"Dvēseļu putenis" - īpašs svētku seanss 18. novembrī!

Seansa ievadā satiec filmas veidotājus. Pirmajiem Kino Guru pieejami ielūgumi (1.50 EUR).

Svētku pasākumu ietvaros 18. novembrī - Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienā - aicinām uz vērienīgās vēsturiskās kara drāmas "Dvēseļu putenis" īpašo svētku seansu ar filmas veidotāju piedalīšanos! Pirmajiem 200 Kino Guru ielūgumiem īpaša cena - 1.50 EUR.

* Brīvdienās un svētku dienās nav spēkā "Vieglo pirmdienu" piedāvājums.

➡️ BIĻETES ⬅️

Vēsturiska kara drāma pēc strēlnieka Aleksandra Grīna romāna motīviem ved 100 gadus senā pagātnē. Sešpadsmitgadīgais Artūrs dodas strēlniekos un kopā ar draugiem cīnās par brīvību – pat tad, kad neviens nezina, kurā pusē tā meklējama. Saviļņojošais stāsts ļauj skatītājam pieaugt kopā ar Artūru un jaundibināto Latvijas valsti, vērojot dzīvi ierakumos zēna acīm, pašaizliedzīgi stājoties pretī ienaidniekam, meklējot īstu mīlestību un mācoties novērtēt brīvības cenu.

Režisors: Dzintars Dreibergs
 
 

Pārsteigumi "Adamsu ģimenes" pirmajiem skatītājiem

Nāc uz jauno animācijas filmu un saņem tumsā spīdošas uzlīmes!

Neparastākā ģimenīte visā pasaulē - tie ir Adamsi! Un viņi ieradīsies uz kino ekrāniem jau 15. novembrī.

Šim notikumam par godu ir sarūpēts pārsteigums pirmajiem 200* mazajiem kino skatītājiem, kas dosies noskatīties filmu "Adamsu ģimene" - iegādājoties "Bērnu" vai "Ģimenes" kategorijas kino biļetes, k/t kasēs saņemsi dāvanā filmas varoņu uzlīmes, kuras tumsā spīd!

Dāvanu saņemsi arī tad, ja biļete iegādāta elektroniski (mūsu mājaslapā vai mobilajā lietotnē) - lai to saņemtu, uzrādi šo biļeti k/t kasēs.

* Pasteidzies - dāvanu skaits ir ierobežots!

➡️ BIĻETES ⬅️

Tētis mīl garas pastaigas dranķīgos laikapstākļos. Mamma dod priekšroku tērpties melnā – tā esot pati krāšņākā krāsa. Bērniem rotaļu laukums ir kapsētā. Ome pirms miega iedzer pāris pilienu nomierinošas indīgās tinktūras. Iepazīstieties – tā ir Adamsu ģimenīte!

Jocīgā, spocīgā un ikoniskā Adamsu ģimene atgriežas uz lielā ekrāna - šoreiz animācijas filmā! Viņi atvērs jaunu lappusi kaimiņu attiecībās un atklās, ko nozīmē būt patiesi labiem kaimiņiem.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā.

Pārsteigumi

"Kino Kulta" klasika: "Krusttēvs" (1972) un "Krusttēvs 2" (1974)

"Kino Kults", "Latvijas Mobilais Telefons", "Cēsu alus" un k/t "Kino Citadele" vēlas jums izteikt piedāvājumu, no kura neviens kino fans nedrīkst atteikties, — noskatīties režisora Frānsisa Forda Kopolas leģendārās gangstersāgas pirmās divas (un labākās) daļas "Krusttēva" seansos. Tikai 21. un 22. novembrī!

21. novembra vakarā gaidīsim jūs uz "The Godfather" [biļetes]. Bet 22. novembrī tiksimies stāsta turpinājumā "The Godfather: Part II" [biļetes]! 

Mario Pjūzo tāda paša nosaukuma romāna ekranizācijas Frānsisa Forda Kopolas režijā pelnīti skaitās vienas no visu laiku labākajām filmām kino vēsturē — gan no skatītāju puses (IMDb.com lietotāju tops), gan arī no kritiķu un režisoru puses, kurus iedvesmoja šī saga. Pirmā filma tika godināta ar trim "Oskara" balvām (tajā skaitā Marlonam Brando par viņa ikonisko sniegumu Krusttēva jeb Vito Korleones lomā), bet to pārspēja otrā daļa — tā tika apbalvota ar sešām statuetēm. Ne velti, daudzuprāt, filmas otrā daļa pat pārspēj pirmās sasniegto!

Redzēt šīs filmas uz lielā ekrāna ir ar maz ko salīdzināma bauda un ļoti reta iespēja, kas jāizmanto katram kino fanam, — nepalaidiet garām, jo kas zina, vai šāda iespēja vēl kādreiz vispār gadīsies!

! Iesakām pievērst uzmanību filmu garumam, šīs ir patiesi episkas filmas.

"Krusttēvs" gaidīs jūs ciemos 21. un 22. novembrī plkst. 18.30 k/t "Kino Citadele" ISENSE zālē, kā viņš to ir pelnījis!

 Seansu Facebook pasākums

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt kinokults.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.