Spriedzes trilleris "Greta"

Kopš 1. marta uz lielajiem ekrāniem Latvijā iespējams noskatīties nervus kutinošu trilleri "Greta", kurā galvenās lomas atveido divu paaudžu izcilās aktrises – Izabella Ipēra un Hloja Greisa Moreca.

Stāsta centrā ir jaunā un labsirdīgā Frānsisa, kura Ņujorkas metro atrod nozaudētu rokassomiņu. Ilgi nedomājot, jaunā sieviete nolemj atrast īpašnieci un nogādāt viņai īpašumu. Somiņas īpašniece, izrādās, ir francūziete Greta – vientuļa, ekscentriska klavierskolotāja. Frānsisa, kas nesen zaudējusi māti, ātri vien satuvinās ar atraitni Gretu. Kad liekas, ka varētu uzplaukt noturīga draudzība, Gretas mātišķais šarms sāk bālēt, viņas uzvedība kļūst arvien satraucošāka. Frānsisai kļūst skaidrs, ka Gretas dzīvē nekas nav tā, kā izskatās.

Filmas "Greta" režisors ir Nīls Džordans, dzimis un audzis Īrijā, ļoti ticīgā katoļu ģimenē. Kādā intervijā Nīls atdzīst, ka kādu laiku ir bijis dziļi reliģiozs, tomēr vienā brīdī pārstājis ticēt, piebilstot, ka Dievs tāpat kā Einšteina relativitātes teorija ir viens no lielākajiem cilvēka iztēles veidojumiem. Savu karjeru Nīls sāka kā rakstnieks, saņemot atzinību jau ar pirmo grāmatu "Nakts Tunisijā" (1976), kopš tā laika viņš ir publicējis septiņas noveles. Savukāt režijai viņš pievērsās trīsdesmit gadu vecumā, kopumā savā biogrāfijā ierakstot vairāk nekā 15 režisētas filmas un vairākus industrijas apbalvojumus - BAFTA, Golden Globe, Golden Lion, Silver Bear un arī prestižo "Oscar" balvu par filmu "Raudu spēle" ("The Crying Game").

Līdztekus franču aktrisei Izabellai Ipērai ("Viņa") un jaunajai Hlojai Greisai Morecai ("Kerija"), filmā redzama Maika Monro ("Neatkarības diena: Atdzimšana").

acmefilm.lv

Spriedzes trilleris

4. martā aicini Alisi uz filmu "Blakus" bez maksas

Nosvini Alises vārda dienu ar filmu “Blakus” blakus Alisei!

4. martā visām Alisēm ir vārda svētki, un Alises, kuras veidoja filmu “Blakus”(režisore un viena no scenārija autorēm Alise Zariņa, producente Alise Rogule un ne tikai), nolēma, ka visām Alisēm šajā dienā ir jāredz “Blakus” — tā tapa akcija "Uz "Blakus" kopā ar Alisi!"

Ideja ir pavisam vienkārša: ja pazīsti kādu Alisi un vēlies viņu iepriecināt, 4. martā aizved viņu uz filmu “Blakus”, un Alisei par filmu nebūs jāmaksā! Tieši tā — k/t “Kino Citadele” kasēs, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un pierādot, ka līdznācējs ir tiešām Alise, Alise kopā ar tevi šo filmu skatīsies bez maksas! Būs jāiegādājas biļete tikai Alises ielūdzējam.

 

Turklāt, piedāvājums arī Pophouse - pērkot vienu vidējo popkornu, uzrādot biļeti uz filmu “Blakus”, otrs vidējais popkorns dāvanā.

 

“Blakus” seansi 4. martā:

  • SCAPE zālē: plkst. 11.15, 19.00 un 21.20

  • Citās zālēs: plkst. 13.10, 14.50 un 16.55

 

 

*Piedāvājums attiecas tikai uz pirkumiem kinoteātra kasēs, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Atlaide nesummējas ar citām atlaidēm.

 

Nosvini Alises vārda dienu ar filmu “Blakus” blakus Alisei!

 

Par filmu “Blakus”:

 

Luīze un Kaspars nejauši satiekas braucienā uz Jāņiem. Viņa bēg no kaitinošiem kaimiņiem un vispārējas bezjēdzības sajūtas, viņš — no brūkošas laulības. Abi ir jauni, talantīgi un apjukuši, abi sapņo kļūt par māksliniekiem, un abi nezina, ko iesākt ar savu dzīvi. Varbūt tāpēc viņu kopīgais izbrauciens pārvēršas par savādu, brīžiem komisku un brīžiem sarežģītu ceļojumu cauri attiecībām trīs gadu garumā.

 

4. martā aicini Alisi uz filmu

"Kapteine Mārvela" - noskaties jau 7. martā

Tanoss, saturies - "Kino Kults", "Labs Kino", "Cēsu alus" un k/t "Kino Citadele" piedāvā iepazīšanos ar "Kapteini Mārvelu" ("Captain Marvel"), kuras spējas satricinās visu "Marvel" kino pasauli!

Pēc "Avengers: Infinity War" kļuva skaidrs, ka ar mums jau pazīstamo varoņu spēkiem nav gana, lai apturētu ļaunu vēlošus ienaidniekus. Bet "Marvel" vēl ir paslēpts viens kārtīgs trumpis, ko izspēlēt, – Kapteine Mārvela a.k.a. Kerola Denversa vienmēr lieliskās Brī Larsones ("Room", "Kong: Skull Island") izpildījumā. Filmā iepazīsim Kerolu krietnu soli pirms izšķirošajiem "Atriebēju" notikumiem – viņas stāsts sākas vēl 90. gados, kur satiksim arī vēl divacainu Niku Fjūriju un pakavēsimies atmiņās par tā laika modi un gadžetiem…

Pēc nonākšanas kontaktā ar citplanētiešu rasi, gaisa spēku pilote Kerola Denversa iegūst neparastas spējas un kļūst neievainojama. Tagad Kapteinei Mārvelai nāksies aprast ar to, ka kļuvusi par vienu no Zemes varenākajām supervaronēm, viņa kļūs arī par galveno ieroci Galaktiskajā karā starp divām citplanētiešu rasēm. 

"Captain Marvel" ir zīmīga filma "Marvel" kino pasaulē ne tikai tāpēc, ka Kerolas spējas solās būt iespaidīgākas par visu līdz šim redzēto – nebūt ne mazsvarīgs ir arī fakts, ka tā ir pirmā filma šajā kino seriālā, kas ir pilnībā veltīta sievietei supervaronei! Turklāt interesanti, ka arī režisora krēslā beidzot redzēsim kādu sievieti – Annu Bodenu, kura filmu veido tandēmā ar Raienu Fleku (abi kopā ir režisējuši "Mississippi Grind" un "It's Kind of a Funny Story").

Kosmiskas cīņas, "Marvel" filmām neierasts tonis, 90. gadu nostalģija un papildus visam vēl arī svētki kaķu mīļiem Kerolas minkas "Goose" kaķpersonā – ko gan vairāk varam vēlēties, iesildoties meganotikumam "Avengers: Endgame"? Protams, ka sagaidīt filmas titru beigas - tas taču ir "Marvel"!

Gaidām jūs uz īpašo filmas "Captain Marvel" seansu 7. martā plkst. 18.30 k/t "Kino Citadele" SCAPE auditorijā!

Tāpat pirmizrādes vakarā filmu iespējams noskatīties kādā no "Noskaties pirmais!" seansiem:

  • 18.30 - Kino Kults Pirmizrāde - SCAPE auditorijā (3D formātā - Barco Laser3D)
  • 19.55 - Noskaties pirmais! - Auditorijā 2 (3D formātā - Dolby 3D)
  • 22.00 - Noskaties pirmais! - SCAPE auditorijā (2D formātā)

 Seansa Facebook pasākums

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.