"Dāmām priekšroka" uzsāk 2019. gadu

Vesturiskās drāmas "Marija, Skotijas karaliene " pirmizrāde 24. janvārī! Lasīt tālāk

Piedzīvojuma stāsta visai ģimenei „Vecā dārza noslēpums” pirmizrāde!

Noskaties pirmais jau 19. janvārī!

Aizraujošās spēlfilmas, piedzīvojuma stāsta visai ģimenei Vecā dārza noslēpums pirmizrāde būs lieliska izklaide ģimenēm ar bērniem vecumā no 6 līdz 11 gadiem. “Vecā dārza noslēpums” ir ar ķirbjiem, ceptām sliekām, bišu medu un citiem vitamīniem bagāta filma, kurā galvenie varoņi ir četri bērni: Santa, Kaspars, Nils, un Keita. Viņi reizēm ielavas un spēlējas bijušā VEF inženiera, pensionāra Armanda aizaugušajā dārzā...

Aicinām uz filmas pirmizrādi 19. janvārī plkst. 13.30, pirms seansa varēsiet sastapt gan bērnu lomu atveidotājus - Rozi Baumani, Niku Rapšu, Emīlu Pohorželski un Emīliju Jakubāni -, gan populāros aktierus - Lauri Subatnieku, Imantu Stradu, Armandu Berģi, Ingu Alsiņu-Lasmani un Gati Gāgu -, ar kuriem būs iespēja gan nofotografēties, gan aprunāties. Drosmīgākajiem pirmizrādes apmeklētājiem  būs iespēja nogaršot slieku konfektes.

Pie pensionāra Armanda, kurš dzīvo vecā mājā ar lielu, aizlaistu dārzu ierodas jaunais uzņēmējs Kārlis, kurš vēlas nopirkt māju, taču Armands tam nepiekrīt. Armanda dārzs ir lieliska vieta, kur spēlēties bērnu četrotnei par spīti tam, ka Armands regulāri cenšas bērnus padzīt no dārza. Viss izmainās bērnu un Armanda starpā, kad bērni uzzina, ka Kārlis ar saviem padotiem vēlas pārņemt dārzu ar negodīgām metodēm, lai tajā uzceltu veikalu, un sāk Armandu aizstāvēt. Izrādās, ka iecere par veikala būvi ir tikai Kārļa viltīgs gājiens, jo viņš zina, ka dārzs slēpj sevī daudz lielāku noslēpumu.

 
Piedzīvojuma stāsta visai ģimenei „Vecā dārza noslēpums” pirmizrāde!

"Kino Kults" piedāvā: "Misters Stikls"

“Kino Kults”, “Labs Kino” un “Cēsu alus” piedāvā atkalsatikšanos ar “Misteru Stiklu” režisora M. Naita Šjamalana ilgi gaidītajā turpinājumā filmās “Neievainojamais” un “Sašķeltais” aizsāktajam stāstam!

Kopš filmas “Neievainojamais” iznākšanas 2000. gadā indiešu izcelsmes režisora un scenārista M. Naita Šjamalana (“Sestais prāts”, “Ciems”) neparastais supervaroņu veikums ir bijusi viena no visbiežāk minētajām filmām, kas būtu pelnījusi turpinājumu - ne velti tā tika iecerēta kā triloģijas pirmā daļa. Taču Šjamalans nav no režisoriem, kas ies ierasto ceļu, un tā vietā, lai ar skaļām fanfarām izziņotu ilgi gaidītā turpinājuma tapšanu, viņš pirmo “Neievainojamā” sīkvelu pats savu filmu cienīgā negaidītā pavērsienā uzmeta skatītājiem uz galvas kā sniegu vasaras vidū - 2016. gada filmas “Sašķeltais” pašās beigās sapratām, ka tas ir “Neievainojamā” turpinājums!

Bet nu klāt ir notikumu kulminācija, filma “Misters Stikls”, kur satiksies visi iepriekšējās filmās iepazītie varoņi un antivaroņi — ar īpašajām spējām apveltītais Deivids Dans (Brūss Villiss), kurš bija vienīgais izdzīvojis vilciena katastrofā, Kevins (Džeimss Makavojs), kurā mīt vismaz 23 personības, un Elaidža Praiss (Semjuels L. Džeksons), kuram viņa trauslo kaulu dēļ ir dota iesauka Misters Stikls. Kad Kevins apvienojas ar Misteru Stiklu, abus ļaundarus var apturēt tikai Deivids Dans...

 

Pirms triloģijas neapšaubāmi vērienīgās kulminācijas veiksim īsu ieskatu iepriekšējās daļās un arī režisora daudzpusīgajā filmogrāfijā (ir gājis raibi), kā arī uzspēlēsim kādu spēli, kurā pirmizrādes apmeklētājiem būs jāatklāj… savs iekšējais supervaronis!

Gaidām uz īpašo “Mistera Stikla” pirmizrādes seansu 17. janvārī plkst. 18.55 k/t “Kino Citadele” 2. auditorijā!

Bet jau pieejamas!

 Seansa Facebook pasākums

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.