Šīs nedēļas jaunās filmas (no 24. novembra)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Tētuku kari 2
(Daddy's Home 2)


Komēdijas "Tētuku kari" turpinājums! Abi "tētuki" Breds (Marks Valbergs) un Dastijs (Vils Ferels) nolēmuši apvienot spēkus, lai bērniem sarīkotu īpašus Ziemassvētkus - šoreiz šaurā ģimenes lokā. Taču tad kā no zila gaisa ciemos ieradīsies viņu papuči - vīrišķīgais Dastija tēvs (Mels Gibsons) un Breda papucis (Džons Litgovs), īstens sirsnības un mīlestības iemiesojums. Kamēr pasaulē valdīs miers un labs prāts, šī ģimene piedzīvos īstu Ziemassvētku jampadraci!

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Kalns starp mums
(The Mountain Between Us)


Bens un Ešlija iepazīstas lidostā, kad atceltais reiss draud izjaukt abu svarīgos plānus. Viņi pieņem privātas lidmašīnas pilota piedāvājumu, taču lidmašīna cieš aviokatastrofu Klinšu kalnos. Nonākuši mežonīgās dabas apstākļos un apzinoties, ka gaidīt palīdzību ir bezcerīgi, kopīga cīņa par izdzīvošanu satuvina vēl pavisam nesenos svešiniekus.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Meroubounas noslēpums
(Marrowbone)


Glābjoties no vardarbīgā ģimenes galvas un drūmās pagātnes Lielbritānijā, Rouza un viņas četri bērni pārceļas uz dzīvi Amerikas laukos. Drīz Rouza mirst, bet viņas nepilngadīgie bērni nolemj noslēpt nāves faktu no varasiestādēm, lai netiktu izšķirti. Tomēr vienudien uz viņu mājas sliekšņa negaidīti uzrodas kāds ziņkārīgs advokāts, un viņa parādīšanās izceļ gaismā drūmos noslēpumus, ko glabā Meroubounu savrupnams.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Atriebības akts
(Acts of Vengeance)


Frenks ir veiksmīgs advokāts un gādīgs ģimenes tēvs, taču vienā mirklī viņam ir lemts zaudēt visu - nežēlīga slepkavība pārvelk svītru viņa sievas un meitas dzīvībām. Taču nozieguma izmeklēšana nevirzās uz priekšu un izskatās, ka noziedznieki nekad netiks atrasti. Apņēmies pats atrast slepkavas un tos sodīt, Frenks pats sev dod neparastu zvērestu, kuru gatavs pildīt tik ilgi, kamēr ģimene netiks atriebta.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 24. novembra)

"Leģenda par Kolovratu" – dižens episks ceļojums pagātnē

Slavenā televīzijas projekta "Migla" un detektīvseriāla "Galvu mednieki" režisors Ivans Šurhoveckis piedāvā pašu ambiciozāko filmu visā savā karjerā – par vienu no nozīmīgākajiem karavīriem Krievzemes vēsturē Kolovratu.

Episkajā ceļojumā pagātnē vēstīts par XIII gadsimta sašķelto Krievzemi un tās centieniem turēties pretī Zelta Ordai hana Batija (Aleksandrs Cojs) vadībā. Iekarotāji pilsētas pārvērta pelnos, krievu zemi slacīja asinīm un sagūstīja starp dzīvajiem palikušos. Neviens nespēja līdzināties ar viņiem cietsirdībā.

Pat Rjazaņas lielkņaza karapulks nevarēja stāties pretī ordai. Tikai Rjazaņas bruņinieks Jevpatijs Kolovrats (Iļja Malakovs) iedrošinājās sapulcināt drosminieku vienību, lai atriebtu savu mīlestību un dzimteni. Pat Batiju pārsteigs viņa drošsirdība, un viņa vārds uz laiku laikiem paliks tautas atmiņā. Karavīrs top par leģendu. Varoņdarbs, ko piemin gadu simtiem.

Grandiozo, rūpīgi izstrādāto, reālos notikumos un leģendās balstīto filmu profesionāļi jau dēvē par vienu no spilgtākajiem vēsturiskajiem projektiem, kurš pēc kvalitātes nebūs sliktāks par klasiskajām filmām "Aleksandrs Ņevskis" (1938. g., režisors Sergejs Eizenšteins) un "Daniils – Galīcijas kņazs".

Filmas varenību, dekorācijas, kauju ainas – tas viss ir salīdzināms ar nesen demonstrēt sākto kinoeposu "Vikings". Tāpēc filmas skate nebūs garlaicīga un ilgi paliks atmiņā.

Satriecošā vēsturiskā eposa "Leģenda par Kolovratu" pirmizrāde Latvijā notiks 1. decembrī.

 

"Garsų pasaulio įrašai" informācija

http://gpicinema.com/latvia/

"Lācēna Padingtona piedzīvojumi 2" - noskaties pirmais 25. un 26. novembrī

Mazs lācēns, lielas ķibeles. Visu iemīļotais lācēns Padingtons ir atgriezies!

Un, ak vai, iekūlies jaunās ķibelēs. Mazajam lācēnam ir visas sastāvdaļas nebeidzamiem piedzīvojumiem, tai skaitā, kāda maizīte ar marmelādi.

Ģimenes filma "Lācēna Padingtona piedzīvojumi 2" dublēta latviešu un krievu valodā Latvijas kinoteātros būs skatāma no 1. decembra.

Noskaties filmu pirmais - īpašos seansos jau 25. un 26.novembrī!

 

Par filmu:

Visā pasaulē popularitāti iemantojušās filmas ilgi gaidītais turpinājums piedāvā atkalsatikšanos ar lācēnu Padingtonu, kas nu laimīgi dzīvo Braunu ģimenē Londonā un ir labi ieredzēts visā apkaimē. Lācēns, kam ļoti garšo marmelāde, ikvienā raisa pozitīvas emocijas, lai kur viņš dotos. Meklējot piemērotāko dāvanu savai mīļotajai tantei Lūsijai 100. dzimšanas dienā, Padingtons Grūbera kunga antikvariātā ierauga unikālu grāmatu ar telpiskiem attēliem un naudu dāvanai nolemj sapelnīt, uzņemoties dažnedažādus gadījuma darbiņus. Kad grāmata tiek nozagta, Padingtonam un Braunu ģimenei ir jāatrod zaglis, kas, kā izrādās, ir īsts maskēšanās meistars.

"Lācēna Padingtona piedzīvojumi 2" tapusi " kompāniju "Heyday Films" un "STUDIOCANAL" paspārnē, režisora, BAFTA nominanta, Pola Kinga vadībā. Filmas producents ir daudzkārt godalgotais Deivids Heimens (producējis visas astoņas "Harija Potera" filmas, "Gravitāte", "Zēns strīpainajā pidžamā", "Fantastiskās būtnes – un kur tās meklēt").

Kopā ar jaunpienācējiem Hjū Grāntu un Brendanu Glīsonu uz ekrāna atgriezīsies lieliskie britu aktieri Hjū Bonevils, Sallija Hokinsa, Džūlija Voltersa, Džims Brodbents, Pīters Kapaldi, Medlina Herisa un Semjuels Džoslins, savukārt lācēna Padingtona balsi latviski ierunājis Edgars Lipors. 

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.