Slepenā ŠAUSMU Pirmizrāde 7. jūnijā

Iepazīsties! Skatītāju iecienītās Slepenās Pirmizrādes spocīgā radiniece pašiem drosmīgākajiem kino apmeklētājiem - Slepenā ŠAUSMU Pirmizrāde. Noskaties kādu uz kino ekrāniem vēl neiznākušu šausmu filmu pirmais! Kādu? Tas arī šoreiz ir noslēpums.

Slepenā ŠAUSMU Pirmizrāde 7. jūnijā

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 18. maija)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Dedpūls 2
(Deadpool 2)


"Marvel" komiksu lielākais pļāpu kule ir atgriezies! Varenāks, labāks un vēl neķītrāks nekā agrāk. Laikā, kad pie horizonta ir parādījies jauns superkareivis, kuram ir jāizpilda nāvējoša misija, Dedpūlam nākas pārdomāt draudzības un ģimenes jēgu savā dzīvē, kā arī to, kas ir jādara īstam supervaronim, kad ir jāsasper ienaidnieku dibenus veselās 50 nokrāsās. Dažreiz rīkoties pareizi nozīmē cīnīties ar netīrām metodēm. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


SEANSI

 

 

 
 

Baltu Ciltis / Eiropas pēdējie pagāni
(Baltu Ciltis / Eiropas pēdējie pagāni)


13. gadsimts. Dāņu spiegs Larss nonāk seno baltu cilšu zemēs, kur piedalās reliģiskos rituālos, nežēlīgos sirojumos, noreibst vasaras saulgriežos, nonāk kuršu verdzībā un cīnās ar krustnešiem Saules kaujā... Cik daudz mēs zinām par to, kādas asinis plūst mūsu dzīslās? Kas īsti bija, kam ticēja un kā dzīvoja mūsu senči - pēdējie Eiropas pagāni? Brāļu Ābeļu vēsturiskā piedzīvojumu filma "Baltu ciltis" apgāž mītus par baltiem kā zemnieku tautu, vedot skatītāju iepriekš neredzētā pagātnes ceļojumā! Filma latviešu valodā ar subtitriem angļu valodā.

SEANSI

 

 

 

 

Grāmatu klubiņš
(Book Club)


Pēc 40 laulības gadiem Daiena ir kļuvusi par atraitni. Viviana brīvi un bez saistībām bauda attiecības ar vīriešiem. Šērona joprojām nespēj atgūties pēc šķiršanās, lai gan pagājuši jau daudzi gadi. Bet Kerolas 35 gadus ilgo laulību piemeklējusi krīze. Šo četru seno draudzeņu dzīve sagriežas kājām gaisā, kad dāmas savā grāmatu klubiņā nolemj izlasīt populāro erotisko romānu "Greja 50 nokrāsas", kas viņas iedvesmo uzšķirt jaunu lappusi arī katras personīgajā dzīvē. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 
SEANSI
 

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 18. maija)

"Juras laikmeta pasaule: Kritusī karaļvalsts"

Biļešu iepriekšpārdošana ir sākusies!

Dinozauri vēl nekad nav bijuši tik tuvu, tik reāli un rēcoši... Nekavējies un iegādājies biļetes jau tagad – filma "Juras laikmeta pasaule: Kritusī karaļvalsts". Uz ekrāniem no 7. jūnija! Iekārtojies komfortablajos premium klases krēslos un izbaudi neatkārtojamu klātbūtnes sajūtu, ko nodrošina Barco 3D lāzerprojektors, sadzirdi katru dinozaura nopūtu ar Dolby Atmos skaņas sistēmu un izbaudi krāšņo skatu uz 24 metrus platā kino ekrāna.. Tas viss un vēl vairāk jaunākās paaudzes kinozālē SCAPE!

 

 

Filmas anotācija:

Dinozauri vēl nekad iepriekš nav bijuši tik tuvu...

Pagājuši četri gadi kopš izklaides parku “Juras laikmeta pasaule” izpostīja brīvībā izkļuvušie dinozauri. Cilvēki ir pametuši salu, un tagad šeit mājo tikai šie milzu dzīvnieki. Kad pamostas salā esošais vulkāns, un kuru katru dienu ir gaidāms izvirdums, apdraudot dinozauru drošību, kāda privāta organizācija uzaicina Ouenu (Kriss Prats) un Klēru (Braisa Dalasa Hovarda) piedalīties glābšanas operācijā, lai no salas evakuētu tur mītošos dzīvniekus. Viņi ierodas salā, un drīz vien ir skaidrs, ka glābšanas operācija ir tikai aizsegs kādam lielākam plānam…

"Juras laikmeta pasaule: Kritusī karaliste" ir jaunākā filma vienā no pasaulē aizraujošākajām piedzīvojumu filmu franšīzēm - tā būs atkalredzēšanās ar iemīļotajiem varoņiem Ouenu un Klēru un lielākajām filmas zvaigznēm - dinozauriem. Laipni lūgti "Juras laikmeta pasaulē"!

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Filma 3D formātā.

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.