Šīs nedēļas jaunās filmas (no 2. novembra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Riekstkodis un četras valstības
(The Nutcracker and the Four Realms)


Saņēmusi neparastu Ziemassvētku dāvanu, Klāra dodas aizraujošā piedzīvojumā uz pavisam neparastām un noslēpumainām vietām – Sniegpārsliņu zemi, Ziedu zemi un Saldumu zemi. Taču Klārai ir jānokļūst arī ceturtajā valstībā, kurā viņas piedzīvojumi kļūst bīstami, jo viņai nāksies uzņemties vadību jau sen iesāktā cīņā par šīs valstības glābšanu.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Seansi 2D un 3D formātā.
 

SEANSI

 

 

Bohēmista rapsodija
(Bohemian Rhapsody)


Fredijs Merkūrijs - roka leģenda, dumpinieks, bohēmists un ģēnijs, kurš lauzis visus stereotipus un atstājis neizdzēšamu iespaidu uz rokmūziku. Filma stāsta par grupas "Queen" galvu reibinošo ceļu uz panākumiem, pateicoties radītajām kulta dziesmām un revolucionārajam skanējumam, kā arī grupas atrašanos uz izjukšanas robežas Merkūrija nekontrolējamā dzīvesveida dēļ. Mūziķu triumfālā atkalapvienošanās koncertam "Live Aid" ir kļuvusi par vienu no izcilāko uzstāšanos visā rokmūzikas vēsturē.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Pasakaini bagāti
(Crazy Rich Asians)


Ņujorkiete Reičela Ču kopā ar mīļoto vīrieti Niku Jangu dodas uz viņa labākā drauga kāzām Singapūrā. Un tikai lidmašīnā Reičela uzzina, ka Niks ir noklusējis kādu "sīkumu", proti – viņa ģimene ir viena no bagātākajām visā Āzijā. Esot kopā ar iekārojamāko Āzijas vecpuisi, Reičelai nāksies saskarties ne tikai ar augstāko aprindu sieviešu greizsirdību, bet vēl ļaunāk – ar Nika mātes noraidošo attieksmi.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Ūteija, 22. jūlijs
(Utøya 22 Juli)


2011. gada 22. jūlijā piecsimt jauniešiem vasaras nometnē Norvēģijas salā Ūteijā uzbruka bruņots labējais ekstrēmists Anderss Breivīks. Kamera vēro 19 gadus veco Kaju, kas tur uzturas kopā ar jaunāko māsu Emīliju. Māsas ķildojas, jo Emīlijai nepatīk nometnē. Piepeši atskan pirmais šāviens.

Filma norvēģu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Galvestona
(Galveston)


Neapdomīgi pārgājis ceļu savam bosam, Rojs ir kļuvis par mafijas alogoto slepkavu mērķi. Devies bēgļu gaitās, viņš plāno atriebību, taču apstākļu sakritības pēc viņa aizgādniecībā nonāk kāda pavisam jauna prostitūta ar savu mazo bērnu.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 2. novembra)

Apsveic Forum Cinemas dzimšanas dienā

Iesūti savu video sveicienu un laimē kino dāvanu kartes!

Dodam vārdu Jums - mūsu uzticamajiem skatītājiem nu jau 15 gadus! Par godu kinoteātra dzimšanas dienai aicinām Tevi piedalīties ar savu apsveikumu Forum Cinemas - uzņem nelielu video (10-30 sekundes) un līdz 9. novembrim publicē to vai atsūti mums. Un varbūt tieši Tu būsi viens no 15 veiksminiekiem, kuri saņems dāvaniņu - kino dāvanu karšu (x2) komplektu.

Atsūtīt sveicienu iespējams šādos veidos:
- uz e-pastu kino@forumcinemas.lv (pievienojot pielikumā vai norādot saiti uz video failu);
- sociālajos medijos (Instagram, Facebook, Twitter) kā publisku ierakstu (post/story), pievienojot #FC15GADI, vai vēstuli @forumcinemaslv.

Saņemtos sveicienus apkoposim un demonstrēsim arī mūsu informācijas kanālos.

Sveiciens svētkos Jums un mums!
Forum Cinemas
#FC15GADI

Apsveic Forum Cinemas dzimšanas dienā

"Kino Kulta" klasika: "Gremlini" (1984)

"Kino Kults" un "Cēsu alus" piedāvā - turpinām tradīciju Halovīna vakaru svinēt ar klasisku šausmu kino, šoreiz izbaudot mošķīgus priekus kopā ar Džo Dantes kulta komēdiju visai ģimenei "Gremlini"!

 

Mēs visi zinām noteikumus:

  1. Neļaujiet tiem nonākt spožā gaismā.
  2. Nesamērcējiet tos.
  3. Nekādā gadījumā nebarojiet tos pēc pusnakts…

Par to, ka mēs šos likumus svēti zinām no galvas, mums jāpateicas režisoram Džo Dantem ("Piranha", "Gremlins 2: The New Batch") un šoreiz producenta godā esošajam Stīvenam Spīlbergam ("Jaws", "E.T. the Extra-Terrestrial"), kuru 1984. gada briesmonīšu komēdija "Gremlins" kļuva par īstu šausmu komēdiju klasiku un sniedza mums visiem vērtīgas pamācības, kā (ne)rūpēties par mājdzīvniekiem.

Kāds tēvs meklē dāvanu dēlam Billijam, un, ieraudzījis ķīniešu veikaliņā mīlīgu, pūkainu dzīvnieciņu, viņš vēlas to iegūt par katru cenu. Veikala īpašnieks brīdina, ka zvēriņa saimniekam jāievēro daži noteikumi, bet neizpauž, kas notiks, ja tie netiks ņemti vērā. Billijs ir sajūsmā par savu jauno mājdzīvnieciņu un nodēvē viņu par Gizmo. Tomēr noteikumi nejauši tiek pārkāpti, un Gizmo uzrodas mazi brālīši, kuri vairs nav tik jauki un draudzīgi…

Šis "Kino Kulta" Halovīna seanss ir īpašs ar to, ka šoreiz tas ir paredzēts visai ģimenei - nekad nav par agru iemācīties kārtīgas rūpes par mīļdzīvniekiem! Bet pirms filmas tradicionālās prezentācijas vietā šoreiz uz lielā ekrāna noskatīsimies īsfilmu, kas iedvesmojusies no mazajiem gremliniem.

Ļoti gaidām jūs uz īpašo "Gremlinu" seansu trešdien, 31. oktobrī, 18.20 k/t "Kino Citadele"!

 Seansa Facebook pasākums

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.