2020. gada pirmā pašmāju filma - mistiskā drāma "Izmisums"

Īpašs filmas "Izmisums" seanss kopā ar režisoru Kārli Lesiņu un filmas uzņemšanas komandu - 11. janvārī plkst. 16.00!

Jaunā, bet jau sevi pierādījušā režisora Kārļa Lesiņa ("Vectēva tēvs", "Konvertīti", "Apgāztā mēness zīmē", divreiz saņēmis Nacionālo kino balvu "Lielais Kristaps") pirmā pilnmetrāžas spēlfilma "Izmisums" ir dziļi personisks darbs. "Izmisuma" centrā ir savas identitātes meklējumi, kā arī iekšējā cīņa pašam ar sevi, kas režisoram ir labi saprotamas, paša piedzīvotas tēmas. "Filma ir par to, kā samierināties ar tuva cilvēka zaudējumu un tad dzīvot tālāk. Kā atrast motivāciju, kā aizpildīt to tukšumu, kas izveidojies, tā, lai tas neietekmētu tavu dzīves kvalitāti," par filmu stāsta Kārlis Lesiņš.

Filmas īpašajā seansā 11. janvārī plkst. 16.00 skatītājus sagaidīs filmas "Izmisums" režisors Kārlis Lesiņš un filmas uzņemšanas komanda, lai atbildētu uz skatītāju jautājumiem un izstāstītu filmas tapšanas vēsturi.

➡️ BIĻETES ⬅️

 Seansa Facebook pasākums

Gata dzīvi ir piemeklējusi melnā strīpa — atlaiž no darba, pamet draudzene, sākas veselības problēmas. Viņš ir spiests doties uz savu bērnības mājokli — lauku māju. Mazajā ciematā viņš satiek skaisto Miu un kultveidīgo kopienu, kuru vada valdzinošā šamane. Šī atgriešanās pārtop par mistikas apvītu psihiatrijas seansu, pār kuru Gatis sāk zaudēt kontroli. Iedomas un realitāte sāk savīties spraigu notikumu virknē, no kuras atpakaļceļa vairs nav...

Galvenajā lomā redzams skatītājiem jau labi pazīstamais teātra un kino aktieris Kaspars Zāle (Aika Karapetjana "Pirmdzimtais", daudzsēriju mākslas filma "Sarkanais mežs"), kurš šīs lomas vajadzībām pārdzīvoja gan fiziskas, gan psiholoģiskas transformācijas. Citās lomās redzami jaunie aktieri Alise Danovska, Kaspars Gods, Jēkabs Reinis, Līga Vītiņa un jau pieredzējušākie kolēģi Vita Vārpiņa, Dārta Daneviča un citi.

Arī kameras otrā pusē ir pulcējusies jaunu kino profesionāļu grupa — operators Mārtiņš Jurevics, filmas mākslinieks Gints Sippo, gaismu mākslinieks Toms Ločmelis, montāžas režisors Oskars Morozs, grima māksliniece Patrīcija Kokina, producenti Kristīne Āboliņa Baltkāje un Dominiks Jarmakovičs, līdzproducentes Arta Ģiga un Lelde Prūse.

Filmas mūziku ir sarakstījis pazīstamais elektroniskās mūzikas DJ un producents Makree, kurš īpaši filmai veidojis arī singlu "Places & Spaces". Filmā dzirdamas arī grupas "The Bad Tones", Kato un Židrūna kompozīcijas.

2020. gada pirmā pašmāju filma - mistiskā drāma

"Dāmām priekšroka" janvāra pirmizrāde

Romantiskās drāmas "Mazās sievietes" pirmizrāde "Dāmām priekšroka" pasākumā jau 22. janvārī plkst. 18.30! Lasīt tālāk

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 3. janvāra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Brīnišķīgais laikmets
(La Belle Époque)


Viktors ir jau pusmūžā un dzīves nomocīts, kad saņem dāvanu karti, kas piedāvā izbaudīt "Laika ceļotāja" vakaru. Viņam tikai jāizvēlas jebkurš laikmets, kurā viņš vēlas paviesoties. Viktors neizvēlas sastapt Merilinu Monro vai apciemot viduslaiku karaļa galmu. Viņš vēlas atgriezties pats savā dzīvē - 40 gadu senā pagātnē, dienā un laikā, kad viņš satika savu lielo mīlestību.

Filma franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Trusis Džodžo
(Jojo Rabbit)


Neveiklais un vienaudžu atstumtais 10-gadīgais vācu puisēns Džodžo cenšas atrast savu vietu viņam tik neierastajā pasaulē. Lai kompensētu pazudušo tēvu un draugu neesamību, viņš rada sev iedomu draugu - Ādolfu Hitleru, kurš nemaz nav līdzīgs tā laika Trešā reiha vadonim. Taču reiz viņš nejauši atklāj, ka māte slēpj mājās ebreju meitenīti un drīz vien Džodžo nāksies izdarīt izvēli par to, kas viņa dzīvē ir galvenais.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Niknuma varā
(The Grudge)


Kādā mājā notikusi nežēlīga slepkavība – jauna sieviete nogalinājusi savu ģimeni. Izmeklēšanas gaitā detektīve – vientuļā māte – atklāj, ka māju ir apsēdis atriebes kārs dēmons, kurš ikvienu, kas pārkāpj šīs mājas slieksni, nolemj vardarbīgai nāvei. Nu sievietei jāsteidz glābt sevi un savu dēlu no briesmīgā lāsta īstenošanās.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Fiksīši pret krobotiem
(Фиксики против кработов)


Vai esat dzirdējuši par mazajiem cilvēciņiem fiksīšiem? Ja ne, lai tā arī paliek! Kas viņi ir un ko dara, tas ir MILZĪGS noslēpums! Tikai retais zina par viņu darbu, vēl mazāk ir to, kuri runājuši ar viņiem! Pēc divu gadu pārtraukuma 3. janvārī daudzus jaunos skatītājus savaldzinājušie pasaulē visnoslēpumainākie cilvēciņi fiksīši atkal uz lielā ekrāna. Redzēsim viņus jautrajā animācijas filmā visai ģimenei "Fiksīši pret krabotiem".

Filma dublēta latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Gravitācija 2: Iebrukums
(Притяжение 2: Вторжение)


Vienkārša meitene no Maskavas rajona Čertanovas kā vienīgā, kas kontaktējusies ar citplanētu būtni, kļūst par laboratorijas izmēģinājumu trusīti. Zinātnieki pētī viņas jūtas un pārdzīvojumus, mēģinot atminēt mīklu, kas saistīta meitenē augošo spēku. Tomēr biedējošākais ir, ka viņas spējas uztrauc ne tikai Zemes iedzīvotājus — planētai draud uzbrukums. Uzvarēt cīņā var, tikai atrodot spēku arvien būt par cilvēkiem. Vai mīlestība, uzticība un labestība spēs uzvarēt cīņā ar citplanētu tehnoloģijām?

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 3. janvāra)

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.