filmas ar priekšnesumu mūs priecēs "Comedy Latvia" komandas pārstāvji, tādēļ esiet gatavi visam.

Ļoti gaidām jūs ceturtdien, 23. augustā, pulksten 20.30 k/t "Kino Citadele" uz vienu kārtīgu izsmiešanos!

 Seansa Facebook pasākums

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

Aizraujoša vasaras komēdija

Latvijas kinoteātros skatītāju atsaucību iemantojusi asprātīga un dinamiska komēdija "Spiegs, kurš mani pameta" ("The Spy Who Dumped Me") ar lieliskām komiķēm galvenajās lomās.

Spiegu komēdijas centrālās varones atveido Mila Kunis, kura savulaik atzīta par pasaules iekārojamāko sievieti un Keita Makinona, populārā Amerikas skeču šova "Saturday Night Live" zvaigzne.

Komēdijas "Spiegs, kurš mani pameta" sižets ir par divām labākajām draudzenēm, trīsdesmitgadniecēm Odriju un Morganu, kuras pašas pret savu gribu tiek ierautas starptautiskā sazvērestībā, kad viņu dzīvoklī pēkšņi uzrodas Odrijas bijušais draugs, kurš, kā izrādās, ir spiegs. Viņam uz papēžiem min algoti slepkavas, no kuriem tagad ir jāglābjas arī abām draudzenēm. Bēgot cauri visai Eiropai, draudzenes neticamā kārtā sveikā izkļūst no visām briesmām, turklāt pa ceļam vēl izdomā plānu, kā izglābt pasauli.

Komēdijas galvenās lomas atveidotāja - Keita Makinona tika apbalvota ar 2017. gada "Emmy" balvu kā komēdijseriāla labākā otrā plāna aktrise, par dalību "Saturday Night Live" šova skečos, kur viņa atveido Hilariju Klintoni tandēmā ar Aleku Boldvinu, kurš iejuties Donalda Trampa tēlā.

Komēdijas "Spiegs, kurš mani pameta" režisore ir Sūzena Fogela (seriāls "Chasing Life"). Filmā bez Milas Kunis un Keitas Makinonas piedalās - Džastins Terū ("Meitene vilcienā"), Sems Hjūens (seriāls "Svešzemniece") un Džiliana Andersone ("Slepenās lietas").

acmefilm.lv

Aizraujoša vasaras komēdija

AERODIUM māca lidot Tomam Krūzam

Sagatavošanās filmas "Neiespējamā misija: Sekas" lidošanas ainām notika pasaulē lielākajā vēja tunelī, ko speciāli Tomam Krūza pasūtījumam uzbūvēja AERODIUM.

Pasaules lielākajam vēja tunelim ir 6,5 m x 3,5 m liela lidošanas zona. Tajā vienlaicīgi var brīvi lidot 7 cilvēki. Lidot var arī horizontāli, kas ir jauna, unikāla pieredze un rada vistuvākās sajūtas izpletņlēkšanai. Iekārta ir četrstāvu mājas augstumā, un tās darbināšanai nepieciešama 3200 kW jauda - ar tādu pietiktu 200 privātmājām.

Lai arī lidošanas ainu filmēšana aizņēma tikai 3 dienas, treniņi tām Warner Brothers studijā Londonā ilga gandrīz gadu. Holivudas kino zvaigznes galvenais lidošanas treneris bija AERODIUM lidotājs Ēriks Osmanis, kurš atzīst, ka: "Strādāt ar Tomu Krūzu bija liels pagodinājums! Treniņu plānošana bija izaicinošs uzdevums, lai tie būtu maksimāli efektīvi un pēc iespējas īsāki, saistībā ar Toma aizņemto grafiku. Katra minūte bija svarīga un mēs to nevarējām izniekot. Toms ir cilvēks, kurš daudz un smagi strādā pie tā, lai kaut ko sasniegtu. Lidošanu viņš apguva ātri, kā rezultātā bijām spējīgi horeogrāfijā ielikt sarežģītākus lidošanas manevrus un trikus".

Ivars Beitāns, AERODIUM valdes priekšsēdētājs: "Klients mūs uzrunāja jau 2016. gada rudenī. Toms Krūzs savā jaunajā filmā vēlējās skatītājus pārsteigt ar ko līdz šim nebijušu. Sākumā viņi izmēģināja lidošanu normāla izmēra tunelī. Tomam tas patika, bet viņš jautāja, vai varam viņam uzbūvēt kaut ko lielāku? Vārds pa vārdam un nonācām līdz idejai, ka speciāli šim projektam jābūvē pasaulē lielākais vēja tunelis. Normālos darba apstākļos šāda projekta radīšanai būtu nepieciešams vismaz gads, taču studija mums piedāvāja vai nu radīt to 5 mēnešu laikā, vai arī neuzņemties šo projektu vispār. Šāda mēroga filmas uzņemšana izmaksā aptuveni 500 000$ dienā, tāpēc arī līgumā paredzētās soda sankcijas bija iespaidīgas. Pieņēmām šo izaicinājumu un mūsu komandai to izdevās paveikt laikā. Tunelis ir perfekts un lidot tajā ir tīrā bauda! Šī ir jauna lappuse vēja tuneļu industrijā un ļoti nozīmīgs panākums AERODIUM komandai".

AERODIUM ir vertikālo vēja tuneļu ražotājs izklaides, šovbiznesa un militārajām nozarēm. Uzņēmuma radītie vēja tuneļi izmantoti vairāk kā 40 pasaules valstīs, tai skaitā ASV, Kanādā, Ķīnā, Argentīnā, Spānijā, Itālijā, Indonēzijā, Marokā, Apvienoto Arābu Emirātos, Lielbritānijā un citur. AERODIUM klientu vidū ir tādi pasaules zīmoli kā Disneyland, Warner Brothers, Red Bull, Mercedes Benz, Guinness World Records, Superman Returns un citi. Kopš 2016. Gada uzņēmums attīsta savu franšīžu tīklu, kas veiksmīgi šobrīd darbojas ASV, Ķīnā, Bahreinā, Slovēnijā, Ēģiptē un citur.

www.aerodium.technology

AERODIUM māca lidot Tomam Krūzam

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.