"Kino Kults" piedāvā: "Rembo: Pēdējās asinis"

"Kino Kults", "GPI Latvija", "Latvijas Mobilais Telefons", "Cēsu alus" un k/t "Kino Citadele" piedāvā vēl vienu tikšanos ar kulta grāvējfilmu varoni Džonu Rembo filmā "Rembo: Pēdējās asinis" ("Rambo: Last Blood")!

Nebūs pārspīlējums, ja teiksim — Rembo pelnīti (!) ir ne tikai Silvestra Stallones karjeras ikoniskākā loma, bet arī viens no visu laiku zināmākajiem kino personāžiem vēsturē. Turklāt katra filma par šo varoni ir pilnīgi citāda nekā pārējās — no izdzīvošanas drāmas par traumētu Vjetnamas kara veterānu (pirmā daļa, kurā Rembo nogalina 0 cilvēku) līdz "Komando" stila izbraucieniem pa Vjetnamu (scenārija autors: Džeimss Kamerons), Afganistānu (Rembo palīdz talibiem, kuri pēc padsmit gadiem…) un Birmu (scenārija autors un režisors: pats Silvestrs). Katrai ir savi plusi un mīnusi, bet katra no tām ir sava laika nospiedums uz kinolentes. Par to arī tās mīlam — un gaidām, ko mums nesīs piektā daļa…

Džons Rembo ir ASV īpašās vienības veterāns, karojis Vjetnamā. Džons saņem ziņu, ka bez vēsts pazudusi tuva drauga meita Gabriela (Iveta Monreāla). Rembo ir pārliecināts, ka vainojams pazīstams Meksikas kartelis, kas nodarbojas ar cilvēku un narkotiku tirdzniecību. Izmisušie tuvinieki lūdz Rembo palīdzību. Savācis visu pieejamo munīciju, viņš šķērso ASV un Meksikas robežu, skaidri apzinādamies, ka priekšā ir ārkārtīgi smaga cīņa ar tiem, kuri neatzīst nekādus noteikumus…

Pirms filmas šoreiz rūpīgāk apskatīsim "Rembo" filmu ciklu un to, ko sevī slēpj katra no filmām. Pats Silvestrs Stallone sola, ka piektā daļa pieliks punktu dēmonu plosītā veterāna stāstā, bet mēs taču zinām — šis ir kino, kurā viss ir iespējams!

Gaidīsim jūs uz īpašo filmas "Rembo: Pēdējās asinis" pirmizrādi ceturtdien, 19. septembrī, plkst. 19.00 k/t "Kino Citadele" 11. auditorijā!

 Seansa Facebook pasākums

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinokults.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

"Uz zvaigznēm" - noskaties pirmais no 19. septembra

Režisora Džeimsa Greja jaunākā filma “Uz zvaigznēm” ir mēģinājums rast atbildes uz jautājumiem, kuri nodarbina cilvēces prātu no laiku sākuma.

Filma ir aizraujošs ceļojums tālajā kosmosā, aizsniedzoties pāri visām līdz šim zināmajām robežām uz vietām, kur cilvēks pamazām jau sākt zaudēt saikni ar savu dzimto planētu. Galvenajā lomā – Breds Pits.

Noskaties filmu pirmais jau īpašajos seansos jau no 19. septembra.

Fragments no filmas:

Filmas treileris:

Par filmu:

Astronauts Rojs Makbraids dodas uz Saules sistēmas vistālākajiem nostūriem, lai atrastu savu pazudušo tēvu un atklātu noslēpumus, kuri izaicina līdz šim zināmās lietas par cilvēku rases izcelšanos un tās vietu kosmosā. Lomās: Brad Pitt, Liv Tyler, Tommy Lee Jones, Donald Sutherland

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 6. septembra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Spiegs, kurš mans tēvs
(Spiegs, kurš mans tēvs)


Filma "Spiegs, kurš mans tēvs" ir personisks stāsts par to, ko nozīmē piedzimt spiega ģimenē un atrasties aukstā kara aizskatuvē. Filma vēsta par tulkotājas un atdzejotājas Ievas Lešinskas-Geiberes dzīvesstāstu un notikumiem, kas risinājās pirms 40 gadiem. 1978. gadā Ieva kā studente viesojās ASV pie tēva Imanta Lešinska, kurš tobrīd strādāja PSRS diplomātiskajā misijā ANO, nolēma pārbēgt ASV pusē un šo piedāvājumu izteica arī savai meitai. Ģimenei tika piešķirtas jaunas personu identitātes un piedāvāts sākt dzīvi kā citiem cilvēkiem. 80-to gadu vidū pēc tam, kad Imants Lešinskis bija publiski nācis klajā ar VDK darbību Latvijā izgaismojošiem faktiem, viņš nenoskaidrotos apstākļos nomira.

Filma latviešu, krievu un angļu valodā ar subtitriem latviešu un angļu valodā.
 

SEANSI

 

 

Tas - otrā nodaļa
(It Chapter Two)


Ir pagājuši 27 gadi, kopš Neveiksminieku klubiņš uzveica Penivaizu. Neveiksminieki nu ir pieauguši, un viņu ceļi ir šķīrušies. Taču Derijā atkal sāk pazust bērni, tādēļ Maiks, vienīgais, kurš palicis dzimtajā mazpilsētā, ataicina bērnības draugus uz mājām. Viņiem būs jāpārvar savas dziļākās bailes, lai iznīcinātu slepkavīgo klaunu Penivaizu reizi par visām reizēm…

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Afēra ar nākotnes auto
(Driven)


DeLorean - leģendārais auto no filmas "Atpakaļ nākotnē" bija iecerēts kā šedevrs, kam jāpārsteidz ikviens. Dzīšanās pēc miljoniem, krāpšana un pat narkotikas - viss tika darīts šī, ultra modernā auto vārdā. Kas no tā sanāca? Dārga grabaža uz četriem riteņiem, kurai ir virkne nelabojumu trūkumu. Bet, neskatoties uz to, DeLorean tiešām kļuva par leģendu.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Valdības noslēpumi
(Official Secrets)


2003. gads, kamēr ASV un britu politiķi debatē par Irākas masu iznīcināšanas ieročiem, to specdienesti aktīvi strādā, lai izplatītu nepatiesu informāciju, kas ļautu pamatot iebrukumu šajā valstī. Uz patiesiem notikumiem balstīta filma par britu aģentes nostāšanos pret savu valsti, lai publikai atklātu patiesību par ASV slepenās organizācijas NSA darbībām, lai sankcionētu iebrukumu Irākā.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Neticami, bet fakts
(Strange But True)


Ir pagājuši pieci gadi pēc Ronija Čeiza traģiskās bojāejas autokatastrofā skolas izlaiduma vakarā, kad pie viņa mātes un brāļa ierodas Ronija bijusī skolas draudzene Melisa un apgalvo, ka gaida bērnu no Ronija. Nenoticēdami Melisai, radinieki mēģina noskaidrot patiesību, kura izrādās vēl baisāka par pašiem neticamākajiem minējumiem.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 6. septembra)

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.