Šīs nedēļas jaunās filmas (no 27. aprīļa)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Atriebēji: Bezgalības karš
(Avengers: Infinity War)


Kamēr Atriebēji un viņu sabiedrotie turpina aizstāvēt pasauli no dažādiem apdraudējumiem, vēl nebijuša apmēra briesmas gatavojas ierasties no kosmosa plašumiem. Starpgalaktiskais tirāns ir apņēmies savākt visus sešus Bezgalības akmeņus - tiem piemīt neiedomājams spēks, ar kura palīdzību ir iespējams mainīt realitāti atbilstoši savām vēlmēm. Viss, ko Atriebēji ir piedzīvojuši agrāk, gatavoja viņus šim izšķirošajam brīdim, un vēl nekad Zemes tālākais liktenis nav bijis tik neparedzams...

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Seansi 2D un 3D formātā.
 

SEANSI

 

 

Patiesība vai risks
(Truth or Dare)


Draugu grupa iesaistās sākotnēji šķietami nevainīgā spēlē "Patiesība vai risks", kas drīz pārvēršas sāncensībā ar nāvi, kad tajā iesaistās pārdabiski spēki. Ja kāds no spēles dalībniekiem samelo vai mēģina neizpildīt uzdevumu, viņu gaida izrēķināšanās. Viņiem jāatrod veids, kā apmānīt spēli - ja tas vispār ir iespējams.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Tevis te nebija
(You Were Never Really Here)


Liktenis nav saudzējis Džo. Viņš ne no viena nebīstas, tikai atmiņu uzplaiksnījumi reizumis liek nodrebēt. Varonis vientuļnieks bez žēlastības, nerēķinoties ne ar ko, glābj vājos un neaizsargātos. Ievērojamam politiķim pazudusi vienīgā meita, un viņš noalgo bijušo FIB aģentu. Džo ir Ninas vienīgā cerība. Paši rafinētākie ļaundari nedrīkst stāties viņam ceļā, meitene ir jādabū laukā no īstas elles. Linnas Remzijas jaunā filma par niknu atriebību Ņujorkas pagrīdē Kannu kinofestivālā saņēmusi balvu par labāko scenāriju, Hoakins Fīnikss atzīts par labāko aktieri. Skaņu celiņu veidojis talantīgais komponists Džonijs Grīnvuds no Radiohead.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Deju Laikmets
(Era of Dance)


Astoņdesmito gadu otrajā pusē pasauli elektrizēja ne vien Aukstā kara spriedze, ne vien Berlīnes mūra krišana, bet arī kaut kas jauns un satraucošs, kas veidojās, Rietumos plaukstošajai elektroniskās deju mūzikas kultūrai satiekot aiz "dzelzs priekškara" mītošo avangardu. Šķiet gandrīz vai neticami, ka Latvijas toreiz piedzīvotā kultūras apvērsuma arhitekts lielā mērā ir viens cilvēks – Indulis Bilzēns. Neticami arī, ka šis stāsts līdz šim nav ticis dokumentālistu izgaismots. Šis vīrs Padomju Savienībā ieveda pārmaiņas pirms politiskās pārmaiņas notika. Latvijai republikai un Padomju Savienībai tas bija jauna laikmeta sākums.

Lomās: Indulis Bilzens, Maximilian Lenz (Westbam), Derrick May (Himself), Artemy Troitsky, Roberts Gobzins (Eastbam), Janis Krauklis, Ugis Polis, Alexei Haas, Igor Shulinsky.

Filma latviešu, krievu, angļu un vācu valodā ar subtitriem latviešu un angļu valodā.
 

SEANSI

 

 

Divi pīlēni un zostēviņš
(Duck Duck Goose)


Reiz zostēviņš Pengam nelaimējas – viņš lidojumā tiek savainots. Jau nākamajā pavasarī gaidāmas pārmaiņas. Tajā pašā laikā divi burvīgi jautri pīlēni noklīst no bara. Ja neviens negādās par putnēniem, viņi ies bojā. Pengs pamana pīlēnus, un tagad viņam jāriskē – jāuzņemas atbildība par abiem pārdrošniekiem. Savādajai trijotnei jāsaliedējas un jākļūst par īstu ģimeni, lai ilgais un bīstamais ceļojums beigtos tā galamērķī dienvidos.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā. Filma 2D un 3D formātā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 27. aprīļa)

27. aprīlī kinoteātrī "Kino Citadele" donoru diena

27. aprīlī no plkst. 11:00 līdz 14:00 Valsts asinsdonoru centrs (VADC) rīko asins donoru dienu kinoteātrī Kino Citadele.

Šī gada 27. aprīlī plkst. 11:00 - 14:00 Valsts asinsdonoru centrs rīko asins donoru dienu sadarbībā ar kinoteātri "Kino Citadele" (13.janvāra ielā 8). Donoriem, kas ziedos asinis šīs donoru dienas ietvaros, papildus noteiktajām kompensācijām būs iespēja saņemt kuponu ar 5 EUR atlaidi jebkuras filmas apmeklējumam (Kupons jāiesniedz darbieniekam kinoteātra kasēs pērkot pret biļeti, vai pērkot internetā jāievada tam paredzētajā logā. Kupons derīgs vienas biļetes iegādei ar atlaidi, vienam filmas apmeklējumam.).

VADC aicina iedzīvotājus būt atsaucīgiem un rast iespēju ziedot asinis, lai varētu uzturēt stabilu asins krājumu un ar nepieciešamajiem asins komponentiem apgādāt pacientus ārstniecības iestādēs. Veidot asins uzkrājumus ilgstošam laikam nav iespējams, jo asins komponentiem ir ierobežots derīguma termiņš: eritrocītiem tas ir 35 dienas, bet trombocītiem tikai 7 dienas, tieši tāpēc ir nepieciešama patstāvīga asins donoru atsaucība un palīdzība!

VADC atgādina, ka par asins donoru var kļūt personas vecumā no 18 – 65 gadiem. Ķermeņa svaram ir jābūt virs 50 kg. Asins nodošana nav vēlama pēc nakts maiņas, saspringta darba vai emocionāla pārdzīvojuma. Izsmeļošāku informāciju par asins ziedošanu var uzzināt, zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 8000 0003 un mājas lapā www.donors.lv.

Akciju rīko SIA "FORUM CINEMAS" sadarbībā ar VALSTS ASINSDONORU CENTRU.

Katra lāse ir no svara!

 


 

Valsts asinsdonoru centra
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr.: 67408878; 28663415

donors.lv
twitter.com/AsinsDonori/
draugiem.lv/asinsdonori/

27. aprīlī kinoteātrī

"Dāmām priekšroka" aprīļa pirmizrāde

25. aprīlī filmas "Talija" pirmizrāde īpaši sievišķīgā gaisotnē! Lasīt tālāk

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.