Izmaiņas saistībā ar PINS programmu

Punktu krāšanas programma pārtraukta no 1.

Vēlamies informēt par  svarīgām izmaiņām PINS programmā attiecībā uz punktu krāšanu pie Forum Cinemas - sākot ar 01.09.2020 Forum Cinemas tirdzniecības vietās PINS punkti par pirkumiem vairs netiks piešķirti.
 
PINS lojalitātes programma veiks uzlabojumus un pārmaiņas, kļūstot par lielāko un pievilcīgāko lojalitātes programmu ceļotājiem Baltijā, tādējādi vairāk pievēršoties ar aviolīnijām saistītiem partneriem un balvām.
 
Jūsu PINS konts saglabāsies aktīvs un atlikušie PINS punkti saglabāsies Jūsu PINS kontā arī pēc 2020. gada 1. septembra.  Jūs varēsit turpināt krāt PINS par lidojumiem, viesnīcu rezervācijām un citiem ar ceļošanu saistītiem pakalpojumiem un apmainīt tos pret pievilcīgām ar ceļošanu saistītām balvām.
 
Visi iepriekš par PINS punktiem iegādātie Forum Cinemas kuponi ir derīgi līdz datumam, kas norādīts uz tiem, neatkarīgi no PINS programmas pārtraukšanas.
 
Ja PINS karti izmantojāt kā Kino Kluba karti, aicinām k/t kasēs saņemt jaunu Kino Kluba karti bez maksas (uzrādot līdz šim lietoto PINS karti), vai kā alternatīvu izmantot Kino Kluba karti digitālā formātā - kā QR kodu Forum Cinemas mobilajā lietotnē.
 
Paldies par Jūsu pastāvīgo lojalitāti!

Izmaiņas saistībā ar PINS programmu

Ze Diena 25. augustā - biļešu cenas no 1.99 EUR

Jaunas un ne tik jaunas filmas visām gaumēm!

Uzsākta biļešu iepriekšpārdošana uz Ze Dienu 30. jūlijā. Piedāvājumā 36 (!!!) dažādas filmas visām gaumēm par īpaši draudzīgām biļešu cenām:

Seansa laiks Cena
Līdz 12.59 1.99 EUR
13.00 - 16.59 2.99 EUR
No 17.00 3.49 EUR

FILMAS UN SEANSI

 

 
 
Ze Diena 25. augustā - biļešu cenas no 1.99 EUR

Privāts kino seanss - Tev un Taviem viesiem

Vēlies izbaudīt Kino piedzīvojumu īpašā atmosfērā?

Izvēlies filmu no aktuālā kino repertuāra un raksti pieteikumu uz kinokarte@forumcinemas.lv. Pieteikumā norādi vēlamo datumu un seansa sākuma laiku.

Uz tikšanos!
Tavs Forum Cinemas

Privāts kino seanss - Tev un Taviem viesiem

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.