Šīs nedēļas jaunās filmas (no 19. jūlija)

Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

 

 

 

Karalis Lauva
(The Lion King)


Karalim Lauvam piedzimst mantinieks un jau no pašas bērnības mazais Simba kļūst par upuri sazvērestībām, kuras kaldina viņa varaskārais onkulis. Agri iepazinis zaudējuma sāpes un nodevību, Simba atrod jaunus draugus un ir gatavs dzīves pārbaudījumiem, lai grūtā cīņā atgūtu to, kas viņam pienākas un kļūtu par īstu Karali.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā. Atsevišķi seansi - angļu valodā (bez subtitriem). Filma 2D un 3D formātā.
 

SEANSI

 

 

Saulgriežu kults
(Midsommar)


Jauna meitene dodas līdzi savam draugam vasaras brīvdienā uz Zviedriju, kur iegriežas mazā pilsētiņā. Tās iedzīvotāji gatavojas svinēt vasaras saulgriežus, un svētkiem pievienojas arī tūristi. Drīz vien atklājas, kas svinības notiek, ievērojot pagānu kulta tradīcijas.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

 

 

Krāpšanas māksla
(Lying and Stealing)


Aivans ir veikls zaglis, kas zog mākslas priekšmetus no bagātnieku mājām Losandželosā. Lai gan rūpals iet no rokas, viņš tomēr ir nolēmis mest mieru. Kādudien viņš satiek Alīsi – jauniņu aktrisi, kas iestigusi pamatīgos parādos. Abi nolemj apvienot spēkus, lai tiktu pie lielā ķēriena, kas viņiem ļautu atrisināt visas problēmas.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
 

SEANSI

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 19. jūlija)

Bērnu Rīts 3. un 4. augustā - "Rotaļlietu stāsts 4"

Kinoteātris "Kino Citadele" aicina mazākos apmeklētājus un viņu vecākus uz īpašu pasākumu - "Bērnu rīts".

Aizraujoši konkursi, vilinošas balvas, interesantas spēles, radošās darbnīcas un jaunākā animācijas filma "Rotaļlietu stāsts 4" (latviešu, krievu un angļu valodā) - tas viss k/t "Kino Citadele" 3. un 4. augustā.

Bērnu Rīts 3. un 4. augustā -

"Kino Kults" piedāvā | "Ātrs un bez žēlastības: Hobss un Šovs"

"Kino Kults", "Uz Kino", "Latvijas Mobilais Telefons" un "Cēsu alus" ielūdz uz gada trakāko un elpu aizraujošāko grāvējfilmu "Ātrs un bez žēlastības: Hobss un Šovs" ("Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw")!

Vai vēl atceraties laikus, kad "Ātrs un bez žēlastības" filmu centrā bija lokāli likumpārkāpumi un nelegālas auto sacensības? Laiks rit uz priekšu, un "Fast & Furious" ambīcijas ir eksplodējušas ģeometriskā progresijā — ģimenes kašķi gan nekur nav pazuduši, bet likmes nu jau ir globāla mēroga un automašīnas nomaina tanki un zemūdenes. Kā tas mēdz notikt ne vienā vien ģimenē, reizēm to locekļi kā Sprīdīši dodas pasaulē laimi meklēt paši uz savu roku, tāpēc tā nu pie mums ir nonākusi pirmā "Fast & Furious" "spin-off" filma "Hobss un Šovs", kura sola pamatīgi spraigu traci apkārt visai pasaulei vislabākajās "Ātrs un bez žēlastības" tradīcijās… 

Kad Hobss (Dveins Džonsons) un Šovs (Džeisons Steitems) pirmo reizi uz lielā ekrāna satikās filmā "Furious 7", viņi apmainījās ar daiļrunīgiem tekstiem un lika lietā dūru diplomātiju, cenšoties nolikt viens otru pie vietas. Taču, kad kiberģenētiski uzlabotais Brikstons (Idriss Elba) savā īpašumā iegūst bioloģisku ieroci, kas var iznīcināt visu cilvēci, un veikli apved ap stūri izcilo un bezbailīgo MI6 aģenti (Vanesa Kirbi), kura izrādās arī Dekarda Šova māsa, senajiem ienaidniekiem nāksies sadarboties, lai tiktu galā ar, iespējams, vienīgo džeku visā pasaulē, kurš ir vēl negantāks par viņiem abiem kopā.

Gan Dveins "Klints" Džonsons, gan Džeisons Steitems ir ar pamatīgu pieredzi gan ātruma, gan žēlastības trūkuma ziņā: Džonsonam šī būs jau piektā "Fast & Furious" filma, bet Steitemam — ceturtā. Bet, lai Hobsa un Šova duets atkal negribīgi mestos uz vienu roku pasaules glābšanas vārdā, ir vajadzīgs kārtīgs pretinieks, un tas šoreiz būs kiberģenētiski (!) uzlabotais Brikstons vispasaules mīluļa Idrisa Elbas ("Pacific Rim", "Luther") atveidojumā. Pie šī "spin-off" stūres šoreiz ir sēdies bijušais kaskadieris, bet nu jau labu laiciņu arī režisors Deivids Līčs ("John Wick", "Atomic Blonde"), par kura pieredzi ar mašīnām, kautiņiem un iespaidīgiem trikiem šaubu nav itin nemaz!

Motori jau rūc — gaidīsim jūs uz filmas "Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw" īpašo pirmizrādes seansu 31. jūlijā plkst. 18.30 k/t "Kino Citadele ISENSE auditorijā!

 Seansa Facebook pasākums

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinokults.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.