Filmas

 • Naidnieki (2017)

  Hostiles

  Vesterna "Naidnieki" darbība risinās Amerikā 1892. gadā. Kapteinis Džozefs Blokers ir spiests konvojēt kādu cietumnieku – savu bijušo pretinieku, mirstošu šaienas indiāņu virsaiti Dzelteno Vanagu un viņa ģimeni. Drīz pēc došanās ceļā viņi prērijā sastop atraitni Rozāliju Kveidu..

 • Kukaiņu slepenā dzīve (2017)

  Drôles de petites bêtes

  Kad kukainīšu ciematā ierodas labsirdīgais ceļojošais mākslinieks circenis Apolons, dzīve kukaiņu karaļvalstī sagriežas kājām gaisā! Apolons tiek nepatiesi apsūdzēts kukaiņu valdnieces nolaupīšanā, lai gan īstā sazvērniece ir karalienes māsīca, kas iekārojusi viņas troni.

 • Metropolitan Opera: MĪLAS DZĒRIENS (2017)

  Metropolitan Opera: L’ELISIR D’AMORE

  Pritija Jende operā "Metropolitan" pirmoreiz dzied kareivīgās Adīnas lomu partnerībā ar Metjū Polencāni, kurš 2013. gadā Nemorīno lomā sajūsmināja opernama skatītājus ar valdzinošo āriju "Una furtiva lagrima – Kāda skumja asara".

 • Izstāde: Canaletto & the Art of Venice (2017)

  Exhibition On Screen: Canaletto & the Art of Venice

  Karalienes galerijā Bakingemas pilī.

 • Jaunās eglītes (2017)

  Ёлки новые

  Filmā skatītāji redzēs piecus dažādus, bet pēc ieceres tuvus stāstus. Pirmais stāsts ir par Borjas un Žeņas seno draudzību, otrais par grūtnieci Sniegbaltīti, kura risina daudzus jautājumus. Trešais stāsts ir par iemīlējušos Gaļinu..

 • Tumsa piecdesmit nokrāsās (2017)

  Fifty Shades Darker

  Džeimijs Dornans un Dakona Džonsone atgriežas uz lielā ekrāna kā Kristjens Grejs un Anastatija Stīla "Fifty Shades" triloģijas otrās grāmatas "Fifty Shades Darker" ekranizējumā.

 • Lācēna Padingtona piedzīvojumi 2 (2017)

  Paddington 2

  Lācēns Padingtons nu jau kādu laiku ir laimīgi iedzīvojies Braunu ģimenē un ir labi ieredzēts visā apkaimē. Tā kā tuvojas viņa tantes Lūsijas 100 gadu jubileja, Padingtons nolemj sapelnīt naudu vislieliskākajai dāvanai, uzņemoties dažnedažādus dīvainus darbiņus. Taču – ak vai!

 • Aritmija (2017)

  Аритмия

  Filma, kas kinofestivālā "Kinotavr" ieguvusi Grand Prix - balvu par labāko vīrieša lomas atveidojumu, kā arī skatītāju simpātiju balvu!

 • Pirmklasīgās 3 (2017)

  Pitch Perfect 3

  Muzikālās komēdijas "Pirmklasīgās" turpinājums!

 • Dzīvības elpa (2017)

  Breathe

  Robina nevainojamās manieres un humora izjūta no pirmā acu uzmetiena apbūra Diānu. Taču, atrodoties kāzu ceļojumā, Robins smagi saslimst un vienīgais, kas spēj viņu noturēt pie dzīvības, ir Diānas bezgalīgā mīlestība.

Kinoteātriem

un kinoseansu organizatoriem

Ja jūs esat kinoteātra īpašnieks vai organizējat atsevišķus kinoseansus
un vēlaties publicēt tos Kinoteatri.lv mājas lapā - sazinieties ar mums.