Franču elektroniskās mūzikas duets JUSTICE tuvojas kino - noskaties treileri!

Unikāla dzīvā uzstāšanās no grupas JUSTICE (uzņemta īpaši demonstrēšanai uz kino ekrāniem) - tikai vienu vakaru 30. augustā!

Par pamatu ņemot programmu no koncertšova "Woman Worldwide", kas plaši atzīts par vienu no labākajiem elektroniskās mūzikas koncertiem vēsturē, "IRIS: A Space Opera by Justice" filmas skatītājiem piedāvā izcilu vizuālo un audiālo piedzīvojumu.

Koncertfilmas ievadā iekļauta dokumentālā īsfilma, kas ļaus skatītājiem ieskatīties šī šova veidošanas aizkadros.

Noskaties filmas treileri!

Pirmizrādi filma piedzīvoja pavasarī - ASV notiekošajā mūzikas un mākslas konferencē SXSW. Bet ierobežotā skaitā seansu pie kino skatītājiem tā augusta beigās nonāks arī citur pasaulē - Latvijā vienīgais seanss 30. augustā plkst. 19.00 k/t "Kino Citadele". Koncertšovs uzņemts 4K attēla kvalitātē un skaņas mikss veidots šobrīd augstākajā kino skaņas kvalitātē - Dolby ATMOS standartā. Šo izrādi apmeklētāji varēs baudīt šiem parametriem atbilstošajā ISENSE auditorijā. Biļešu iepriekšpārdošana jau sākusies!

 Facebook pasākums

! Filma satur ainas ar gaismas mirgošanu, kas var ietekmēt cilvēkus ar gaismjutības epilepsiju.

Franču elektroniskās mūzikas duets JUSTICE tuvojas kino - noskaties treileri!

Andrē Rjē (André Rieu) 2019. gada Māstrihtas koncerts - "Shall we Dance?"

Izcilā vijolnieka koncerts uz lielā ekrāna 27. un 28. jūlijā!

Andrē Rjē gadskārtējie koncerti, kas notiek Māstrihtā - pilsētā, kurā dzīvo mūziķis, arvien vilina viņa talanta cienītājus no visas pasaules.

Viduslaiku pilsētas laukums pārtop par krāšņu skatuvi neaizmirstamiem koncertiem, kuros dzirkstī humors, kas sniedz jautrību un emocijas visu vecumu skatītājiem un, protams, piedāvā izcilu mūziku.

Šogad Andrē Rjē aicina uzvilkt balles kurpes, lai baudītu viņa krāšņo 2019. gada koncertu, kuram dots nosaukums “Vai padejosim?”.

Pavadiet vakaru kopā ar Andrē Rjē valša ritmā – šī majestātiskā mūzika iedvesmojusi Andrē Rjē visas karjeras laikā, un ¾ taktsmērs daudzējādā ziņā kļuvis par viņa dzīves ritmu. Arī šogad maestro iedzīvinās valsi neaizmirstamā mūzikas un dejas vakarā.

Pievienojieties Andrē Rjē, viņa Johana Štrausa orķestrim, pasaules klases soprāniem, Platīna tenoriem un īpašajiem viesiem maģiskā kinopiedzīvojumā. Skatītāji kinoteātros tiks lutināti ar aizkulišu kadriem, ekskluzīvu interviju ar Andrē un, kā parasti, dažiem brīnišķīgiem pārsteigumiem. Vai padejosim?

Andrē Rjē (André Rieu) 2019. gada Māstrihtas koncerts -

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 19. jūlija)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Karalis Lauva
(The Lion King)


Karalim Lauvam piedzimst mantinieks un jau no pašas bērnības mazais Simba kļūst par upuri sazvērestībām, kuras kaldina viņa varaskārais onkulis. Agri iepazinis zaudējuma sāpes un nodevību, Simba atrod jaunus draugus un ir gatavs dzīves pārbaudījumiem, lai grūtā cīņā atgūtu to, kas viņam pienākas un kļūtu par īstu Karali.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā. Atsevišķi seansi - angļu valodā (bez subtitriem). Filma 2D un 3D formātā.
 

SEANSI

 

 

Saulgriežu kults
(Midsommar)


Jauna meitene dodas līdzi savam draugam vasaras brīvdienā uz Zviedriju, kur iegriežas mazā pilsētiņā. Tās iedzīvotāji gatavojas svinēt vasaras saulgriežus, un svētkiem pievienojas arī tūristi. Drīz vien atklājas, kas svinības notiek, ievērojot pagānu kulta tradīcijas.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Krāpšanas māksla
(Lying and Stealing)


Aivans ir veikls zaglis, kas zog mākslas priekšmetus no bagātnieku mājām Losandželosā. Lai gan rūpals iet no rokas, viņš tomēr ir nolēmis mest mieru. Kādudien viņš satiek Alīsi – jauniņu aktrisi, kas iestigusi pamatīgos parādos. Abi nolemj apvienot spēkus, lai tiktu pie lielā ķēriena, kas viņiem ļautu atrisināt visas problēmas.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 19. jūlija)

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.