"Kino Kults" piedāvā: "Solo: Zvaigžņu karu stāsts"

“Kino Kults”, “Labs Kino” un “Cēsu alus” piedāvā galaktikas šarmantākā blēža, kontrabandista un piedzīvojumu meklētāja Hana Solo pirmo (!) solo filmu “Solo: Zvaigžņu karu stāsts”. Bet filmā Hans nedarbosies solo!

Kopš “Disney” nopirka “Zvaigžņu karus”, mēs nepārtraukti jums atkārtojam - “Zvaigžņu karu” būs daudz, tie būs visur, un tie būs katru gadu. Un nu pareģojums ir piepildījies un pat pārpildījies, jo atgriezīsimies tālā, tālā galaktikā knapi pusgadu pēc iepriekšējās vizītes. Un zināt ko? Mēs pilnīgi noteikti neesam pret! Par spīti filmas veidošanas grūtībām (par kurām parunāsim pirmsfilmas prezentācijā) mēs tāpat ļoti gaidām tikšanos ar jauno Hanu Solo aktiera Aldena Ērenreiha izpildījumā, kā arī ar Emīlijas Klārkas, Vudija Harelsona, Pola Betanija un Donalda Glovera atveidotajiem varoņiem. Un pat Zelēklis beidzot atkal ir vecais labais Čubaka - prieks, kur tu rodies?

 

Hans Solo - ātrākais pilots, pārgalvis un slavens kontrabandists, kurš iemantojis slavu tālajā Galaktikā. Šis ir stāsts par viņa jaunības dienām, kad dzima viena no slavenākajām "Zvaigžņu karu" leģendām...

 

Atgriežamies tālā, tālā galaktikā “Solo: Zvaigžņu karu stāsta” Latvijas pirmizrādē 24. maijā 18.30 k/t “Kino Citadele”!

 

 Seansa Facebook pasākums

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

Dāvana SCAPE apmeklētājiem

Skaties filmu Dedpūls 2 un saņem dāvanu!

Ilgi gaidītais Dedpūls 2 jau priecē joku cienītājus uz lielajiem ekrāniem.

 

Lai filmu varētu patiešām izbaudīt, FOX filmu studija ir parūpējusies par dāvanām tiek apmeklētājiem, kuri novērtē izcilu kino skatīšanās kvalitāti. Tāpēc visi* apmeklētāji, kuri filmu izvēlēsies baudīt SCAPE auditorijā, saņems īpašu, oriģinālu filmas suvenīru - Dedpūla figūriņu. Davanu būs iespējasm saņemt pie ieejas auditorijā.

*Pasteidzies, dāvanu skaits ir ierobežots!

 

*Figūriņas izmērs - 6cm.

Dāvana SCAPE apmeklētājiem

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 11. maija)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Nezināmā
(Anon)


Nākotnes sabiedrībā vairs nepastāv ne privātums, ne anonimitāte. Tā kā cilvēku atmiņas tiek digitāli ierakstītas, noziedzība ir gandrīz izskausta. Tomēr, iespējams, šis ir nevis noziedzības ēras gals, bet gan jauns sākums. Izmeklējot vairākas neatklātas slepkavības, Sela Frīlenda redzeslokā nonāk kāda jauna sieviete, kurai izdevies apiet sistēmu un kļūt "neredzamai". Tagad izmeklētājam ir jāatrod šī anonīmā sieviete, pirms pats nav kļuvis par viņas nākamo upuri. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI
 

 

 

Nezvēra midzenis
(Bad Samaritan)


Divi draugi strādā elitāra restorāna autostāvvietā un veiksmīgi aptīra klientu mājas, kamēr tie bauda izcilus ēdienus restorānā. Kad, uzķērušies uz kārtējā klienta lepnās automašīnas, viņi ielaužas bagātajā savrupmājā, kopā ar laupījumu tur tiek atrasta arī gūstekne. Mēģinot viņu atbrīvot, neveiksmīgie laupītāji tikai aizvien dziļāk nokļūst nezvēra midzenī ierīkotajās lamatās... Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI
 

 

 

 

Smešariki: Deja vu
(Смешарики. Дежавю)


Smešariks Brīkšs sadomājis sarīkot savam labākajam draugam Berijam neaizmirstamu dzimšanas dienu. Viņš vērsies noslēpumainajā aģentūrā "Deja vu", kas piedāvā neparastus ceļojumus laikā. Savas karstās dabas dēļ viņš ir pārkāpis līguma nosacījumus, un sekas... izrādās neparedzamas. Draugi nonāk dažādos laikmetos. Brīkšs apzinās savu vainu un apņemas viņus glābt. Ceļodams viņš iepazīst brīnumu pilnus vēstures laikmetus. Filma dublēta latviešu un krievu valodā. Seansi 2D un 3D formātā.
 

SEANSI
 
 

 

 

Zeme: viena brīnišķīga diena
(Earth: One Amazing Day)


Vienas brīnišķīgas dienas laikā saule veic savu ceļu no augstākajiem kalniem līdz visnomaļākajām salām, no eksotiskiem džungļiem, kur cilvēks nav spēris kāju, līdz lielpilsētu ainavām.Viskvalitatīvākās mūsdienu filmēšanas tehnoloģijas ļauj skatītājam pilnībā iegrimt dzīvās dabas pasaulē un apmeklēt pasaules vistālākos nostūrus. Apbrīnojami piedzīvojumi uz lielā ekrāna, humors un emocijas apburošajā dzīvās dabas pasaulē. Filma dublēta latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI
 
 
 

 
 
 
Šīs nedēļas jaunās filmas (no 11. maija)

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.