Latvijas kinoteātros filmas “Vajātājs” pirmizrāde notiks vēl pirms ASV

Trilleris ar Raselu Krovu galvenajā lomā Latvijas kinoteātros jau no piektdienas, 31.jūlija.

Ņemot vērā ierobežojumus, kas saistīti ar Covid-19 krīzi, Holivuda filmu izrādīšanas datumus pārceļ vienu pēc otra, apbēdinot skatītājus, kuri gaida solītos vasaras kino kases grāvējus.

Lai gan sākotnēji tika ziņots, ka Oscar balvas laureāta Rasela Krova jaunākā filma “Vajātājs” (UNHINGED) pavisam noteikti uz lielajiem ekrāniem gan ASV, gan citviet pasaulē nonāks 31. jūlijā, pirms dažām dienām tika pieņemts lēmums to tomēr pārcelt.

Savukārt gan Latvija, gan abas pārējās Baltijas valstis ir vienas no pirmajām, kuru kinoteātri šo filmu sāks demonstrēt no 31.jūlija, sniedzot skatītājiem iespēju baudīt jaunu kino piedzīvojumu uz lielā ekrāna.

Filma “Vajātājs” ir psiholoģisks trilleris, kurā galveno lomu atveido Rasels Krovs.

Stāsta centrā ir vientuļā māte Reičela, kura pieļauj nelaipnību uz ceļa, nokaitinot svešinieku, kurš aizkavējas pie luksofora zaļās gaismas.

Reičela nenojauš, ka svešais autovadītājs ir personisku problēmu nomākts un šis nelielais nelaipnības žests viņu nokaitinās līdz baltkvēlei.

Svešais ir nolēmis viņu pārmācīt ar visai šausmīgām metodēm un apdraudēta ir ne tikai Reičela pati, bet arī viņas tuvākie cilvēki.

Filmas pirmizrādes seanss jau 30.jūlijā.

➡️ BIĻETES ⬅️

Latvijas kinoteātros filmas “Vajātājs” pirmizrāde notiks vēl pirms ASV

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.