Noskaties filmu "Vīrs no U.N.C.L.E." ātrāk - jau no 19. augusta

Dodies uz stilīgās spiegu filmas ziņkārīgo seansiem!

Režisora Gaja Ričija jaunākā filma "Vīrs no U.N.C.L.E." Latvijā tiek izrādīta no 21.augusta, taču Tev ir lieliska iespēja noskatīties aizraujošo spiegu filmu jau agrāk – seansos 19. un 20. augustā!

Ir sešdesmito gadu sākums, Aukstais karš rit pilnā sparā, taču CIP aģents Solo un VDK aģents Kurjakins spiesti aizmirst naidīgo sāncensību un apvienoties kopīgā misijā, lai apturētu noslēpumainu starptautisku kriminālu organizāciju, kuras mērķis ir destabilizēt trauslo līdzsvaru starp lielvarām, izmantojot kodolieročus un citas tehnoloģijas. Pārinieku vienīgais pavediens ir kāda pazuduša vācu zinātnieka meita, turklāt vīriem nav daudz laika, lai atrastu zinātnieku un novērstu globālu katastrofu.

Britu režisora Gaja Ričija ("Rokenrolleris", "Šerloks Holmss") jaunākās filmas pamatā ir tāda paša nosaukuma ASV spiegu seriāls, kas bija ļoti populārs sešdesmito gadu vidū. Slepenos superaģentus atveido Henrijs Kavils ("Tērauda vīrs") un Ārmijs Hamers ("Sociālais tīkls"), bet citās lomās - Alīsija Vikandere ("Anna Kareņina"), Elizabete Debiki ("Lielais Getsbijs"), Džareds Heriss ("Šerloks Holmsss: Ēnu spēle") un Hjū Grānts ("Tāda ir mīlestība").

Noskaties filmu

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.