"Tēvs Nakts" pirmizrāde 25. oktobrī kopā ar filmas veidotājiem

Satiec filmas režisoru Dāvi Sīmani, kā arī galveno lomu atveidotājus Artūru Skrastiņu, Ilzi Blaubergu, Matīsu Kipļuku un citus radošās komandas pārstāvjus!

Jau šo ceturtdien, 25. oktobrī, Dāvja Sīmaņa otrā pilnmetrāžas spēlfilma "Tēvs Nakts" piedzīvos pirmizrādi "Kino Citadele". Filma ir patiess stāsts par pašaizliedzīgo latvieti Žani (īstajā vārdā Jāni) Lipki un viņa ģimeni, kas Otrā pasaules kara laikā savā mājā no nāves izglāba vairāk nekā 50 cilvēku. Turklāt pirms pirmizrādes notiks tikšanās ar filmas radošo grupu – režisoru Dāvi Sīmani, producentu Gintu Grūbi, galvenās lomas atveidotājiem Artūru Skrastiņu, Ilzi Blaubergu, Matīsu Kipļuku un citiem filmas radošās komandas pārstāvjiem.

Tāpat arī pirmizrādes vakarā 25. oktobrī pieejami papildseansi - plkst. 19.15 un 20.40.

"Tēvs Nakts" ir viena no 16 filmām, kas tapusi programmā "Latvijas filmas Latvijas simtgadei", un tā pēta Žaņa Lipkes drosmes noslēpumu, meklējot atbildes uz to, kas ir šīs drosmes pamatā – azarts, pārgalvība, spīts vai pienākums pret savu tuvāko. Vēsturiskā filma arī kļuvusi par nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" nominanti 12 kategorijās, tostarp Labākā pilnmetrāžas filma, Labākais režisors, Labākais aktieris.

Filma veidota studijā "Mistrus Media", kas strādājusi arī pie Viestura Kairiša filmas "Melānijas hronika", ko Latvijā noskatījās vairāk nekā 80 000 skatītāju. Filmas radošajā komandā ietilpst režisors Dāvis Sīmanis, kurš scenāriju veidojis kopā ar Matīsu Gricmani, producenti Gints Grūbe, Antra Gaile un Inese Boka-Grūbe, māksliniece Kristīne Jurjāne, operators Andrejs Rudzāts, montāžas režisors Andris Grants un grima māksliniece Sarmīte Balode. Galvenās lomas filmā atveido Artūrs Skrastiņš (Žanis Lipke), Ilze Blauberga (Johanna Lipke), Matīss Kipļuks (Lipkes jaunākais dēls Zigis), Mihails Karasikovs, Milena Gulbe, Toms Treinis un Štefens Šoimans (Steffen Scheumann).

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 19. oktobra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Kristofers Robins
(Christopher Robin)


Pieaugušā Kristofera Robina dzīvē valda ikdienas rutīna, kad visa uzmanība tiek veltīta tikai darbam un ģimenei. Negaidītā sastapšanās ar savu veco draugu – lācēnu Vinniju Pūku, liek Kristoferam atgriezties savā neaizmirstamajā bērnībā - Septiņjūdžu Mežā, kurā ir jāatrod Pūka pazudušie draugi.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Sīkpēdis
(Smallfoot)


Vienā jaukā dienā kāds jauns, atjautīgs jetijs sastop savādu radījumu, kurš, kā viņam likās, nemaz neeksistē – cilvēku. Ziņas par "sīkpēdi" izraisa pamatīgu satraukumu sniega cilvēku sabiedrībā. Kādi vēl pārsteigumi varētu slēpties aiz viņu noslēgtā ciematiņa robežām tālajā un plašajā pasaulē?

Filma dublēta latviešu un krievu valodā. Atsevišķi seansi - angļu valodā. Filma 2D un 3D formātā.
 

SEANSI

 

 

Grūtie laiki viesnīcā "El Royale"
(Bad Times at the El Royale)


1969. gads. Viesnīcā "El Royale" ir apmetusies ļoti raiba kompānija - nīgrs mācītājs, dziedātāja, enerģisks putekļu sūcēju pārdevējs un arī aizdomīga meiča no Dienvidiem. Katram no viņiem ir savi noslēpumi un katram būs iespēja izpirkt savus pagātnes grēkus. Taču situācija vēl vairāk sarežģījās, kad viesnīcā parādās kāda kulta līderis, kurš ir atnācis paņemt to, kas pieder viņam...

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Es joprojām tevi redzu
(I Still See You)


Pārdabiska kataklizma ir nojaukusi robežu starp mirušo pasauli un mūsējo. Desmit gadus pēc apokaliptiskā notikuma, kurā gāja bojā miljoniem cilvēku, vidusskolniece Ronija saņem draudu pilnu vēsti no aizkapa valstības. Kopā ar noslēpumaino klasesbiedru Kērku, kas interesējas par spokiem, Ronija uzsāk izmisīgu cīņu ar laiku, lai apturētu kādu viltīgu slepkavu.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 19. oktobra)

Illumination animācijas filmu festivāls

Forum Cinemas, studijas Universal Pictures, Illumination kopā ar pašu Grinču ir sagatavojuši īpašu piedāvājumu Tavām brīvdienām rudens Skolēnu brīvlaikā no 20. līdz 25. oktobrim.

Pavisam drīz būs klāt jaunā animācijas filma "Grinčs", gaidot šo priecīgo kino notikumu, tikai "Kino Citadele" būs iespēja vēlreiz uz lielā ekrāna noskatīties populārās animācijas filmiņas un no jauna satikt tik iemīļotos varoņus. Minioni, nejaukais Gru, dziedošā zvēru kompānija un visi pārējie ir gatavi Tevi izklaidēt seansos latviešu un krievu valodā par īpašu cenu 4,00€!

Seansi: https://www.forumcinemas.lv/Movies/IFF/

 

Illumination animācijas filmu festivāls

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.