Šīs nedēļas jaunās filmas (no 4. oktobra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Oļegs
(Oļegs)


Jura Kursieša drāma stāsta par Oļegu, kas dodas uz Beļģiju, lai meklētu labāku dzīvi, bet pēc sasaistīšanās ar poļu mafiju attopas dziļākajā savas dzīves bezdibenī. Oļegam jāatrod spēks atsperties un celties augšup.

Filma krievu, angļu un latviešu valodā ar subtitriem latviešu un angļu valodā.
 

SEANSI

 

 

Džokers
(Joker)


Pirmo reizi uz lielajiem ekrāniem filma par ikonisko Gotemas ļaundari - Džokeru. Arturs Fleks ir vīrs, kurš cenšas atrast savu vietu pilsētas sašķeltajā sabiedrībā. Dienā strādājot par klaunu gadījuma darbos, bet vakaros cenšoties kļūt par atzītu stand-up komiķi, viņš nonāk pie atziņas, ka izjokots tiek viņš pats. Ierauts vienladzības un nežēlības cilkliskajā esamībā, Arturs pieņem vienu sliktu lēmumu, kas uzsāk ķēdes reakciju viņa transformācijā par Džokeru.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Dauntonas abatija
(Downton Abbey)


Atkalredzēšanās ar iemīļotajiem TV seriāla varoņiem - šoreiz uz lielā ekrāna kinolentē "Dauntonas abatija", kur viņu stāsts turpināsies ar karalisku vērienu! Pēc tam, kad tiek tiek saņemta vēsts par drīzumā gaidāmo karaļa un karalienes vizīti Dauntonā, Krouliju ģimenei un viņu kalpotājiem ir darba pilnas rokas. Gaidāmā augsto viesu ierašanās sacels vētru abos stāvos, un romantiskas vēsmas apvīs ne vienu vien filmas varoņa sirdi. Esiet laipni gaidīti "Dauntonas abatijā"!

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

 

SEANSI

 

 

Kāzu gads
(The Wedding Year)


Mara ir bezrūpīga un aizrautīga fotogrāfe, kas nupat sākusi satikties ar Džeiku, aizrautīgu šefpavāru. Taču viņu jaunās attiecības tiek pakļautas pārbaudījumam, kad Mara saņem uzaicinājumus uz vairākām kāzām viena gada laikā.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Varonis
(Герой)


Pirms 15 gadiem Andrejs tēva vadībā beidzis slepenu skolu, kurā pusaudži kļūst par aģentiem, kas gatavi uz visu. Eksperimentālais projekts piepeši tiek pārtraukts. Aģentus paredzēts bez žēlastības iznīcināt. Andrejs ir spiests visu pamest un bēgt. Nevienam nedrīkst uzticēties.

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 4. oktobra)

"Trakās dienas" - kino dāvanu karšu piedāvājums

Jo vairāk, jo izdevīgāk. Piedāvājums spēkā līdz 6. oktobrim - izmanto dāvanu kartes līdz oktobra beigām. Lasīt tālāk

"Džokers"- noskaties pirmais!

Pirmo reizi uz lielajiem ekrāniem filma par ikonisko Gotemas ļaundari - Džokeru. "Noskaties pirmais" seansi jau 2. un 3.oktobrī!

Arturs Fleks ir vīrs, kurš cenšas atrast savu vietu pilsētas sašķeltajā sabiedrībā. Dienā strādājot par klaunu gadījuma darbos, bet vakaros cenšoties kļūt par atzītu stand-up komiķi, viņš nonāk pie atziņas, ka izjokots tiek viņš pats. Ierauts vienaldzības un nežēlības cikliskajā esamībā, Arturs pieņem vienu sliktu lēmumu, kas uzsāk ķēdes reakciju viņa transformācijā par Džokeru.

Titullomu filmā atveido trīskārtējs Oscar® balvas nominants Vakīns Fīnikss ("Viņa", "Gladiators" un "Sirds robeža"), līdzās viņam filmā redzams Oscar® balvas ieguvējs Roberts de Niro ("Satrakotais vērsis", "Krusttēvs") un Zazija Bītsa ("Dedpūls 2"). Filmas režisors - Oscar® balvas nominants Tods Filipss ("Borats: Amerikas kultūras mācība par labu lieliskajai Kazahstānai", "Paģiras").

Filma "Džokers" ieguvusi 2019. gada Venēcijas kinofestivāla galveno balvu kā labākā filma - "Zelta lauvu".

 

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.