"Kino Kulta" klasika: "Krusttēvs" (1972) un "Krusttēvs 2" (1974)

"Kino Kults", "Latvijas Mobilais Telefons", "Cēsu alus" un k/t "Kino Citadele" vēlas jums izteikt piedāvājumu, no kura neviens kino fans nedrīkst atteikties, — noskatīties režisora Frānsisa Forda Kopolas leģendārās gangstersāgas pirmās divas (un labākās) daļas "Krusttēva" seansos. Tikai 21. un 22. novembrī!

21. novembra vakarā gaidīsim jūs uz "The Godfather" [biļetes]. Bet 22. novembrī tiksimies stāsta turpinājumā "The Godfather: Part II" [biļetes]! 

Mario Pjūzo tāda paša nosaukuma romāna ekranizācijas Frānsisa Forda Kopolas režijā pelnīti skaitās vienas no visu laiku labākajām filmām kino vēsturē — gan no skatītāju puses (IMDb.com lietotāju tops), gan arī no kritiķu un režisoru puses, kurus iedvesmoja šī saga. Pirmā filma tika godināta ar trim "Oskara" balvām (tajā skaitā Marlonam Brando par viņa ikonisko sniegumu Krusttēva jeb Vito Korleones lomā), bet to pārspēja otrā daļa — tā tika apbalvota ar sešām statuetēm. Ne velti, daudzuprāt, filmas otrā daļa pat pārspēj pirmās sasniegto!

Redzēt šīs filmas uz lielā ekrāna ir ar maz ko salīdzināma bauda un ļoti reta iespēja, kas jāizmanto katram kino fanam, — nepalaidiet garām, jo kas zina, vai šāda iespēja vēl kādreiz vispār gadīsies!

! Iesakām pievērst uzmanību filmu garumam, šīs ir patiesi episkas filmas.

"Krusttēvs" gaidīs jūs ciemos 21. un 22. novembrī plkst. 18.30 k/t "Kino Citadele" ISENSE zālē, kā viņš to ir pelnījis!

 Seansu Facebook pasākums

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt kinokults.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 8. novembra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Dvēseļu putenis
(Dvēseļu putenis)


Vēsturiska kara drāma pēc strēlnieka Aleksandra Grīna romāna motīviem ved 100 gadus senā pagātnē. Sešpadsmitgadīgais Artūrs dodas strēlniekos un kopā ar draugiem cīnās par brīvību – pat tad, kad neviens nezina, kurā pusē tā meklējama. Saviļņojošais stāsts ļauj skatītājam pieaugt kopā ar Artūru un jaundibināto Latvijas valsti, vērojot dzīvi ierakumos zēna acīm, pašaizliedzīgi stājoties pretī ienaidniekam, meklējot īstu mīlestību un mācoties novērtēt brīvības cenu.

Filma latviešu, krievu un vācu valodā ar subtitriem latviešu un angļu valodā. Atsevišķi seansi ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Doktors Miegs
(Doctor Sleep)


"Doktors Miegs" ir turpinājums stāstam par Deniju Toransu – 40 gadus pēc šausmu pilnajiem notikumiem "Overlook" viesnīcā, par ko vēstīts filmā "Mirdzums". Joprojām nespējot atgūties pēc bērnībā piedzīvotās biedējošās traumas, Dens Toranss ilgus gadus ir pūlējies rast vismaz ārēju mieru. Tomēr tad Dens satiek Ābru – drosmīgu pusaudzi, kurai ir spējas, kas pazīstamas kā "mirdzums". Ābra lūdz Dena palīdzību cīņā pret Īsteno mezglu – grupu, kam nepieciešams mirdzums, lai saglabātu nemirstību.

Movie in English with subtitles in Latvian and Russian.
 

SEANSI

 

 

Sāpes un slava
(Dolor y gloria)


Slavens kinorežisors, jau cienījamā vecumā, Salvadors ir vientuļš, neirotisks intelektuālis. Velti mēģinājumi smelties iedvesmu sev apkārt esošajos mākslas darbos, nepalīdz izrauties no radošās krīzes. Un tad Salvadors saņem piedāvājumu, kas aizsauc pagātnē. Atmiņas par bērnību Valensijā kopā ar vecākiem, jaunību, pirmo mīlestību Madridē, veiksmēm un neveiksmēm, ir tik spilgtas, ka viņu atkal atgriež dzīvē, un top jauna, un izcila filma.

Filma spāņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Devītais upuris
(Девятая)


Sanktpēterburgā 19. gs. beigās izplatījusies aizraušanās ar okultismu un ezotēriku. Uz britu medija Olīvijas Rīdas spiritisko seansu viesizrādēm pulcējas daudz ļaužu Tajā pašā laikā pilsētā notiek noslēpumainas rituālas slepkavības — uz ielām nolaupīto meiteņu sakropļotie ķermeņi vēlāk tiek atrasti visdažādākajās pilsētas vietās. Jaunais policijas oficieris Rostovs nolemj vērsties pie Olīvijas cerībā, ka viņas īstā vai šķietamā spēja izsaukt nogalināto meiteņu garus palīdzēs notvert slepkavu.

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
 

SEANSI

 

 

Selma spoku pilsētā
(Dia de Muertos)


Selma nekad nav sastapusi savus īstos vecākus, bet sapņo par to visu savu dzīvi. Kad viņas brāļi atrod senu burvju grāmatu, tā Selmai atver ceļu uz citu pasauli. Trijatā viņi dodas uz Spoku pilsētu, lai atklātu noslēpumu un patiesību par savu ģimeni.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 8. novembra)

Konkurss "Lemāna-'66: Lielais izaicinājums" - laimē sacīkšu trasi

Piedalies konkursā un laimē kādu no četrām "SCALEXTRIC - ARC PRO 24H LE MANS" ierobežota izlaiduma sacīkšu trasēm (katra 299.95€ vērtībā)!

60-tajos gados konstruktoru grupa, kuru vadīja Kerols Šelbijs, kopā ar britu sacīkšu braucēju Kenu Mailsu, uzbūvējot vēl nebijušu Ford sporta automašīnu, meta izaicinājumu Lemānas 24 stundu sacīkšu favorītam Ferrari. Filmas pamatā ir patiesi notikumi.

Lieliskais Kristians Beils un talantīgais misters Mets Deimons režisora Džeimsa Mangolda ("Logans", "Vilciens uz Jūmu", "Pēdējais Skotijas karalis") jaunajā filmā "Lemāna-'66: Lielais izaicinājums" (Ford v Ferrari) – noskaties pirmais jau no 14. novembra!

➡️ BIĻETES ⬅️

 

 

KONKURSS 

Par godu filmas "Lemāna-'66: Lielais izaicinājums" nonākšanai uz lielā ekrāna (no 14. novembra) aicinām piedalīties konkursā un laimēt kādu no četrām "SCALEXTRIC - ARC PRO 24H LE MANS" ierobežota izlaiduma sacīkšu trasēm (katra 299.95€ vērtībā). Lai piedalītos, izpildi vismaz vienu no šiem uzdevumiem (vai vairākus, lai palielinātu savas iespējas laimēt):

  • Uzdevums Nr. 1 - Kino Kluba biedriem (divi uzvarētāji)

Ja esi Kino Kluba biedrs, pārliecinies, ka Kino Kluba profilā norādīta derīga (sava) e-pasta adrese un atzīmēta piekrišana saņemt Forum Cinemas jaunumus: https://www.forumcinemas.lv/MyPage/Newsletter/

  • Uzdevums Nr. 2 - Forum Cinemas Facebook lapā (viens uzvarētājs)

Jābūt Forum Cinemas facebook lapas sekotājam un jāizpilda šajā ierakstā uzdotais uzdevums: https://www.facebook.com/forumcinemaslv/photos/a.121704137868697/2654711871234565/

  • Uzdevums Nr. 3 - Forum Cinemas Instagram lapā (viens uzvarētājs)

Jābūt Forum Cinemas instagram lapas sekotājam un jāizpilda šajā ierakstā uzdotais uzdevums: https://www.instagram.com/p/B4mmb0Sp8WL/

Konkursa rezultāti tiks izziņoti 20. novembrī www.forumcinemas.lv, kā arī Forum Cinema Facebook un Instagram lapās.

 


Filmas "Lemāna-'66: Lielais izaicinājums" treileris

 


 

Konkursa "Lemāna-'66: Lielais izaicinājums" noteikumi

Konkursa organizators

Konkursa "Lemāna-'66: Lielais izaicinājums" (turpmāk – Konkurss) ir Forum Cinemas OU filiāle Latvijā, reģistrācijas numurs: 40203221668, adrese: 13. janvāra iela 8, Rīga, LV-1050, Latvija (turpmāk – Organizators).

Dalībnieki

Konkurss atvērts ikvienam:

Uz uzvaru konkursā nepretendē Organizatora darbinieki un viņu ģimenes locekļi

Konkurss

Lai piedalītos konkursā, Dalībniekiem jāizpilda vismaz viens no šiem uzdevumiem (piedalīties ļauts vairākos)

Norises laiks

  • Konkurss norisinās no 2019. gada 8. līdz 19. novembrim.

Balvas

  • Konkursa noslēgumā 20. novembrī tiks izlozēti četri (4) uzvarētāji, kuri katrs saņems Scalextric - Arc Pro 24H Le Mans autosacīkšu trasi (€ 299.95 vērtībā)
  • Balvu nevar izņemt naudā, aizstāt vai atdot atpakaļ
  • Katrs dalībnieks tiesīgs saņemt tikai vienu balvu
  • Balvu izloze notiks 2019. gada 20. novembrī, organizētājam pēc nejaušības principa izlozējot uzvarētājus katrā no konkursa uzdevumiem
  • Uzvarētājiem ir jāsaņem balvas ne vēlāk kā mēneša laikā (līdz 20. decembrim) – par balvas saņemšanas kārtību Organizators ar uzvarētājiem sazināsies personīgi 20. novembrī. Ja uzvarētājs šajā laikā neierodas pēc balvas, Organizators patur tiesības balvu neizsniegt.
Konkurss

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.