Šīs nedēļas jaunās filmas (no 20. jūlija)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Stabilizators 2
(The Equalizer 2)


Izbijušais kareivis Roberts Makols ir nešaubīgs apspiesto un pakļauto aizstāvis. Kad pasūtījuma slepkavas nogalina viņa bijušo priekšnieci, Stabilizators ķeras pie lietas, lai atriebtu viņas nāvi. Viņam būs jāizrēķinās ar četriem ļoti pieredzējušiem slepkavām, kas ir tikpat labi apmācīti kā viņš.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Mamma Mia! Mēs atkal esam klāt
(Mamma Mia: Here We Go Again!)


Muzikālās komēdijas "Mamma Mia!" autori aicina atkal atgriezties saulainajā Grieķijas salā, lai atklātu, kā aizsākās "Mamma Mia!" varoņu stāsts un to, kā jauniņā Donna satika trīs svarīgākos savas dzīves vīriešus. Filmā notikumi stilīgajos 80-os mijas ar notikumiem Grieķijas salā, kur Donnas nu jau pieaugusī meita Sofija steidz vēl pēdējos iekārtošanas darbus, pirms savas viesnīcas atvēršanas un šajā krāsu, garšu, emociju un notikumu virpulī uzzina, ka viņas un Skaja ģimenē gaidāms pieaugums… Pirmā iemīlēšanās, labākās draudzenes, krāšņi tērpi (un platformenes!), dziesmas, dejas, smiekli un jautrība - mēs ielūdzam jūs svinēt dzīvi kopā ar "Mamma Mia! Mēs atkal esam klāt"!

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Nāra: Mirušo ezers
(Русалка. Озеро мертвых)


Marinas un viņas mīļotā puiša Romāna ikdienā pēkšņi atgadās savādi notikumi. Cenšoties saprast, kas noticis, Marina uzzina, ka viņas līgavainis ezera krastā saticis un noskūpstījis noslēpumainu meiteni un kopš tā brīža jūtas jo dienas jo sliktāk. Izrādās, ka svešiniece ir nāra – jauna sieviete, kas noslīkusi pirms daudziem gadsimtiem, un tagad vēlas paņemt Romānu sev līdzi dzelmē. Marina ir gatava uz visu, lai glābtu mīļoto, bet kas izrādīsies stiprāks: pagātnes lāsts vai patiesa mīlestība?

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 20. jūlija)

Publicēts Latvijas simtgades spēlfilmas "Homo Novus" treileris

"Homo Novus" veidotāji šodien iepazīstināja ar spēlfilmas treileri, kas visiem interesentiem tagad būs pieejams interneta vidē un Latvijas kinoteātros. Spēlfilmas pirmizrāde risināsies 26. septembrī, savukārt kinoteātros tā būs skatāma jau no 28. septembra. "Homo Novus" kļūs par ceturto no sešām spēlfilmām programmā "Latvijas filmas Latvijas simtgadei".

Liels pārsteigums treilera prezentācijas pasākuma viesiem bija Maestro Raimonda Paula pievienošanās "Homo Novus" veidotāju komandai, gādājot par spēlfilmas muzikālo pavadījumu. Maestro komponētie un izpildītie skaņdarbi būs dzirdami visas filmas garumā. "Līdz "Homo Novus" pirmizrādei palikuši vien divi mēneši, un pašlaik norit intensīvs darbs pie pēcapstrādes – krāsu korekcijas, mūzikas ierakstiem, skaņu apstrādes un vizuālajiem efektiem. Mēs esam ļoti priecīgi un gandarīti, ka mūsu komandai pievienojusies Latvijas un arī visas Eiropas mūzikas ļeģenda – Maestro Raimonds Pauls, kurš labāk nekā jebkurš cits saprot mūzikas nozīmi un spēj radīt 30. gadu sajūtu," stāsta filmas producents Ivo Ceplevičs. "Aicinām visus noskatīties "Homo Novus" treileri un gūt priekšstatu par filmas sižetu un noskaņu, kā arī iepazīt harizmātiskos tēlus, kuros iemīlēsieties no pirmā acu uzmetiena," piebilst Ivo Ceplevičs.

"Homo Novus" ir romantiska intrigu un pārpratumu komēdija, kuras pamatā ir Anšlava Eglīša romāns ar tādu pašu nosaukumu. Filma vēstī par jaunu un nabadzīgu, bet ambiciozu provinces mākslinieku Juri Upenāju, kas no laukiem ierodas Rīgā, lai iekarotu vietu mākslas pasaulē. Jau pirmajā vakarā viņš nokļūst mākslinieku bohēmā un iemīlas. Jura pirmie soļi Rīgā izvēršas par komisku, reizēm aizkustinošu pārpratumu virknējumu. "Homo Novus" atdzīvinās 30. gadu Rīga un tā laika mākslas pasaule, sevišķu šarmu spēlfilmai piešķir 30. gadu tērpu atdarinājumi, retro automobiļi un īpaši izraudzītas Rīgas ieliņas, eksterjers un interjers, kas joprojām saglabā to laiku brīvvalsts šarmu.

Spēlfilmas scenāriste un režisore ir Anna Viduleja, kura jau sen loloja ideju par Anšlava Eglīša romāna ekranizāciju. Anna ir Absolvējusi Nacionālo TV un kino skolu Lielbritānijā, viņas diplomdarbam Naktsputni (2000) esot  iekļautam Kannu kinofestivāla konkursā. Režisējusi vairākas īsfilmas (1995-2001), iestudējusi izrādi Jaunajā Rīgas teātrī. Kopā ar trim citiem režisoriem radījusi no četrām novelēm veidotu pilnmetrāžas spēlfilmu Vogelfrei (2007), kas saņēma vairākas nominācijas un balvas starptautiskos kino festivālos.

"Esmu ļoti pateicīga par iespēju darīt redzamu – gaišo un sirsnīgo Anšlava Eglīša stāstu – "Homo Novus". Filmēšanas procesā bija fascinējoši piedzīvot iztēlē redzēto tēlu un vides līdzīgo un arī atšķirīgo materializēšanos mūsu radošās grupas un aktieru atveidojumā. Pat nelielās lomās mūsu filmā piedalījās izcili aktieri, bet galveno lomu izpildītāji izveidoja savstarpēji bagātinošu un ļoti košu aktieru ansambli. Prieku deva neaktieru negaidītās "piespēles" aktieriem. Bet ir viens tēls, kurš īpašā, ļoti vīrišķīgā veidā, brīžiem asprātīgi komentē notikumus, bet citkārt atklāj mūsu galveno varoņu emocionālos pārdzīvojumus. Tā ir filmas mūzika. Visharizmātiskākā personība un visradošākais gars, kas piedalījies filmas veidošanā, pieder Raimondam Paulam," emocijas pauž filmas scenārija autore un režisore Anna Viduleja.

"Homo Novus" galvenajā lomā debitē jaunais aktieris Igors Šelegovskis, lomās ir Kristīne Krūze, Kaspars Znotiņš, Andris Keišs, Kaspars Zvīgulis, Aurēlija Anužīte-Lauciņa, Agnese Cīrule, Nikolajs Korobovs, Vilis Daudziņš, Baiba Broka, Guna Zariņa, Gundars Āboliņš, Regīna Razuma, Ģirts Krūmiņš, Ģirts Ēcis un citi. Komēdijā filmējušās arī citas sabiedrībā pazīstamas personas, piemēram, Kaspars Kambala, Intars Busulis un Andrejs Žagars.

Filmas veidotāju vidū ir pieredzējusī scenārija autore un režisore Anna Viduleja, operators Jānis Eglītis, galvenais mākslinieks Kirils Šuvalovs (Krievija), scenārija līdzautore Maurīna Tomasa (Apvienotā Karaliste), producenti Ivo Ceplevičs, Jānis Kalējs un Sergejs Berdičevskis.

Spēlfilmu "Homo Novus" finansiāli atbalsta Nacionālais kino centrs, Valsts kultūrkapitāla fonds un tirdzniecības centrs "Galerija Centrs". Filma top studijā "Film Angels Productions", un tās tapšanā palīdzību un atbalstu sniedz "BBrental", SDG, "Vairāk saules", Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Latvijas Mākslas akadēmija, Latvijas Antīko automobiļu klubs, Rīgas Motormuzejs, "Latvijas Mobilais telefons", Ģ. Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs, "Valsts nekustamie īpašumi", "Altum", SIA "Vaļņu nams 11", Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, "iDeal", Liepājas Valsts 1. ģimnāzija, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola, "Latvijas dzelzceļš", Latvijas Nacionālā opera un balets, LU Botāniskais dārzs, Astrīde Peka-Skulme, Stīna Skulme-Balode un citi. Filmas izplatītājs Latvijā ir uzņēmums "ACME Film".

Seko līdzi jaunumiem filmas "Homo Novus" oficiālajā Facebook lapāhttps://www.facebook.com/movieHN/

Publicēts Latvijas simtgades spēlfilmas

Ze Diena 26. jūlijā

Ze Dienā kino biļešu cenas sākot no 1.99€!

Kino Citadele turpina izklaidēt! 7. decembrī norisināsies Ze Diena, kas arī šoreiz sniegs plašu filmu klāstu dažādām gaumēm – Slepkavība Austrumu ekspresī, Taisnības līga, Lācēna Padingtona piedzīvojumi 2, Kalns starp mums, Tētuku kari 2, Suburbikona un daudzas citas. Biļešu cenas - sākot no 1.69 €!

Turklāt, domājot par apmeklētāju labsajūtu, kinoteātra pašapkalpošanās kafejnīcā "PopHouse" būs iespēja tikt pie nudien gardiem piedāvājumiem par īpaši izdevīgām cenām – mazais komplekts (mazais popkorns, načos vai bekonkraukšķis + mazā coca-cola) tikai par 3,49 €

 Facebook pasākums (atzīmē kalendārā)

Biļešu cenas 2D 3D SCAPE 2D SCAPE 3D
Līdz 12:59 1.69 € 2.69 2.69 € 3.69 €
No 13:00 līdz 16:59 2.99 3.59 3.99 € 4.59 €
No 17:00 3.39 3.95  4.39 € 4.95 €

 

                    

 

Tiekamies 7. decembrī Ze Dienā!  

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.