Slepenā Pirmizrāde 22. novembrī

Esi gatavs doties nezināmajā, lai piedzīvotu jaunu kino pieredzi un paplašinātu savus kino skatītāja apvāršņus? Tad Slepenā Pirmizrāde ir paredzēta tieši Tev!

Slepenā Pirmizrāde 22. novembrī

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 16. novembra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Fantastiskās būtnes: Grindelvalda noziegumi
(Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald)


Tumšais burvis Gelerts Grindelvads ir izbēdzis no apcietinājuma un sāk pulcēt sekotājus, no kuriem daudzi pat nenojauš viņa patieso mērķi: panākt tīrasiņu burvju kundzību pār visām nemaģiskajām būtnēm. Lai izjauktu Grindelvalda plānu, Baltus Dumidors lūdz palīdzību savam bijušajam audzēknim Tritonam Skamanderam, kas piekrīt palīdzēt, neapzinoties draudošās briesmas. Burvju sabiedrība sāk šķelties divās nometnēs, un pretējie viedokļi izšķir pat tuvākos draugus un ģimenes locekļus.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Seansi 2D un 3D formātā.
 

SEANSI

 

 

Suspiria
(Suspiria)


Jauna meitene ierodas Berlīnē, lai pievienotos slavenai deju trupai. Taču studijas sienās meitene atklāj ko pārdabisku un ļaunu. Drīz viņa saprot, ka pati var kļūt par šī ļaunuma upuri, ja neizdosies atklāt lāsta noslēpumu, kas iemājojis deju akadēmijā.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Saule brauca debesīs
(Saule brauca debesīs)


Kad ķekatu jampadracī tiek nozagta Saules un Mēness meitiņa, izmisušie vecāki sauc palīgā cilvēkus, lai bērniņu atgūtu. Nabašnieks kopā ar Meiteni un Brālīti dodas ceļā, lai stātos pretī gan mošķiem un ērmiem, gan pašu bailēm. Palīgiem dotas tikai trīs dienas: ja Saules meitu laikus neatradīs, tā zaudēs savu spēku un kļūs par parastu meiteni.

Animācijas klasiķes Rozes Stiebras filma tapusi pēc folkloras motīviem, tās spraigos notikumus apdziedājuši Juris Kaukulis un „Jauno Jāņu orķestris”.

Filma latviešu valodā ar subtitriem angļu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Atraitnes
(Widows)


Kad viņu vīri iet bojā neveiksmīgas aplaupīšanas laikā, atraitnēm neatliek nekas cits, kā ņemt lietu savās rokās - pašām pabeigt vīru iesākto, nokārtot rēķinus ar policiju un konkurentiem, kā arī noskaidrot, kurš ir vainīgs pie viņu vīru bojāejas.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Ideālas lamatas
(Welcome Home)


Lai savestu kārtībā savas nestabilās attiecības pēc pārdzīvotā konflikta, pāris noīrē klusu māju Itālijas laukos. Taču notikumi, kuri iejaucas viņu kopējā atpūtā, liek noprast, ka mājas īpašniekam ir padomā kāds velnišķīgs plāns.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 16. novembra)

Kino Kulta klasika: "Gredzenu pavēlnieka" triloģija

"Kino Kults", "Cēsu alus" un k/t "Kino Citadele" aicina atgriezties Viduszemē režisora Pītera Džeksona episkajā "Gredzenu pavēlnieka" triloģijā - tikai vienu reizi uz LIELĀ ekrāna un "extended" versijās!

Šķiet, tas bija tikai nesen, bet patiesībā ir pagājuši jau 17 gadi, kopš uz lielajiem ekrāniem nonāca pirmā "Gredzenu pavēlnieka" triloģijas filma "Gredzena brālība". Tā un turpinājumi "Divi torņi" un "Karaļa atgriešanās" pilnībā mainīja kino pasauli un sajūsmināja pat kvēlākos Dž. R. R. Tolkīna darbu pielūdzējus, kuri līdz tam uzskatīja, ka pienācīgi ekranizēt autora svētos rakstus nebūs iespējams. Pīters Džeksons pierādīja pretējo, izveidojot neaizmirstamas filmas, nopelnot visu pasaules naudu un sagrābjoties vairāk apbalvojumu, nekā vispār ir iespējams noturēt rokās.

Nu pienācis laiks atgriezties Viduszemē un darīt to pienācīgi - k/t "Kino Citadele" SCAPE zālē ar tās ekrānu un skaņu. Turklāt pirmoreiz būs iespēja uz lielā ekrāna vērot "Gredzenu pavēlnieka" "extended" versijas! #ForFrodo

Sensenos laikos elfu kalēji kala Varas gredzenus, taču tumsas pavēlnieks Saurons izveidoja īpaši spēcīgu gredzenu, kas bija radīts, lai kontrolētu citus Varas gredzenus. Pagāja daudzi gadsimti, paaudze nomainīja paaudzi, līdz hobits vārdā Bilbo Baginss nejauši ieguva Saurona gredzenu savā īpašumā, taču arī Bilbo novecoja. Viņš saprata, ka pienācis laiks šķirties no gredzena, kas viņam bija kļuvis tik mīļš, un nodeva to sava jaunā radinieka Frodo rokās. Frodo būs spiests doties bīstamā ceļojumā pāri visai Viduszemei, pašā tumsas pavēlnieka zemes sirdī, lai bīstamo gredzenu uz mūžiem aprītu Likteņaizas liesmu krāces.

Tikšanās ar Frodo, Semu, Meriju, Pipinu, Aragornu, Legolasu, Gimliju, Boromiru, Gendalfu un pārējiem gaidāma:

"The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring"

07.12.2018. plkst. 18.00

[▸ BIĻETES ]

 

"The Lord of the Rings: The Two Towers"

08.12.2018. plkst. 18.00

[▸ BIĻETES ]

 

"The Lord of the Rings: Return of the King"

09.12.2018. plkst. 17.00

[▸ BIĻETES ]

 

Ļoti gaidām jūs uz īpašajiem "Gredzenu pavēlnieka" seansiem 7., 8. un 9. decembrī k/t "Kino Citadele" SCAPE auditorijā!

Biļetes jāiegādājas uz katru seansu atsevišķi. Vienas biļetes cena 15,- EUR, pieejamas arī Kino Kluba atlaides (Kino Drauga -5%, Kino Fana -15% un Kino Guru -20%). Biļetes cenu veido filmas tiesību izmaksas, filmas garums (trīs līdz četras stundas), SCAPE zāles piemaksa, tulkojuma nodrošināšana u.c. faktori.

 Seansa Facebook pasākums

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!
Kino Kulta klasika:

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.