"Bring The Soul: The Movie" biļešu iepriekšpārdošana

Grupa BTS atgriežas uz kino ekrāniem ar savu jauno filmu - seansi no 7. līdz 11. augustam!

Sekojot savam lielu ievērību guvušajam albumam “Love Yourself”, grupa BTS ar triumfu atgriežas uz kino ekrāniem, piedāvājot filmu "BRING THE SOUL: THE MOVIE".

Žilbinot vēl vairāk par skatuves gaismām, tagad grupa mūs aicina palūkoties, kas slēpjas aizkulisēs.

Nākamajā dienā pēc Eiropas turnejas finālkoncerta uz kāda Parīzes jumta BTS dalībnieki stāsta, kas pieredzēts, koncertējot arvien jaunās pilsētās savas nenogurstošās fanu armijas pavadībā. Līdzās epizodēm no koncertturnejas tiek parādītas arī dziļi personīgas diskusijas grupas dalībnieku starpā, ielūkojoties BTS dzīvē ārpus arēnas. Šī filma ir kino notikums, ko nedrīkst palaist garām.

BTS ceļš turpinās!

"Bring The Soul: The Movie" - seansi un biļetes

THE CURE jubilejas koncertfilma - vienīgais seanss 11. jūlijā

No "Lovesong" līdz "Lullaby", no "Boys Don’t Cry" līdz "Burn" un no "Fascination Street" līdz "Friday I’m in Love"... Roberts Smits ar savu lielisko grupu – Saimonu Gelapu, Džeisonu Kūperu, Rodžeru O’Donelu un Rīvsu Geibrelsu – vedīs mūs burvīgā ceļojumā cauri laikam! Lasīt tālāk THE CURE jubilejas koncertfilma - vienīgais seanss 11. jūlijā

Lelle Anabella atgriežas ar pārsteigumu jaunās filmas pirmajiem skatītājiem

Nāc uz filmu "Anabella 3" pirmizrādes nedēļā (no 10. jūlija) un saņem dāvanu - Anabellas masku!

Visi būs viņas varā... "Ļaunuma izsaukšanas" (The Conjuring) pasaules baisā lelle Anabella atgriezusies ar jaunu stāstu "Anabella 3" - pirmie seansi pašiem nepacietīgākajiem skatītājiem jau no 10. jūlija.

Ja dosies noskatīties šo filmu pirmajā nedēļā - iegādājoties kino biļeti k/t kasēs, saņemsi dāvanā Anabellas masku. Dāvanu saņemsi arī tad, ja biļete iegādāta elektroniski (mūsu mājaslapā vai mobilajā lietotnē) - lai saņemtu masku, uzrādi šo biļeti kasēs k/t 1. stāvā.

* Pasteidzies - dāvanu skaits ir ierobežots!

Par filmu:

Lai nepieļautu, ka Anabella nodara vēl lielāku kaitējumu, demonologi Eds un Lorēna Voreni pārnes apsēsto lelli mājās un ar mācītāja svētību ieslēdz to "drošībā" aiz svētā stikla īpašā artefaktu istabā. Tomēr mājas iedzīvotājus gaida šaušalīga nakts, jo Anabella atmodinās citus nešķīstos garus istabā, un tie par jauno uzbrukuma mērķi izraudzīsies Vorenu desmitgadīgo meitu Džūdiju un viņas draugus.

Šausmu filmā "Anabella 3" galvenās lomas atveido Makena Greisa ("Kapteine Mārvela"), Medisona Aismena ("Džumandži: Laipni lūgti džungļos"), Patriks Vilsons ("Akvamens") un "Oskara" balvas nominate Vera Farmiga ("Augstu gaisā"). Ar šo filmu režijā debitē Gērijs Dobermans – populāro šausmu filmu "Anabella", "Tas" un "Mūķene" scenārists.

Lelle Anabella atgriežas ar pārsteigumu jaunās filmas pirmajiem skatītājiem

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.