"Kino Kults" piedāvā: "Tas" (2017) un "Tas - otrā nodaļa" (2019)

"Kino Kults", "Latvijas Mobilais Telefons", "Acme Film" un "Cēsu alus" ielūdz uz Stīvena Kinga dubultsvētkiem — 3. septembrī jūs gaidīs TAS vakars k/t "Kino Citadele" ar filmas "It" pirmās daļas seansu, kam sekos "It Chapter Two" pusnakts pirmizrāde!

Stīvena Kinga darbu ekranizāciju vilnis bango jau vairākus gadus un negrasās apstāties — šausmu meistars karjeras gaitā ir bijis un turpina būt ārkārtīgi ražīgs. Tā nu 2017. skatītājus priecēja, bet Derijas bērnus terorizēja ļaunais klauns Penivaizs romāna "Tas" ("It") ekranizācijas pirmajā daļā — tā kā romāns ir vairāk nekā tūkstoš lappušu garš, tas tika sašķelts uz pusēm pienācīgas stāsta izstāstīšanas nolūkos. Pārējais jau ir vēsture: Endija Mušeti ("Mama") režisētā filma kļuva par Kingamānijas perioda visaugstāko punktu un nopelnīja visu pasaules naudu. Bet, pirms ķeramies klāt otrajai daļai, atsvaidzināsim atmiņā to, kādus nedarbus Penivaizs sastrādāja pirmajā…

Tajā pašā vakarā uzreiz arī tiksimies otrās daļas pirmizrādē! Pirmajā filmā sastaptie Neveiksminieku klubiņa bērni nu būs pieauguši un ieguvuši aktieru Džeimsa Makavoja, Džesikas Časteinas, Bila Heidera un citu aprises, bet ļaunums un Penivaizs neguļ, gatavojot jaunas šausmas. Vai neveiksminiekiem izdosies viņu beidzot sakaut? Cīņa nebūs viegla un pilnīgi noteikti ne īsa — otrā daļa mūs biedēs veselu 2 stundu un 45 minūšu garumā…

"Tas" (2017)

 

"Tas - otrā nodaļa" (2019)

Otrdiena, 3. septembris, 21.00    Otrtdiena, 3. septembris, 23.30

Derija ir nomaļa mazpilsēta, kurā ik pa laikam notiek šausminoši un neizskaidrojami noziegumi – pazūd bērni, kuru mirstīgās atliekas pēcāk tiek atrastas sakropļotas. Septiņu draugu grupiņa, kurus citi bērni atstūmuši, bezbailīgi stājas pretī šaušalīgākajam briesmonim, kādu vien spēj iztēloties – klaunam Penivaizam – noslēpumainam aizvēsturiskam radījumam, kas nogalinājis bērnus jau gadsimtiem ilgi.

  Ir pagājuši 27 gadi, kopš Neveiksminieku klubiņš uzveica Penivaizu. Neveiksminieki nu ir pieauguši, un viņu ceļi ir šķīrušies. Taču Derijā atkal sāk pazust bērni, tādēļ Maiks, vienīgais, kurš palicis dzimtajā mazpilsētā, ataicina bērnības draugus uz mājām. Viņiem būs jāpārvar savas dziļākās bailes, lai iznīcinātu slepkavīgo klaunu Penivaizu reizi par visām reizēm… 
 
 Seansa Facebook pasākums    Seansa Facebook pasākums
 

 

Klauns Penivaizs jau gaida — tiksimies 3. septembrī k/t "Kino Citadele" filmas "It" seansā plkst. 21.00 11. auditorijā un pēc tam "It Chapter Two" pirmizrādē plkst. 23.30 k/t ISENSE auditorijā!

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinokults.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 23. augusta)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Dusmīgie putni. Filma 2
(The Angry Birds Movie 2)


Nelidojošie dusmīgie putni joprojām karo ar viltīgajām zaļajām cūkām. Viņi ir ļaunākie ienaidnieki, un, šķiet, nekas nespēs to mainīt. Taču, kad pie apvāršņa parādās jaunas briesmas, kas apdraud viņus visus, putniem un cūkām nāksies apvienoties, lai glābtu savas mājas.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā. Atsevišķi seansi - angļu valodā (bez subtitriem). Filma 2D un 3D formātā.
 

SEANSI

 

 

Pēc kāzām
(After the Wedding)


Izabella savu dzīvi ir veltījusi bāreņu patversmei Kalkutā. Miljonāre Terēza (Džuliana Mūra) kopā ar ģimeni dzīvo greznu dzīvi Ņujorkā un vada lielu mediju korporāciju. Sev par milzu pārsteigumu, Izabella uzzina par milzīgu naudas summu, ko Terēza gatava ziedot viņas labdarības projektam, un mecenāte viņu ielūdz uz Ņujorku, lai apspriestu darījuma detaļas. Sarunas norit veiksmīgi, bet situācija mainās, kad Izabella satiek bagātās dāmas dzīvesbiedru. Kāds ir sācis spēli ar svešiem likteņiem.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Manas dzīves gaisma
(Light of My Life)


Cilvēci piemeklējusi globāla epidēmija, kurā dzīvību zaudēja visas šīs pasaules sievietes Jau desmit gadus uz planētas mīt vienīgi vīrieši. Galvenais varonis ir spiests slēpt no visiem savu eksistenci, jo viņa meita ir vienīgā sieviešu dzimuma pārstāve, kuru nav skāris vīruss. Taču reizēm slēpties nav nemaz tik viegli.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Mans eņģelis
(Angel of Mine)


Jau vairākus gadus pārdzīvodama meitas nāvi, Lizija sāk zaudēt saikni ar realitāti, kad nejauši satiekot kādu svešu meitenīti, Lizija viņā atpazīst savu bojā gājušo meitu.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 23. augusta)

Deju filmas "CĪŅA" pirmizrāde 29. augustā

29. augustā Tevi gaida deju filmas "CĪŅA" pirmizrādi ar īpašu uzstāšanos no Ghetto Dance Academy un pārsteiguma balvām!

Nejauša trauma sagrauj ielu dejotāja Antona sapņus un iesloga viņu klusuma pasaulē. Reizē ar dzirdi Antons zaudē arī dzīves jēgu. Šajā smagajā dzīves brīdī viņš satiek īstu mīlestību un atrod savu patieso aicinājumu. Kaislība pret deju nav izdzēšama, un nedzirdība nav nolemtība. Antons mācās saklausīt mūziku pats sevī un kļūst par dejas skolotāju bērniem ar dzirdes traucējumiem. Viņš gatavo neparastu koncertprogrammu un ļoti riskē, apvienojot jaunā dejā savu bijušo grupu un nedzirdīgos bērnus.

Filmu "Cīņa" režisējis Anars Abasovs. Galvenajās lomās – Rinals Muhametovs, Anna Isajeva, Jekaterina Kukuja, Iļja Antoņenko, Igors Mirkurbanovs un citi.

Deju filmas

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.