"Kino Kults" piedāvā: "Terminators: Tumšais liktenis"

"Kino Kults", "Labs Kino", "Latvijas Mobilais Telefons" un "Cēsu alus" piedāvā atgriezties Džeimsa Kamerona uzburtajā pasaulē kopā ar filmas "Terminators: Tumšais liktenis" ("Terminator: Dark Fate") varoņiem īpašā pirmizrādē 31. oktobrī k/t "Kino Citadele"!

"We'll be back!" — pārfrāzējot leģendāro frāzi, arī mēs, lai cik reizes būtu apdedzinājušies, tāpat ar nepacietību gaidām jauno filmu Džeimsa Kamerona izdomātajā pasaulē. Turklāt šoreiz tam ir vairāki racionāli iemesli, piemēram, pats Kamerons "hands-on" producenta lomā, "Dedpūla" režisors Tims Millers režisora krēslā un, protams, Arnolds Švarcenegers Terminatora lomā. Uz papīra projekts esot bijis tik labs, ka Sāras Konoras lomā atgriezās pat Linda Hamiltone, kura citādi kino vispār nefilmējas — turēsim pie vārda!

Filmas darbība notiek daudzus gadus pēc notikumiem filmā "Terminators 2: Pastarā diena". Sāra Konora ir pārvērtusies par terminatoru mednieci un viņas galvenais uzdevums ir iznīcināt no nākotnes sūtītos robotus-slepkavas. Sāra kļūst par aizstāvi Denijai Ramosai, no kuras izdzīvošanas ir atkarīgs cilvēces liktenis, un viņai šajā misijā palīdz noslēpumainā Greisa — robota un cilvēka salikums. Kauja par nākotni turpinās.

Vīrs un vārds — Džeimss Kamerons apgalvo, ka citas "Terminatora" filmas, izņemot pirmo un otro, neeksistē, bet mēs tās tomēr atcerēsimies pirmsfilmas prezentācijā. Tāpat kā TV seriālu, grāmatas, komiksus, videospēles un citus "Terminatora" pasaules radošos darbus, kuri lielā skaitā saražoti kopš 1984. gada. Un turam īkšķus, lai filma būtu izdevusies, jo veiksmes gadījumā mūs gaida jauna "Terminatora" triloģija, un tas galīgi nav sliktākais, kas ar mums varētu notikt — ja "Pastarā diena", tad tikai kino!

Ārnijs un co. gaidīs uz k/t "Kino Citadele" lielākā ekrāna ISENSE zālē jau 31. oktobrī plkst. 18.30 - tiekamies!

➡️ BIĻETES ⬅️

 Facebook pasākums

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinokults.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 25. oktobra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Zombijzemē: Otrais šāviens
(Zombieland: Double Tap)


Nesaudzīgā un bezbailīgā zombiju mednieku četrotne dodas uz Amerikas vidieni, kur viņi stāsies pretī ne tikai jauna veida dzīvajiem miroņiem, bet arī citiem izdzīvojušajiem, kas nebūt nav draudzīgi noskaņoti. Turklāt viņu pašu vidū rodas nopietnas domstarpības.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Playmobil. Filma
(Playmobil: The Movie)


Kad Čārlijs negaidīti pazūd maģiskajā PLAYMOBIL® animācijas visumā, viņa vecākajai māsai Mārlai ir jādodas turp un jāpārved brālis mājās. Viņu gaida brīnišķīgs ceļojums neredzētā pasaulē, kur viņa sadraudzēsies ar runātīgo pārtikas busiņa vadītāju Delu, harizmātisko slepeno aģentu Reksu, labsirdīgo robotiņu un ekstravaganto feju krustmāti. Raibie piedzīvojumi Mārlai un Čārlijam palīdzēs saprast, ka viss ir sasniedzams, ja vien ir ticība saviem spēkiem.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā. Seansi 2D un 3D formātā.
 

SEANSI

 

 

Kur palikusi Bernadeta?
(Where'd you go Bernadette?)


Bernadetai netrūkst nekā – viņa ir veiksmīga arhitekte, dzīvo skaistā mājā kopā ar brīnišķīgu meitu un mīlošu vīru. Bet te, pēkšņi – viņa pazūd! Kas noticis, un kur viņa ir?

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Viņi
(Haunt)


Grupu koledžas studentu īpaši nesaista Helovīna nakts svinēšanas tradīcijas. Viņi alkst pēc kā tāda, kas neļauj novērsties, liek asinīm dzīslās sastingt, sajukt prātā, trīcēt šausmās. Ekstrēmu izjūtu nama apmeklējums visiem šķita interesantāks. Spriedze pieaug, kad jauniešus sāk vajāt cilvēki maskā, lai īstenotu visnežēlīgākās epizodes no visām jelkad redzētajām šausmu filmām. Neviens nedrīkst palikt dzīvs!

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 25. oktobra)

Latvijā uzņemts fantastikas trilleris "Sonāte" - kino no 1. novembra

Kinoteātra "Kino Citadele" dzimšanas dienā tiks izrādīts Latvijā filmētais fantastikas trilleris "Sonāte" ar pasaulslavenu aktieru sastāvu!

Šā gada 1. novembrī kinoteātrī "Kino Citadele" tiks izrādīts Edrjū Desmonda (Andrew Desmond) Latvijā filmētais fantastikas trilleris "Sonāte". Filmas aktieru sastāvu veido tādi pasaulslaveni aktieri kā Freja Tinglija (Freya Tingley, "Once upon a time"), Rūgers Hauers (Rutger Hauer, "Blade Runner", "Batman begins", "Sin city"), Džeimss Faulkners (James Faulkner, "Downton Abbey", "Game of Thrones") un Simons Abkarians (Simon Abkarian, "Casino Royale").

Filma stāsta par jaunu, talantīgu vijolnieci, kura šķetina sava tēva pagātnes notikumus, izsaucot tik baisus un tumšus spēkus, kas sniedzas pāri viņas iztēles robežām. Stāsts risina vispārsaprotamas attiecības ģimenē – tēva un meitas attiecību šķērsgriezumu, ko sarežģī personību radošo ambīciju veicināta nespēja izprast vienam otru.

Filma ir Latvijas, Francijas, Anglijas un Krievijas kopražojuma filma, kas pilnībā filmēta Latvijā – Cesvainē, Bīriņos, Kuldīgā, Sabilē un Rīgā. Līdz šim jau tikusi novērtēta filmas vizuālā kvalitāte – filmas operators Jānis Eglītis ir nominēts nacionālās balvas Lielais Kristaps kategorijā "Labākais operators", savukārt filmas varoņu kostīmus veidojis starptautiski pamanītākais latviešu modes zīmols "MAREUNROL'S".

"Šis ir nozīmīgs projekts mūsu valstij ne tikai tādēļ, ka filmēšana pilnībā norisinājās Latvijā, bet arī tāpēc, ka šis projekts deva iespēju tādiem Latvijas radošajiem profesionāļiem kā filmas operatoram Jānim Eglītim un kostīmu māksliniekiem "MAREUNROL'S" piedalīties augsta līmeņa projektā ar pasaulslavenu aktieru sastāvu. Nododot tālāk savus labos iespaidus par filmēšanās norisi Latvijā, pasaulslaveni profesionāļi būtiski veicina Latvijas valsts atpazīstamību un kino nozares tālāko attīstību," norāda kompānijas "Tasse Film" producente Aija Bērziņa.

Fantastikas trilleri "Sonāte" veidojusi Francijas studija "The Project""Futuristic Films" no Anglijas, Krievijas kompānija "CTB Film Company", savukārt Latvijas puses partneris ir kompānija "Tasse Film", kuras kodolu veido producentes Alise Ģelze un Aija Bērziņa. Savukārt filmas režisoram Endrjū Desmondam šī ir debija ar starptautiski atpazīstamu aktieru līdzdalību.

Filma tapusi ar Nacionālā Kino centra un Rīgas Filmu fonda līdzfinansējumu ārvalstu filmu uzņemšanai Latvijā.

Latvijā uzņemts fantastikas trilleris

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.