Vasaras trakākās ballīšu filmas "MĒS ESAM TAVI DRAUGI" pirmizrāde

Jau 26. augustā pirmais noskaties filmu "Mēs esam Tavi draugi" jautrā draugu kompānijā!

Pirms filmas Tevi atveldzēs pasaulē populārākais alus CORONA, par ballītes atmosfēru rūpēsies DJ un pārsteiguma balvas gādās GARNIER un JABRA austiņas.

Sagatavojies labi pavadītam vakaram 26. augustā, plkst. 19.50, kopā ar saviem DRAUGIEM!

Par filmu:

"MĒS ESAM TAVI DRAUGI" stāsta par to, kā atrast savu balsi. Filmas darbība risinās elektroniskās mūzikas pasaulē un Holivudas nakts dzīvē, kur talantīgais 23 gadus vecais dīdžejs Kouls pavada laiku, dienās shēmojot ar saviem bērnības draugiem, bet naktīs strādājot pie sava hita, kurš padarīs viņu pasaulslavenu. Viss mainās brīdī, kad viņš iepazīstas ar daudz pieredzējušu harizmātisko, bet skarbo dīdžeju vārdā Džeimss, kurš paņem viņu savā paspārnē. Situāciju sarežģī tas, ka Kouls iemīlas Džeimsa krietni jaunākajā draudzenē Sofijā. Aizliegtā mīlestība izjauc draudzību, un Koulam nākas izdarīt izvēli starp mīlestību, uzticību un savu dīdžeja karjeru.

"Mēs esam tavi draugi" galvenās lomas spēlē Zeks Efrons ("Sliktie kaimiņi", "Talismans" un "Atkal 17") Vess Bentlijs ("Pazudusī" un "Rēgu bruņinieks") un Emīlija Ratajkovski ("Svīta" un "Neatrodamā"). Filmu ir režisējis Makss Džozefs..

Filmas regulārie seansi no 28.augusta.

Vasaras trakākās ballīšu filmas

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.