Šīs nedēļas jaunās filmas (no 14. februāra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Klases salidojums 2
(Klases salidojums 2)


Visiem trīs draugiem ir jāpaspēj gan doties uz bērēm, gan sarīkot Tomam vecpuišu balli, kā arī paspēt uz Toma kāzām. Personīgās problēmas, "draugu būšana" un ciešais laika nogrieznis ievelk trīs draugus trakos piedzīvojumos.

Filma latviešu valodā ar subtitriem krievu un angļu valodā.
 

SEANSI

 

 

Parazīts
(Gisaengchung)


Apstākļi, kuros maz kopīgā: lepnā slavena arhitekta projektētā namā plaukst modernās pilsētvides elites pārstāvju dzīve, savukārt kādā nolaistā puspagraba miteklī savu strupceļa situāciju apņēmīgi cenšas pārvarēt trūkuma un neveiksmju vajāta ģimene. Kad liktenis piedāvā iespēju šādu ļaužu ceļiem krustoties, guvumu un postījumu apmērs nav paredzams.

Filma korejiešu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Fantāziju sala
(Fantasy Island)


Uzņēmējs Rorks kādā tropiskā salā izveidojis īstu paradīzi, kur visneprātīgākie viesu sapņi kļūst par realitāti.Tur nokļūt nav vienkārši: pakalpojuma cena ir milzīgā, stingri ierobežots viesu skaits un pat veiksmes faktors — veiksminieki tiek atlasīti loterijā. Kādu dienu veiksme uzsmaida Melānijai. Viņa nonāk izsapņotajā kūrortā, un šeit viss ir tieši tā, kā viņa iedomājusies. Taču sapņi kļūst par murgiem un Melānijai kopā ar citiem viesiem jāatmin salas noslēpums, lai glābtu savu dzīvību.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Klāra un burvju pūķis
(Clara)


Reizi tūkstoš gados pasaku pasaulē parādās maģisks pūķis. Arkārtējā retuma dēļ pūķi nolaupa ļaunie spēki, lai izmantotu tā maģiju. Tomēr drīz vien ļaundari pazaudē pūķi, un to atrod draugu neveiksminieku pāris – jautrs jenots un pļāpīgs rūķis. Puiši stingri apņemas palīdzēt mazulim atrast savas mājas. Ceļā viņus gaida tikšanās ar meiteni Klāru un viņas palīgiem – trim jautriem pērtiķiem. Viņa dzīvo mazā mājiņā un pat nenojauš, ka dzīve gatavo viņai izaicinājumu.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 14. februāra)

Oscar® prognožu spēles rezultāti (2020)

Sveicam veiksmīgākos Oscar® prognožu spēles dalībniekus!

K/t "Kino Citadele" saka lielu paldies visiem kino draugiem, kuri sekoja līdzi gada intriģējošākajam notikumam kino pasaulē – ASV Kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremonijai, un piedalījās Kino Citadele rīkotajā Oscar® prognožu spēlē.

Dalībniekiem šogad bija iespēja laimēt BRAUCIENUS AR LAMBORGHINI (no Lieliska Dāvana) un kino dāvanu kartes (no Forum Cinemas).

Par uzvarētāju gandrīz 800 dalībnieku konkurencē šogad kļuvis Vilnis Strods - ar teju perfektu rezultātu precīzi prognozējot 23 no 24 nominācijām (vienīgā kļūda "Skaņas apstrādes" kategorijā, prognozējot "1917" uzvaru). Vēl pirmajā trijniekā iekļūst (un braucienus ar Lamborghini saņems) Sarma Reitere un Andis Orbidāns - precīzi nosaucot 22 nomināciju uzvarētājus.

Pie kino dāvanu kartēm tiek tie seši dalībnieki, kas pareizi prognozējuši uzvarētājus 21 kategorijā, kā arī ātrākais no tiem, kas bija precīzs 20 uzvarētāju nosaukšanā (ņemot vērā savlaicīgāk iesniegto balsojumu): Aleksandrs MatrosovsNamejs Ercums, Andrejs Borodulins, Antons Pavlovskis, Mareta Gitendorfa, Ilgvars Lopatko un Viktorija Safonova. Apsveicam uzvarētājus - balvas tiks nosūtītas e-pasta formā.

Nosakot vietu secību vienādu precīzo prognožu skaita gadījumā vairākiem dalībniekiem, spēkā stājās šis spēles noteikumu punkts: "Gadījumā, ja vairākiem prognožu spēles dalībniekiem būs vienāds pareizo atbilžu skaits, augstāku vietu iegūs tas, kurš savas prognozes būs iesniedzis agrāk".

Tiem dalībniekiem, kas iesniedza prognozes vairākkārt, spēkā paliek pēdējā iesniegtā prognožu versija.

Interesanti fakti:

Labāko filmu ("Parazīts") precīzi prognozēja pavisam neliels skaits dalībnieku - tikai 8.8%. Visbiežāk uzvaru paredzēja filmai "1917" (42.8%).

Vislabāk dalībniekiem veicās ar Labākā aktiera prognozēšanu - 92.2% no visiem pilnīgi precīzi paredzēja Vakīna Fīniksa ("Džokers") uzvaru. Tam seko Labākā starptautiskās filmas izvēle ("Parazīts", 73% dalībnieku) un Labākās dziesmas ("(I'm Gonna) Love Me Again" no filmas "Rocketman") prognoze (precīzi 71.1% no dalībniekiem).
 
 
Salīdzinot visus rezultātus, caurmērā vidēji tika iesniegtas 11 precīzas prognozes. Precīzākais dalībnieks uzminēja 23 balvu ieguvējus, bet arī vissliktākā rezultāta ieguvējs nav palicis bez punktiem - ar vienu precīzu prognozi.

 


​"Oskaru" filmu izlase - šobrīd uz ekrāniem
 

Filma Iegūtie "Oskari" Nomināciju skaits  
Parazīts 4 6 Biļetes
1917 3 10 Biļetes
Džokers 2 11 Biļetes
Reiz Holivudā 2 10 Biļetes
Trusis Džodžo 1 6 Biļetes
Mazās sievietes 1 6 Biļetes
Skandāls 1 3 Biļetes
Ledus sirds 2   1 Biļetes

 

Oscar® prognožu spēles rezultāti (2020)

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 7. februāra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Plēsīgie putni (un kādas Arles Kīnas brīnumpasakainā emancipācija)
(Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn))


"Plēsīgie putni (un kādas Arles Kīnas brīnumpasakainā emancipācija)" ir stāsts, ko vislabāk var izstāstīt pati Arle. Kad Gotemas zemiskākā narcistiskā ļaundara Romana Sionisa un viņa padevīgā rokaspuiša Zasa nežēlastībā krīt meitene vārdā Kasa, visa pilsēta tiek apgriezta otrādi, lai viņu atrastu. Arles, Mednieces, Melnā Kanārijputniņa un Renē Montojas ceļi krustojas, un nesaderīgajai četrotnei neatliek nekas cits kā apvienoties, lai uzveiktu Romanu.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Grietiņa un Ansītis: Drūmā pasaka
(Gretel & Hansel)


Sensenos laikos, tālā jo tālā pasaku zemē, jauna meitene ar mazo brālīti dodas tumšā mežā, lai meklētu pārtiku un darbu, bet sastopas ar biedējošu ļaunumu.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Patiess stāsts par Neda Kellija bandu
(True History of the Kelly Gang)


Stāsts par leģendārā Austrālijas noziedznieka Neda Kelija agru jaunību un ceļu līdz notikumiem, ko vieni uzskata par brutālu noziedzību, bet citi – par sacelšanās protestu varas netaisnībai pret tautu. Dzordžs Makejs (1917) un Rasels Krovs (Gladiators), Džastina Kurcela (Makbets) drāmā, kas balstīta uz patiesiem notikumiem par pretrunīgāko noziedznieku vēsturē.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Koma
(Кома)


Līdz liktenīgajam mirklim Viktoram ir viss – sekmīga arhitekta karjera, draugi, nākotnes nodomi, sapņi. Taču briesmīga autoavārija briesmīgos apstākļos laupa viņam visu. Pēc smagas traumas puisis paliek komas stāvoklī.Viņš atmostas ļoti dīvainā pasaulē, nedaudz līdzīgā mūsu pasaulei, bet tajā nedarbojas fizikas un ķīmijas likumi. Šajā pasaulē viņam ir jācīnās par savu dzīvību, jāglābjas no bīstamām bezsvara būtnēm...

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
 

SEANSI

 

 

Spārnotā sardze
(Manou the Swift)


Stāsta galvenais varonis ir enerģiskais svīru jaunulis Manū, kas agrā bērnībā nonāca starp kaijām, kuras nolēma viņu audzināt tā, it kā tas būtu viņu putnēns. Manū labi jūtas jaunajā ģimenē, un viņu nemaz nemulsina tas, ka viņš galīgi nav līdzīgs saviem baltajiem biedriem ar milzīgajiem spārniem. Bet grūtības viņam sākas tad, kad putnu bars sāk gatavot jaunos putnus garajam ceļam uz dienvidiem. Tajā brīdī Manū saprot, ka ne viss dzīvē notiek tā, kā viņš bija iecerējis...

Filma dublēta latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Vēlmju maratons
(Марафон желаний)


Manikīra meistare Marina lido no Voroņežas uz Hantimansijsku, lai atgūtu savu mīļoto. Vienīgā iespēja, lai iegūtu kāroto laimi un apprecētos, ir nokļūt galamērķī 24 stundu laikā. Taču pārsēšanās Sanktpēterburgā šajā plānā ievieš korekcijas.

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 7. februāra)

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.