Uz lielajiem ekrāniem mistiska šausmu filma

Kinoteātros nonākusi nervus kutinoša šausmu filma "Slendermens" ("Slender Man").

Šausmu filmas "Slendermens" darbība notiek kādas Masačūsetsas štata mazpilsētā, kurā tās jaunieši veic rituālu, lai atspēkotu mītu par šausminošo Slendermenu, kurš esot vainojams daudzu jauniešu un bērnu pazušanā. Kad viena no jaunietēm noslēpumaini pazūd, viņiem rodas aizdomas, ka meitene varētu būt Slendermena kārtējais upuris.

Filma veidota, balstoties uz izdomātu, pārdabisku tēlu Slendermens (Slender Men), kuru 2009. gadā radīja Amerikā populāras interneta vietnes -  Something Awful foruma lietotājs Ēriks Knudsens (Eric Knudsen) ar segvārdu "Victor Surge". Piedaloties fotokonkursā, kurā dalībnieki izvieto bildes ar it kā fiksētām paranormālām parādībām, Ēriks izvietoja skici ar cilvēka veidolam līdzīgu tēlu - pārdabiski garu ķermeni un rokām, ieģērbtu uzvalkā un bezveidīgu seju. Turpmākos gadus, līdz pat mūsdienām Slendermena popularitāte auga un tika veidoti ar vien jauni šausmu stāsti, kuros viņš ir saistīts ar cilvēku, it īpaši bērnu nozušanu.

Šausmu filmu "Slendermens" režisējis Silvans Vaits ("Lūzeri"), galvenajās lomās: Havjers Botets ("Tas"), Džoja Kinga ("Ļaunuma izsaukšana"), Džūlija Goldani Telsa (seriāls "The Affair"), Džeza Sinklēra ("Papīra pilsētas") un Kevins Čepmens ("21 grams").

acmefilm.lv

Uz lielajiem ekrāniem mistiska šausmu filma

Īpaši neķītra kriminālkomēdija - "Rotaļlietas pieaugušajiem"

Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvojusi kriminālkomēdija "Rotaļlietas pieaugušajiem" ("Happytime murders"), kurā vienlaikus ar īstiem aktieriem piedalās vienas no slavenākajām pasaules lellēm.

Lai gan komēdijā, līdztekus aktieriem piedalās arīdzan lelles, skatītājiem nevajadzētu šo filmu izvēlēties kā brīvdienu pavadīšanu kopā ar ģimeni. Filma noteikti nav paredzēta bērniem, kas jaunāki par 16. Tā ir piesātināta pikantiem jokiem un neķītriem kadriem. Kādas ir slavenās "The Muppets" stila lelles, kad tuvumā nav bērnu?

Filmas darbība notiek Losandželosā – pilsētā, kurā plecu pie pleca dzīvo gan cilvēki, gan lelles. Kad viens pēc otra tiek nežēlīgi noslepkavoti populāra televīzijas šova personāži, pie izmeklēšanas ķeras divi konfliktējoši izmeklētāji – cilvēks un lelle, kurus vieno kāds kopīgs noslēpums.

Filmas veidotājs, slavenā The Muppets šova radītāja Džima Hensona dēls Braiens Hensons, kaut arī paredzējis, ka daudzi varētu vērsties pret viņu ar nosodījumu, izvēlējies šo šokējošo ceļu – attēlot lelles gangsteru, ielasmeitu un citu kolorītos veidolos. "Manam tēvam bija visai neķītra humora izjūta, un es ticu, ka viņš novērtētu to, ko esmu paveicis šajā filmā," kādā intervijā stāsta Braiens.

"The Muppet Show" kļuva populārs septiņdesmito gadu beigās, padarot par visas pasaules mīluļiem vardi Kermitu, Miss Piggy un citas lelles.

Komēdijas "Rotaļlietas pieaugušajiem" galvenajā lomā, tandēmā ar lellēm, filmējusies "Oskara" balvas nominante, izcilā komiķe Melisa Makārtija. Citās lomās - Elizabete Benksa ("Bada Spēles"), Džoels Makheils ("Atpestī mūs no ļauna"), Džimijs O. Jangs ("Patriotu diena") un Maija Rūdolfa ("Līgavas māsas").

acmefilm.lv

Īpaši neķītra kriminālkomēdija -

Kino apmeklējumu lielpārdošana jau 5. septembrī

Tikai vienu diennakti - gan kino, gan PopHouse dāvanu kartes!

K/t "Kino Citadele" izsludina Kino apmeklējumu lielpārdošanu - tikai vienu diennakti 5. septembrī no plkst. 00:00 līdz 23:59 iegādājies kino dāvanu kartes tikai par 2,99 EUR un nāc uz filmām no 6. līdz 19. septembrim (ieskaitot). Bet, ja vēlies kino izbaudīt vēl nebijušu attēla skaņas kvalitāti, piedāvājam SCAPE kino dāvanu kartes par 3,99 EUR!

Neaizmirsti iegādāties arī PopHouse dāvanu kartes par īpaši izdevīgām cenām - mazais popkorns par 3,99 EUR (parasti 6,00 EUR) + mazais dzēriens DĀVANĀ!  Izmantošanas termiņš no 6. lidz 19. septembrī (ieskaitot).

Piedāvājums pieejams k/t "Kino Citadele" kasēs (k/t darba laikā) un www.forumcinemas.lv (visu diennakti). Lai kļūtu par Kino Kluba biedru, reģistrējies www.forumcinemas.lv.

Nepalaid garām labāko kino piedzīvojumu!

 

Kino apmeklējumu lielpārdošana jau 5. septembrī

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.