Ze Dzimšanas Diena - 28., 29. un 30. oktobrī

Kino biļešu cenas sākot no 0.99€! Lasīt tālāk Ze Dzimšanas Diena - 28., 29. un 30. oktobrī

Rūpējamies par drošību kopā

Apmeklējot kinoteātri, lūdzam lietot sejas masku. Seansa laikā maskas lietošana nav obligāta.

Saskaņā ar Ministru Kabineta pieņemto lēmumu par Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanu, apmeklējot kinoteātri, lūdzam lietot sejas masku. Seansa laikā, atrodoties savā sēdvietā, maskas lietošana nav obligāta - auditorijās sēdvietas ir distancētas un personalizētas.

Tāpat arī atgādinām, ka, rūpējoties par mūsu viesu un darbinieku veselību, ikdienā joprojām stingri ievērojam jūlijā (kad kinoteātris atsāka darbu) ieviestos drošības pasākumus, kas ietver ierobežotu auditoriju ietilpību, drošu iepirkšanos, pastiprinātu tīrīšanu, iepakotu pārtiku, kā arī mūsu komanda ir apmācīta par drošības nosacījumiem un gatava palīdzēt ikvienam viesim jaunajos apstākļos.

Rūpēs par drošu telpu un distanci, auditoriju ietilpība ir samazināta. Ja uz kino nāc viens, Tu vari izvēlēties vietu rindā, kur pieejamas atsevišķas sēdvietas. Savukārt, ja uz kino nāc kopā ar ģimeni, jūs varat ieņemt blakus sēdvietas, ievērojot distanci no pārējām sēdvietām. Arī seansi sākas pakāpeniski, ar nelielu atstarpi, tādējādi ļaujot justies katram viesim ērtāk un izvairoties no lielāka pūļa.

Atgādinām, ka kino biļetes un arī kino dāvanu kartes pirms seansa ir iespējams iegādāties Forum Cinemas mājas lapā un mobilajā lietotnē, kā arī, norēķinoties kinoteātrī, ir iespēja izmantot bezkontakta norēķinus.

Lūdzam neapmeklēt kinoteātri, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija.

Mūsu Pophouse kafejnīcā Tevi jau gaida droši iepakotas, safasēti saldumi un svaigs, droši iepakots Popkorns un arī tavi iecienītie Nachos.

Kinoteātra kolektīvs aicina Tevi ievērot 2 metru distanci, dezinficēt rokas pirms seansa apmeklējuma. Mūsu komanda veic pastiprinātu tīrīšanu pēc katra seansa, kā arī regulāri veic virsmu dezinfekciju.

Rūpējamies par drošību kopā

Opera, balets un atceltie seansi - dāvanu karšu pagarināšana un rudens atkārtojumi

Informācija Ņujorkas Metropolitēna operas un Maskavas Lielā teātra baleta translāciju apmeklētājiem.
 1. Informējam, ka saistībā ar Metropolitēna Operas nākamās sezonas paziņojumu, par gadu (līdz 31.12.2021) pagarināts izmantošanas laika periods Forum Cinemas dāvanu kartēm, kuras izsniedzām Metropolitan Operas šīs sezonas atcelto izrāžu biļešu īpašniekiem. Kompensācijas dāvanu karšu laika periods tāpat (līdz 31.12.2021) pagarināts arī tām dāvanu kartēm, kuras saņēma Maskavas Lielā teātra baleta atcelto translāciju biļešu īpašnieki.

 2. Ja Jūsu rīcībā vēl ir biļetes uz kādu no seansiem, kas tika atcelti, un vēl nesaņēmāt kompensāciju - aicinām ar mums sazināties, rakstot e-pastu uz kino@forumcinemas.lv (un pievienojot biļešu informāciju - pieteikumus gaidīsim līdz 31.12.2020):
  • Metropolitan Opera: TOSKA (11.04.2020 19:55)
  • Balets DĀRGAKMEŅI (19.04.2020 18:00)
  • Metropolitan Opera: MARIJA STJUARTE (09.05.2020 19:55)
  • Metropolitan Opera: KLĪSTOŠAIS HOLANDIETIS (31.05.2020 18:55)

 3. Kultūras izrādes tuvākajā laikā (arī uz tām iespējams izmantot saņemtās dāvanu kartes);

 4. Aizvadītajā nedēļā Metropolitēna Opera izziņoja par 2020.-2021. gada izrāžu sezonas atcelšanu, kā arī gatavošanos 2021.-22. gada sezonai, kuru uzsākt plānots 2021. gada 27. septembrī ar Terensa Blanšarda operu "Fire Shut Up in My Bones". Plašāka informācija: https://www.metopera.org/

Opera, balets un atceltie seansi - dāvanu karšu pagarināšana un rudens atkārtojumi

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.