"KRĪDS: ROKIJA MANTOJUMS" - ziņkārīgo seansi jau no 12. janvāra

Filma "Krīds: Rokija mantojums" Latvijā tiek izrādīta no 15. janvāra, taču Tev ir lieliska iespēja noskatīties leģendārās Rokija filmu sērijas jaunāko filmu jau agrāk – sākot no 12. janvāra!

Adoniss Krīds nekad nav pazinis savu tēvu - ievērojamo smagsvara čempionu Apollo Krīdu, kurš nomira vēl pirms dēla dzimšanas, tomēr bokss nenoliedzami ir viņam asinīs. Tādēļ Adoniss dodas uz Filadelfiju, kur savulaik norisinājās Apollo Krīda un spēcīgā jaunā boksera Rokija Balboa leģendārā cīņa. Adoniss uzmeklē Rokiju un lūdz kļūt par viņa treneri. Lai gan Rokijs uzstāj, ka ir pametis boksu uz visiem laikiem, viņš Adonisā saskata to pašu spēku un apņēmību, kāda savulaik piemita viņa sīvākajam pretiniekam un vēlāk labākajam draugam - Apollo. Rokijs piekrīt apmācīt jauno sportistu, lai gan viņu pašu sagaida klusa cīņa ar, iespējams, nāvējošāko pretinieku viņa dzīvē.

Godalgotā režisora Raiena Kuglera ("Fruitvale Station") radītajā filmā galvenās lomas atveido Maikls B. Džordans ("Fantastiskais četrinieks") un "Oskara" nominants Silvestrs Stallone ("Rokijs Balboa", "Rokijs"), kurš ir arī viens no filmas producentiem. Citās lomās Tesa Tompsone ("Selma"), Filisija Rašada ("Steel Magnolias"), kā arī pazīstamais britu amatieru boksa čempions Tonijs Beljū.

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.