"Dāmām priekšroka" septembra pirmizrāde

Romantiskas vēsmas filmas "Satikšanās vieta: Kāzas" pirmizrādē 6. septembrī! Lasīt tālāk

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 7. septembra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

 

 

 

Mūķene
(The Nun)


Jauna mūķene nomaļā abatijā Rumānijā ir izdarījusi pašnāvību. Lai izmeklētu šo gadījumu, Vatikāns nosūta turp kādu priesteri ar tumšu pagātni un novici, kas gatavojas dot mūķenes solījumus. Riskējot ne tikai ar dzīvību, bet arī ar ticību un dvēseli, abi šķetinās klostera baisos noslēpumus. Viņiem būs jāstājas pretī ļaunam spēkam dēmoniskas mūķenes izskatā, bet abatija kļūs par kaujaslauku, kurā norisināsies cīņa starp dzīvajiem un nolādētajiem. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

 

 

SEANSI

 

 

Brāļi
(Kin)


Bijušais ieslodzītais un viņa pusaugu brālis, kurš ir adoptēts, spiesti bēgt no kāda atriebīga ļaundara un noslēpumainiem citpasaules kareivjiem. Viņu vienīgais glābiņš ir nezināmas izcelsmes ierocis, kas nonācis jaunākā brāļa rīcībā. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Laika tilti
(Bridges of Time)


Baltijas dokumentālajam kino padomju periodā bija svarīga loma. Galvenais uzsvars tika likts uz vizualitāti, metaforu pielietojumu, un, kaut oficiālā kino valoda balstījās uz propagandu, tomēr vienlaikus filmas bija kā poētisks apliecinājums Dzīvei un Cilvēcei. Šai filmā tiek parādīti izcili darbi, kā arī to režisori – personības, kas izklāsta savas domas un uzskatus laikā, kad apritējušas vairākas desmitgades kopš viņu meistardarbu uzņemšanas: Hercs Franks, Uldis Brauns, Ivars Seleckis, Marks Sosārs, Andress Sēts, Roberts Verba, Henriks Šablevičus un Aivars Freimanis. Filma latviešu, lietuviešu, igauņu, ebreju un krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
 

SEANSI

 

 

Luiss un atnācēji
(Luis & the Aliens)


Tas ir stāsts par vienkāršu, bezgala gudru zēnu Luisu, kurš īsina dienas, lasīdams rakstus un grāmatas par atnācējiem no citām pasaulēm. Kādudien... sapnis kļūst par īstenību, kad kosmosa laineris cieš avāriju pie viņa mājas! Ieraudzījis, kādas būtnes no tā iznāk, Luiss tūdaļ sniedz palīdzīgu roku un apsola atnācējiem sagādāt viņu kosmosa kuģa remontam nepieciešamās detaļas. Kamēr tās tiek meklētas, viņš uzaicina atnācējus paciemoties... Filma dublēta latviešu valodā ar subtitriem krievu valodā. Filma 2D un 3D formātā.
 

SEANSI

 

 

Satikšanās vieta: Kāzas
(Destination Wedding)


Divi rūdīti vientuļnieki – Frenks un Lindsija – ir ielūgti uz vienām un tām pašām kāzām. Dīvainā kārtā viņi visur sagadās kopā: gan lidmašīnā, gan blakus numuriņos viesnīcā, gan pie kāzu galda. Par spīti raksturu nesaderībai, abu starpā uzplaukst romantiskas jūtas. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 7. septembra)

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 14. septembra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

 

 

Plēsoņa: Atjaunots
The Predator
Kad nejaušības dēļ tiek nosūtīts signāls, kuru uztver citplanētiešu kuģis un Visuma nāvējošākie mednieki saukti par Plēsoņām ierodas uz Zemes, viņiem pretī stājas bijušais jūras kājinieks Kvinns Makkena ar savu komandu.
Kinoteātros no *: 14.09.2018, Filmas garums *: 1h 47 min
Žanrs *: Piedzīvojumu filma, šausmu filma, asa sižeta filma
 
Režisors *:
Shane Black

 

SEANSI

 

Meklēšana
Searching
Kad pazūd viņa 16 gadus vecā meita, Deivids Kims (Džons Čo) pirmoreiz dzīvē iedziļinās meitas sociālo tīklu pasaulē, kura atklāj daudz vairāk, nekā sākotnēji šķita... Filma uzdod tiešus un neērtus jautājums, kas attiecināmu uz ikvienu, - cik daudz no sevis mēs mūsdienās uzticam sociālajiem tīkliem?
Kinoteātros no *: 14.09.2018, Filmas garums *: 1h 42 min
Žanrs *: Trilleris, detektīvfilma, mistika
 
Režisors *:
Aneesh Chaganty
SEANSI

 

AXL: Robotsuns
A.X.L.
AXL ir slepens, eksperimentāls robotsuns, ko militāristi radījuši karavīru aizsardzībai. Pēc kāda neveiksmīga izmēģinājuma robotsuns paliek viens pats tuksneša vidū, kur viņu atrod jaunais motociklists Mailss.
Kinoteātros no *: 14.09.2018, Filmas garums *: 1h 38 min
Žanrs *: Ģimenes filma, zinātniskā fantastika
 
Režisors *:
Oliver Daly
SEANSI

 

Patriks
Patrick
Sāra nekādi nevar sakārtot savu dzīvi - karjerā nekādu perspektīvu un privātā dzīve ir vilšanās pilna. Vismazāk Sārai šobrīd ir vajadzīgs izlutinātais un kaprīzais mopsis vārdā Patriks, kurš burtiski ielaužas nabaga meitenes dzīvē. Bet ja cilvēki nav spējuši kļūt par Sāras draugiem, varbūt tas izdosies sunim?
Kinoteātros no *: 14.09.2018, Filmas garums *: 1h 39 min
Žanrs *: Komēdija, ģimenes filma
 
Režisors *:
Mandie Fletcher
SEANSI

 

 

 

Laimi! Veselību!
Счастья! Здоровья!
Trīs mīlas stāsti un trīs dažādu kultūru kāzu tradīcijas. Krievu pāris uzskata, ka tieši viņu kāzām jābūt pašām labākajām, bet kāzu video – visiespaidīgākajam. Tatāru jaunā pāra tuviniekiem viņu nodoms precēties ir tāds pārsteigums, ka ģimene sāk minēt mīklu, kas gan viņus uz to ir pamudinājis.
Kinoteātros no *: 14.09.2018, Filmas garums *: 1h 24 min
Žanrs *: Komēdija
 
SEANSI

 

 

 

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 14. septembra)

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.