14. decembrī kinoteātrī "Kino Citadele" donoru diena

14. decembrī no plkst. 11:00 līdz 14:00 Valsts asinsdonoru centrs (VADC) rīko asins donoru dienu kinoteātrī Kino Citadele.

Šī gada 14. decembrī no plkst. 11:00 līdz 14:00 Valsts asinsdonoru centrs rīko asins donoru dienu sadarbībā ar kinoteātri "Kino Citadele" (13.janvāra ielā 8). Donoriem, kas ziedos asinis šīs donoru dienas ietvaros, papildus noteiktajām kompensācijām būs iespēja saņemt kuponu ar 2 EUR atlaidi  biļešu iegādei uz filmu "Jaungada taksometrs" (Kupons jāiesniedz darbieniekam kinoteātra kasēs pērkot pret biļeti, vai pērkot internetā jāievada tam paredzētajā logā. Kupons derīgs vienas biļetes iegādei ar atlaidi, līdz 31.01.2019).

VADC aicina iedzīvotājus būt atsaucīgiem un rast iespēju ziedot asinis, lai varētu uzturēt stabilu asins krājumu un ar nepieciešamajiem asins komponentiem apgādāt pacientus ārstniecības iestādēs. Veidot asins uzkrājumus ilgstošam laikam nav iespējams, jo asins komponentiem ir ierobežots derīguma termiņš: eritrocītiem tas ir 35 dienas, bet trombocītiem tikai 7 dienas, tieši tāpēc ir nepieciešama patstāvīga asins donoru atsaucība un palīdzība!

VADC atgādina, ka par asins donoru var kļūt personas vecumā no 18 – 65 gadiem. Ķermeņa svaram ir jābūt virs 50 kg. Asins nodošana nav vēlama pēc nakts maiņas, saspringta darba vai emocionāla pārdzīvojuma. Izsmeļošāku informāciju par asins ziedošanu var uzzināt, zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 8000 0003 un mājas lapā www.donors.lv.

Akciju rīko SIA "FORUM CINEMAS" sadarbībā ar VALSTS ASINSDONORU CENTRU.

Katra lāse ir no svara!

 


 

Valsts asinsdonoru centra
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr.: 67408878; 28663415

donors.lv
twitter.com/AsinsDonori/
draugiem.lv/asinsdonori/

14. decembrī kinoteātrī

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 7. decembra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Grinčs
(The Grinch)


"Nejaukais es", "Minioni" un "Mīluļu slepenā dzīve" autoru jaunā animācijas filma!

Netālu no Kasīšu pilsētas, augstākā kalna pašā virsotnē kopā ar uzticamo sunīti Maksu dzīvo Grinčs. Visvairāk par visu pasaulē Grinčam nepatīk Ziemassvētki. Kad pilsētiņas iedzīvotāji sāk gatavoties Ziemassvētkiem, no svētku jampadrača grūti ir izvairīties pat Grinčam, un šīs skaļās, krāšņās un priecīgās jezgas nokaitinātais zaļais īgņa nolemj tam pielikt punktu. Viņš ņems un nozags Ziemassvētkus!

Filma dublēta latviešu un krievu (no 14. decembra) valodā. Atsevišķi seansi - angļu valodā. Seansi 3D un 2D formātā.
 

SEANSI

 

 

Nakts maiņa morgā
(The Possession of Hannah Grace)


Policiste Megana Rīda pēc nesen izieta rehabilitācijas kursa ierodas uz savu pirmo nakts maiņu pilsētas morgā. Drīz tur tiek ievests jaunas, eksorcisma laikā mirušas sievietes līķis, un Megana piedzīvo dīvainas un šausminošas parādības, ko izraisa līdz galam neizdzītais ļaunais gars.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Mežonīgā dzīve
(Wildlife)


1960. gadi, mazpilsēta Montānas štatā Amerikā. Četrpadsmitgadīgais Džo ir vienīgais bērns mājsaimnieces Dženetas un golfa laukuma darbinieka Džerija ģimenē. Netālu no Kanādas robežas plosās plašs mežu ugunsgrēks, un, kad Džerijs zaudē darbu un reizē arī motivāciju dzīvei, viņš nolemj pievienoties ugunsdzēsēju komandai, atstājot sievu un dēlu likteņa varā. Pēkšņi spiests uzņemties pieaugušā lomu, Džo kļūst par liecinieku mātes izmisīgajai cīņai par savu personisko laimi.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Aukstais karš
(Zimna wojna)


Šis ir stāsts par vīrieti un sievieti, kuri nav sastapušies īstajā laikā un cenšas gūt virsroku pār auksto karu – sirdī, nevis cīņā. Jaunajiem cilvēkiem no bohēmas aprindām jāsadzīvo ar Polijas un Parīzes dzīves realitāti. Viņš ir melanholiski noskaņots vientuļnieks, virtuozi spēlē Šopēnu. Viņa ir temperamentīga skaistule ar burvīgu balsi. Par spīti likteņa līkločiem viņi iemīlas viens otrā. 60. gadu aukstais karš sagrauj sapņus.

Filma poļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 7. decembra)

Uz lielajiem ekrāniem aktiera Pola Deino spožā debija režijā

Pirmizrādi Latvijā piedzīvo talantīgā Holivudas aktiera Pola Deino (Paul Dano) debija kino režijā – drāma "Mežonīgā dzīve" ("Wild Life"). Filma atzinīgi tika novērtēta vairākos pasaules kino festivālos, to skaitā Sandensas, Kannu un Ņujorkas.

Aktieris Pols Deino pazīstams skatītājiem no dalības virknē skatītāju un kino kritiķu atzinīgi novērtētu filmu, piemēram, par lomas atveidošanu filmā "Mis Saulstariņš" ("Little Mis Sunshine") viņš tika nominēts BAFTA kino balvai, bet par dalību filmā "Mīlestība un žēlsirdība" ("Love & Mercy") Deino saņēma nomināciju Golden Globe. Deino atkal pierāda, ka ir talantīgs un spēcīgs ne tikai kā aktieris, bet šoreiz arī kā režisors. Līdz ar filmas izrādīšanu Amerikā, kas notika Oktobrī, tās skatītāji to novērtēja krietni virs vidējā, veltot tai pozitīvu kritiku – "iespaidīga, dziļi inteliģenta un spēcīgi aizkustinoša."

Filmas "Mežonīgā dzīve" scenāriju veidojis pats Pols Deino kopā ar savu dzīvesbiedri, aktrisi Zoju Kazanu (Zoe Kazan) pēc rakstnieka Ričarda Forda tāda paša nosaukuma romāna motīviem.

Filmas darbība notiek 1960-tajos gados kādā mazpilsētā Montanas štatā Amerikā. Četrpadsmitgadīgais Džo ir vienīgais bērns mājsaimnieces Dženetas un golfa laukuma darbinieka Džerija ģimenē. Netālu no Kanādas robežas plosās plašs mežu ugunsgrēks, un, kad Džerijs zaudē darbu un reizē arī motivāciju dzīvei, viņš nolemj pievienoties ugunsdzēsēju komandai, atstājot sievu un dēlu likteņa varā. Pēkšņi spiests uzņemties pieaugušā lomu, Džo kļūst par liecinieku mātes izmisīgajai cīņai par savu personisko laimi.

Galvenās lomas filmā atveido prestižās "Oskara" balvas nominanti Džeiks Džilenhols (Jake Gyllenhaal) un Kerija Maligana (Carey Mulligan), kā arī jaunais aktieris Eds Oksenbulds (Ed Oxenbould).

acmefilm.lv

Uz lielajiem ekrāniem aktiera Pola Deino spožā debija režijā

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.