"Kino Kulta" klasika: "Gremlini" (1984)

"Kino Kults" un "Cēsu alus" piedāvā - turpinām tradīciju Halovīna vakaru svinēt ar klasisku šausmu kino, šoreiz izbaudot mošķīgus priekus kopā ar Džo Dantes kulta komēdiju visai ģimenei "Gremlini"!

 

Mēs visi zinām noteikumus:

  1. Neļaujiet tiem nonākt spožā gaismā.
  2. Nesamērcējiet tos.
  3. Nekādā gadījumā nebarojiet tos pēc pusnakts…

Par to, ka mēs šos likumus svēti zinām no galvas, mums jāpateicas režisoram Džo Dantem ("Piranha", "Gremlins 2: The New Batch") un šoreiz producenta godā esošajam Stīvenam Spīlbergam ("Jaws", "E.T. the Extra-Terrestrial"), kuru 1984. gada briesmonīšu komēdija "Gremlins" kļuva par īstu šausmu komēdiju klasiku un sniedza mums visiem vērtīgas pamācības, kā (ne)rūpēties par mājdzīvniekiem.

Kāds tēvs meklē dāvanu dēlam Billijam, un, ieraudzījis ķīniešu veikaliņā mīlīgu, pūkainu dzīvnieciņu, viņš vēlas to iegūt par katru cenu. Veikala īpašnieks brīdina, ka zvēriņa saimniekam jāievēro daži noteikumi, bet neizpauž, kas notiks, ja tie netiks ņemti vērā. Billijs ir sajūsmā par savu jauno mājdzīvnieciņu un nodēvē viņu par Gizmo. Tomēr noteikumi nejauši tiek pārkāpti, un Gizmo uzrodas mazi brālīši, kuri vairs nav tik jauki un draudzīgi…

Šis "Kino Kulta" Halovīna seanss ir īpašs ar to, ka šoreiz tas ir paredzēts visai ģimenei - nekad nav par agru iemācīties kārtīgas rūpes par mīļdzīvniekiem! Bet pirms filmas tradicionālās prezentācijas vietā šoreiz uz lielā ekrāna noskatīsimies īsfilmu, kas iedvesmojusies no mazajiem gremliniem.

Ļoti gaidām jūs uz īpašo "Gremlinu" seansu trešdien, 31. oktobrī, 18.20 k/t "Kino Citadele"!

 Seansa Facebook pasākums

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.