"Bērnu Rītā" animācijas filmas "Meklējot Doriju" pirmizrāde

Aicinām uz pasākumu Bērnu Rīts 30. un 31. jūlijā k/t "Kino Citadele"!

K/t "Kino Citadele" un "Māmiņu klubs" aicina uz pasākumu ģimenēm Bērnu Rīts, kurš norisināsies 30. un 31. jūlijā no plkst. 10:00 līdz 14:00. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja pirmajiem noskatīties animācijas filmiņu par žiperīgo zivtiņu, kurai ir ļoti īsa atmiņa - "Meklējot Doriju" (latviešu un krievu valodā, 3D un 2D formātā).

Pirms filmiņas 10:00 - 14:00 "Bērnu Rīta" apmeklētājus gaida La Creation radošās darbnīcas, konkursi un, protams, arī balviņas. Bērnu Rītu atbalsta gardās Red Band želejkonfektes.

K/t "Kino Citadele" sadarbībā ar Latvijas Goda ģimeni piedāvā daudzbērnu ģimenēm apmeklēt kino lētāk, uzrādot "3+ Ģimenes karti".

Uzrādot 3+ Ģimenes karti, kino biļete maksās 3,75 EUR uz 2D seansiem un 4,75 EUR uz 3D seansiem. 

Lai saņemtu Latvijas Goda ģimenes atlaidi nepieciešams reģistrēt savu 3+ karti k/t "Kino Citadele" kasēs. Pēc kartes reģistrācijas atlaidi biļetēm iespējams saņemt gan pērkot biļetes kinoteātra kasēs, gan internetā www.forumcinemas.lv.

Par animācijas filmu "Meklējot Doriju":

Pagājis pusgads kopš filmā "Meklējot Nemo" atainotajiem notikumiem. Nemo draudzene Dorija, kurai ir regulāri atmiņas traucējumi, negaidīti atceras savu bērnību un to, ka kādreiz ir bijusi šķirta no vecākiem. Nolēmusi atrast savu ģimeni, Dorija dodas piedzīvojumiem bagātā ceļojumā uz Jūras floras un faunas institūtu, kura laikā iepazīst jaunus draugus - astoņkāji Henku, vali Beiliju un vaļhaizivi Cerību.

Tiekamies "Bērnu Rītā" mājā, kurā dzīvo kino!

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.