Noskaties pirmais komēdiju "SPĒĻU NAKTS" 21. un 22. februārī

Noskaties komēdiju "Spēļu nakts" jau no 21.februāra, lai redzētu, kāds ir īsts spēļu vakars! Tajā neiztikt bez mistērijām, norādēm, bandītiem, pakaļdzīšanās un… asiņaina suņa.

Makss un Enija ik nedēļu piedalās spēļu vakarā, un vienudien Maksa brālis Brukss ierosina sarīkot slepkavības izmeklēšanu ar viltus slepkavām un federālajiem aģentiem. Tādēļ, kad Brukss tiek nolaupīts, tā ir daļa no spēles, vai ne? Visi seši dalībnieki vēlas uzvarēt un aizrautīgi metas šķetināt mīklu, taču drīz vien mana, ka ar "spēli" un Bruksu kaut kas nav kārtībā. Notikumi uzņem apgriezienus, turklāt, jo tālāk, jo trakāk. Šī varētu būt jautrākā izklaide viņu mūžā, vai arī… spēlei beigas.

Noskaties komēdiju "Spēļu nakts" pirmais īpašajos seansos jau no 21. februāra!

 

Līdzās galveno lomu atveidotājiem Džeisonam Beitmenam ("Neciešamie bosi") un Reičelai Makadamsai (nominēta "Oskaram" par lomu drāmā "Uzmanības centrā") filmā spēlē arī Kails Čāndlers ("Mančestra pie jūras"), Džese Plemonss ("Melnā mise"), Billijs Magnusens ("Spiegu tilts"), Šerona Horgana ("Aklais randiņš") un citi.

Noskaties pirmais komēdiju

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 16. februāra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Ūdens forma
(The Shape of Water)


Godalgodais režisors un vizualizācijas meistars Giljermo Del Toro piedāvā aizkustinošu stāstu, kura darbība norisinās 1962. gadā - aukstā kara laikā ASV. Kādā slēgtā valdības laboratorijā strādā apkopēja Elaiza, kura kopā ar savu kolēģi Zeldu nejauši atklāj tur rūpīgi slēptu kādu neparastu būtni - superslepena eksperimenta objektu. No šī brīža Elaizas dzīve izmainās uz visiem laikiem.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Melnā Pantera
(Black Panther)


Vakanda nav tikai vienkārša teritorija, kura atrodas dziļi noslēpta Āfrikas mežonīgajos apvidos - tās unikālie derīgie izrakteņi ir vienmēr piesaistījuši alkatīgus cilvēkus, kuri bija gatavi iznīcināt visu savā ceļā. Un apspiestos vienmēr aizsargāja savannas gars - Melnā Pantera. Pēc daudziem gadiem Vakandā atkal ierodas ienaidnieks - šoreiz apbruņojies ar modernām tehnoloģijām. Tam pretī var stāties tikai kāds, kurš būs gatavs ļaut atdzimt Melnās Panteras leģendai.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Seansi 2D un 3D formātā.
 

SEANSI

 

 

Ledus
(Лёд)


Nadja, parasta meitene no Irkutskas, neatlaidīgi un pacietīgi trenējoties, ir guvusi ievērojamus panākumus. Talantīgo daiļslidotāju ir pamanījis leģendārs sportists, un Nadja ir vien soļa attālumā no visu savu sapņu piepildījuma… Bet partnera kļūda noved viņu slimnīcas gultā, pārvelkot treknu svītru sportam un visiem viņas plāniem. Taču tad Nadjas dzīvē ienāk hokejists Saša, slimnieku kopējs. Sākumā viņi nevar viens otru ciest, nemaz nenojaušot, ka šī nepatika pamazām pāraugs skaistā mīlestībā.

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
 

SEANSI

 

 

Zagļu medības
(Den of Thieves)


"Zagļu medības" ir skarba kriminālsāga par Losandželosas apgabala šerifa departamenta elites vienības vīriem un trim slīpētākajiem banku laupītājiem valstī, kuru ceļi krustojas brīdī, kad zagļu trijotne nolemj īstenot šķietami neiespējamu noziegumu – aplaupīt Federālo rezervju banku Losandželosas centrā.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 16. februāra)

Kinoteātrī "Kino Citadele" mīlestības nedēļa

Kamēr visi tikai gaida Valentīndienu 14. februārī, lai varētu atzīmēt visu mīlētāju dienu, Forum Cinemas sadarbībā ar Sexy Style to svin nedēļas garumā no 9. līdz 18. februārim.

Lai radītu romantisku un īpašu noskaņu, uz ekrāniem piedāvājam ilgi gaidīto "Piecdesmit nokrāsu" triloģijas kulmināciju "Brīvība piecdesmit nokrāsās" (no 7. februāra) un romantisku drāmu par negaidītiem likteņa pavērsieniem "Ledus" (no 14. februāra).

Kinoteātris ir ņēmis vērā arī sen zināmo patiesību, ka mīlestība iet caur vēderu, tāpēc, lai vairotu apmeklētājos vēl patīkamākas emocijas, Forum Cinemas pašapkalpošanās kafejnīca "PopHouse" sagādājusi dubultprieku – pērkot double iepakojuma uzkodas (5,49 EUR), dāvanā saņem 2 iepakojumus gardās YUMEARTH konfektes.

Nāc uz kinoteātri "Kino Citadele" jau šodien un izbaudi labāko kino piedzīvojumu īpaši romantiskā gaisotnē!

 

Brīvība piecdesmit nokrāsās

 

Ledus

Kinoteātrī

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.