"Dāmām priekšroka" jūlija pirmizrāde

Svinam dzīvi kopā ar "Mamma Mia! Mēs atkal esam klāt" 17. jūlijā! Lasīt tālāk

Dāvanas filmas "Viesnīca TRANSILVĀNIJA 3: Mošķu brīvdienas" mazajiem skatītājiem

Nāc uz jauno animācijas filmu un saņem dāvanu!

Monstru ģimenīte atgriežas ar ilgi gaidīto jauno filmu "Viesnīca Transilvānija 3: Mošķu brīvdienas" (kino no 13. jūlija)! Un šim notikumam par godu ir sarūpēts pārsteigums pirmajiem 2000* mazajiem kino skatītājiem, kas dosies noskatīties šo filmu - iegādājoties "Bērnu" kategorijas kino biļetes, k/t kasēs saņemsi dāvanā filmas uzlīmes un kādu no filmas varoņu maskām.

Dāvanu saņemsi arī tad, ja biļete iegādāta elektroniski (mūsu mājaslapā vai mobilajā lietotnē) - lai to saņemtu, uzrādi šo biļeti k/t kasēs.

* Pasteidzies - dāvanu skaits ir ierobežots!

Monstru ģimenīte dodas pavadīt brīvdienas uz luksusa kruīza kuģa, lai Drakula beidzot varētu atpūsties no rūpēm par savas viesnīcas apmeklētāju labsajūtu. Un protams, kopā ar viņiem pošas arī visa raibā draugu kompānija, ar prieku metoties baudīt kruīza kuģa sniegtās izklaides. Tomēr sapņu atvaļinājums pārvēršas murgā, kad Drakula iemīlas noslēpumainajā kuģa kapteinē Ērikā, nenojaušot, ka viņa ir monstru lielākā ienaidnieka Ābrahama van Helsinga pēctece.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā. Atsevišķi seansi - angļu valodā.

Dāvanas filmas

Ar PINS izdevīgāk!

Uzrādi PINS karti un saņem 20% atlaidi biļešu iegādei!

PINS lietotāji apmeklē Kino Citadele izdevīgāk! No 10. – 29. jūlijam k/t kasēs, uzrādot PINS karti, saņem 20% atlaidi biļešu iegādei.

Atlaide ir piemērojama no standarta pieaugušo biļešu cenas. Atlaides nesummējas. Akcijas ietvaros, vienā pirkumā ir iespēja iegādāties 2 biļetes.

Turklāt, par pirkuma summu, tāpat kā līdz šim saņem 2 PINS par katru iztērēti eiro!

 

Ar PINS izdevīgāk!

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.