"Kino Kults" piedāvā: "Dedpūls 2"

“Kino Kults”, “Labs Kino” un “Cēsu alus” piedāvā skatītāju iemīļotā supervaronīgā balamutes atgriešanos supergrāvējkomēdijā “Dedpūls 2”. Tieši tik vienkārši!

Ir cilvēki, kuri fano par supervaroņu filmām (mūsu cilvēki). Ir cilvēki, kuriem tās ir vienaldzīgas (arī mūsu cilvēki, jo gaume katram sava). Bet nav tādu, kuri būtu vienaldzīgi pret Dedpūlu, komiksfilmu lielāko balamuti, rupekli un ākstu, kura solo filma sasmīdināja un izklaidēja pat lielākos supervaroņu kino nīdējus. Un nu viņš ir atpakaļ - ar otro daļu un pats savu superduperkomandu, kas sados pa pakaļu “Atriebējiem” un parādīs vidējo pirkstu pašam Tānusam (“The T is silent”). Domājams, ka saprotat - tikšanās ar Dedpūlu vienmēr ir svētki!

 

"Marvel" komiksu lielākais pļāpu kule (he-he) ir atgriezies! Varenāks, labāks un vēl neķītrāks nekā agrāk. Laikā, kad pie horizonta ir parādījies jauns superkareivis, kuram ir jāizpilda nāvējoša misija, Dedpūlam nākas pārdomāt draudzības un ģimenes jēgu savā dzīvē, kā arī to, kas ir jādara īstam supervaronim, kad ir jāsasper ienaidnieku dibeni veselās 50 nokrāsās. Dažreiz rīkoties pareizi nozīmē cīnīties ar netīrām metodēm...

 

Pirms filmas solām prezentāciju, kas sacentīsies ar filmu absurda un neprāta ziņā! Tas arī viss, ko šobrīd varam atklāt. Ļoti gaidām jūs uz “Dedpūla 2” Latvijas pirmizrādi otrdien, 15. maijā, 18.00 k/t “Kino Citadele”!

Apmeklētāji, kuri filmu skatīties SCAPE zālē saņems īpašu Marvel sarūpētu pārsteigumu  - oriģinālsuvenīru - Dedpūla figūriņu. Dāvanu skaits ir ierobežots, tāpēc iesakām nekavēties un neatlikt filmas skatīšanos uz vēlāku (figūriņas izmērs - 6 cm).

 

 Seansa Facebook pasākums

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

Ar klasi uz kino - "Zeme: viena brīnišķīga diena"

No 11. maija apmeklē filmas "Zeme: viena brīnišķīga diena" seansus kopā ar saviem klases biedriem par īpašu biļetes cenu – 3.95 EUR!

No 11. maija piesakiet savu apmeklējumu "Ar klasi uz kino!" uz kādu no filmas "Zeme: viena brīnišķīga dienaseansiem (darba dienās līdz plkst. 17.00) un saņemiet biļeti par īpašu cenu – 3.95 EUR.

Apmeklējot filmu kopā ar klasi, k/t "Kino Citadele" Jums piedāvā:

  • Biļeti par īpašu cenu – 3.95 EUR uz seansiem darba dienās līdz plkst. 17.00 (piedāvājums neattiecas uz seansiem brīvdienās);
  • Nosūtot skolotāja aizpildītu pieteikuma formu elektroniski mūsu mājas lapā http://www.forumcinemas.lv/Cinema/KlaseUzKino/rezervēsim Jums labākās vietas uz izvēlēto seansu.

AIZPILDĪT PIETEIKUMA FORMU >>

Vairāk informācijas: klase@forumcinemas.lv vai zvanot 67357625.


Zeme: viena brīnišķīga diena

Vienas brīnišķīgas dienas laikā saule veic savu ceļu no augstākajiem kalniem līdz visnomaļākajām salām, no eksotiskiem džungļiem, kur cilvēks nav spēris kāju, līdz lielpilsētu ainavām.Viskvalitatīvākās mūsdienu filmēšanas tehnoloģijas ļauj skatītājam pilnībā iegrimt dzīvās dabas pasaulē un apmeklēt pasaules vistālākos nostūrus. Apbrīnojami piedzīvojumi uz lielā ekrāna, humors un emocijas apburošajā dzīvās dabas pasaulē.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā

Ar klasi uz kino -

Dokumentālā filma “Brīnišķīgie lūzeri. Cita pasaule”

10. maijā plkst. 20.00 notiks dokumentālās filmas “Brīnišķīgie lūzeri. Cita pasaule” seanss.

“Brīnišķīgie lūzeri. Cita pasaule” - sarežģīts un riskants dokumentālā kino projekts, jo šī ir pirmā reize pēdējo 40 gadu laikā, kad kādam kino režisoram ar savu filmēšanas grupu tikusi dota atļauja filmēt “Giro d’Italia” sacensību iekšienē.

 

Filma “Brīnišķīgie lūzeri. Cita pasaule” atklāj neredzamo pusi riteņbraukšanas sacensībās “Giro d’Italia” – vienā no trim pasaulē lielākajām un grūtākajām velosportistu cīņas arēnām. Neskatoties uz velosporta popularitāti, tikai nedaudzi zina par sacensību sarežģīto, hierarhisko struktūru, kas paģēr beznosacījuma pakļaušanos un pašuzupurēšanos. Filmas centrā ir tā sauktie gregari - profesionālās riteņbraukšanas mūki, kuri izlauž ceļu, piegādā biedriem ūdeni un jau startējot ir nolemti zaudēt.

Plūkusi laurus vairākos A klases kinofestivālos pasaulē un kļuvusi par vienu no skatītākajām dokumentālajām filmām Lietuvā, lietuviešu režisora Arūna Mateļa (Arūnas Matelis) dokumentālā filma “Brīnišķīgie lūzeri. Cita pasaule / Wonderful Losers: A Different World”, kura tapusi sadarbībā ar Latvijas studiju “VFS Films”, no 10. maija tiks izrādīta Kino Citadele.

 

Kopš filmas pirmizrādes Varšavas starptautiskajā kino festivālā 2017. gada oktobrī “Brīnišķīgie lūzeri. Cita pasaule” kā labākā pilnmetrāžas dokumentālā filma ir saņēmusi galvenās balvas prestižos starptautiskos kinofestivālos.

 

“Tā ir filma, kas ievelk jūs savā pasaulē no pirmajām sekundēm. Ar katru nākamo kadru riteņbraucēju sāpes arvien vairāk izjūtat kā savējās, viņu brūces pamazām kļūst par jūsu brūcēm, un tikai tad, kad viss ir beidzies, jūs spējat atgriezties realitātē. Šis stāsts suģestē pat tos skatītājus, kuri neinteresējas par riteņbraukšanas sportu vai paši nebrauc ar velosipēdu, jo tas ir stāsts par kaislību un uzupurēšanos kopīga mērķa, otra cilvēka labā,” par šo filmu saka Varšavas kino festivāla direktors Stefans Laudins.

 

 

Šī ir pirmā reize, kad kāds izvēlējies kinovalodu, lai runātu nevis par velosporta čempioniem, kuri parasti izpelnās uzmanību, bet gan par tiem, kuri paliek ēnā. Gregari atvēra sirdi režisoram, ļaujot ieskatīties viņu ikdienas rutīnā – nogurdinošajos treniņos un spraigajās sacensībās, kur netiek dota pat visniecīgākā cerība uzvarēt, bet ir vienīgi pienākums tikt galā ar pārcilvēciskām grūtībām, lai palīdzētu triumfēt komandas līderim.

Arūns Matelis ir pasaulē pazīstams dokumentālā kino režisors, kurš 2007. gadā saņēma ASV Kinorežisoru ģildes balvu par filmu “Pirms atgriešanās uz Zemes” (Before Flying Back to Earth).

 

Filma “Brīnišķīgie lūzeri. Cita pasaule” ir līdz šim viena no lielākajām Eiropas dokumentālā kino kopprodukcijām, kuras tapšanā līdz ar Lietuvu un Latviju piedalījusies arī Itālija, Šveice, Īrija, Lielbritānija, Spānija un Beļģija. Latvijas pusi šajā unikālajā projektā pārstāv operatori Valdis Celmiņš un Ivars Zviedris, montāžas režisors Gatis Belogrudovs un producents Uldis Cekulis. Ivars Zviedris, kurš pats savulaik bijis aktīvs riteņbraucējs, filmēja pašā leģendāro velosacensību epicentrā.

 

Dokumentālā filma “Brīnišķīgie lūzeri. Cita pasaule”

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.