Šīs nedēļas jaunās filmas (no 28. decembra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Šerloks Holmss un doktors Vatsons
(Holmes & Watson)


Sera Artura Konana Doila klasiskā detektīva humoristiska versija! Izcilais privātdetektīvs Šerloks Holmss un viņa uzticīgais biogrāfs doktors Vatsons ķeras pie noziegumu izmeklēšanas, iemantojot ienaidniekus no visas pasaules.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Eglītes. Fināls
(Ёлки. Последние)


Filmu sērijas "Eglītes" varoņi atvadās no skatītājiem. Filmā būs pieci Jaungada stāsti. Autori sola, ka tā būs tik aizkustinoša un brīnumaina kā neviena no iepriekšējām daļām – pati labākā. Pēc tradīcijas visus stāstus kopā savij harismātiskā Konstantīna Habenska aizkadra balss, bez kuras svētku noskaņojums vairs nav iedomājams.

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 28. decembra)

Konkurss par 2018. gada filmām

Piedalies konkursā Forum Cinemas Facebook lapā un laimē dažādas balvas no filmām "Zirnekļcilvēks: Ceļojums Zirnekļpasaulē", "Kamene", "Mērija Popinsa atgriežas", "Akvamens" un "Robins Huds"!

Sadarbībā ar mūsu draugiem Uz KinoACME Film un Labs Kino aicinām piedalīties konkursā par aizvadītā gada filmām - padalies par savām mīļākajām 2018. gada filmām un esi viens no 37(!) veiksminiekiem, kuri saņems kādu no balvām. Balvu klāsts patiešām vērienīgs: bluetooth skaļruņi, t-krekli, jakas, mobilā telefona aksesuāri, austiņas, somas, lietussargi, cepures u.c.

Rezultāti 8. janvārī.
 

Konkurss par 2018. gada filmām

"Homo Novus" kļūst par 2018. gada apmeklētāko latviešu filmu

Tikai 12 nedēļās kopš filmas pirmizrādes septembra beigās simtgades spēlfilmu "Homo Novus" kopumā noskatījušies jau gandrīz 87 000 skatītāji, kas pēc kinoizplatītāju datiem par kinoteātriem visā Latvijā to ierindo 2018. gada populārāko Latvijas filmu topa pirmajā vietā. "Homo Novus" apmeklējuma ziņā pārspējusi arī līdzšinējo topa līderi "Kriminālās ekselences fonds" un vērienīgo "Nameja gredzens".

Par šāgada Latvijas filmu panākumiem gandarīta arī LR kultūras ministre Dace Melbārde: "Ir neizsakāms prieks skatīties, kā par gada skatītākās filmas titulu sacenšas Latvijā radītas filmas. Latvijā uzņemts kino mums vislabāk ļauj paskatīties pašiem uz sevi – uz savu vēsturi, saviem sapņiem, mērķiem, ilūzijām, pasaules redzējumu un varēšanu. Simtgades programmā tapušo filmu izcilie apmeklējuma rādītāji apliecina skatītāju mīlestību mūsu filmām. Domāju, šie rādītāji ir pietiekams pierādījums, ka mūsu kino industrijas veiksmīgai attīstība ir nepieciešams nopietns atbalsts arī nākotnē."

"Šis ir bijis īpašs un ļoti svarīgs gads Latvijas kino attīstībā, Latvijā radītas filmas ir sasniegušas rekordlielu skatītāju skaitu un pierādījušas gan Latvijas kinoindustrijas spēju strādāt ļoti intensīvi un mākslinieciski daudzveidīgi, gan arī, kas svarīgākais, Latvijas skatītāju ieinteresētību pašmāju kino produkcijā un tā vērtībās, kas vismaz šā gada griezumā spēj pārliecinoši sacensties ar Holivudas produkciju. Liels prieks, ka ar Homo Novus režijā veiksmīgi atgriezusies Anna Viduleja, pastiprinot Latvijas kino režijas sievišķīgo spēku," uzsver Nacionālā kino centra vadītāja Dita Rietuma.

Filmas "Homo Novus" producents Ivo Ceplevičs pievienojas: "Ir ļoti liels lepnums būt daļai no komandas, kura radījusi 2018. gada populārāko Latvijas filmu Homo Novus. Par to esam pateicīgi ikvienam skatītājam un visai plašajai filmas radošajai komandai. Īpašs prieks, ka šādu rezultātu izdevies sasniegt kultūras notikumiem bagātajā Latvijas simtgades gada nogalē, kad rekordīsā laikā skatītāji pildījuši kinozāles visā Latvijā."

acmefilm.lv

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.